Találatok a Atlanta Hawks címkére

Találatok száma: 161

NBA: három szezon, három csapat – ismét váltott a sztár

2017-06-21 16:15:55

Egy csalódást hozó szezon után elhagyja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Atlanta Hawks csapatát, és a Charlotte Hornetsnél folytatja pályafutását Dwight Howard.

kosárlabda  csere  NBA  Dwight Howard  Charlotte Hornets  Atlanta Hawks

Még nincs vége: a Clippers győzött Salt Lake Cityben

2017-04-29 08:54:48

Egy hetedik mérkőzést láthatunk az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának első körében, hiszen a Los Angeles Clippers Chris Paul vezérletével remek játékot mutatott be a Utah Jazz otthonában, és elkerülte a kiesést. Lezárta viszont a párharcot a Boston és a Washington is, így ez a két csapat már egymás ellen készülhet a következő körre.

Washington Wizards  Utah Jazz  NBA  Los Angeles Clippers  Chicago Bulls  Boston Celtics

Remek utolsó negyeddel került előnybe a Boston

2017-04-27 08:23:07

3–2-es előnyhöz jutott a Washington és a Boston is az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának első körében: a Wizards az Atlanta komoly hibáit kihasználva győzött két vereséget követően, a Celtics pedig remek utolsó negyeddel verte meg zsinórban harmadszor is a Chicagót.

amerikai kosárlabda  Washington Wizards  NBA-rájátszás  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics

NBA: a Chicagón lett volna a sor, de a Boston nem hagyta

2017-04-27 06:41:47

Először győzött a hazai csapat az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) idei rájátszásának Boston–Chicago párharcában: a Celtics 108–97-re verte a Bullst csütörtök hajnalban, ezzel összesítésben 3–2-re vezet a keleti főcsoport-negyeddöntőben.

Washington Wizards  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics  Atlanta Hawks

Westbrook történelmi estéje sem volt elég Houstonban

2017-04-20 09:46:43

Russell Westbrook 51 pontos tripla duplája ellenére ismét kikapott Houstonban az OKC, így 2–0-s Rockets-előnnyel folytatódik majd a párharc az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Szintén hozta második meccsét a negyedik negyedben felpörgő Washington az Atlanta ellen, a Warriors pedig Kevin Durant nélkül is kiütötte a Portlandet – nézzük a részleteket!

Washington Wizards  Russell Westbrook  Portland Trail Blazers  Oklahoma City Thunder  NBA  Houston Rockets

NBA: 2013-ban volt legutóbb példa hasonlóra a Lakerstől

2017-04-12 07:11:06

A Los Angeles Lakers 108–96-ra legyőzte a New Orleans Pelicanst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján, ezzel a 16-szoros bajnokcsapat sorozatban az ötödik sikerét aratta – hasonlóra legutóbb 2013-ban volt példa a gárdától. Az OKC Russell Westbrook nélkül nyert, a mindent eldöntő kosarat Victor Oladipo hat másodperccel a negyedik negyed vége előtt szerezte. Az Atlanta Hawks is diadalmaskodott, amivel bebiztosította ötödik helyét a rájátszásban Keleten.

kosárlabda  Oklahoma City Thunder  NBA  Los Angeles Lakers  Atlanta Hawks

Magára talált a Hawks, playoffüzemmódban a Pacers

2017-04-07 08:46:39

Kilábalt a hosszan tartó hullámvölgyből és remek támadójátékkal aratott győzelmet az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában az Atlanta - a gyengén játszó Boston huszonnégy óra alatt másodszor kapott ki. Nem hibázott a Bulls és a Wizards, nagyszerű védekezéssel verte a Milwaukee-t a Pacers, míg a Blazers nagy hajrával vágott vissza a Minnesotának.

NBA  Indiana Pacers  Atlanta Hawks

NBA: fontos győzelmet aratott a Bulls, a Hawks és a Pacers

2017-04-07 06:53:08

A Rajon Rondót és Dwyane Wade-et nélkülöző Chicago Bulls a tripla duplát jegyző Jimmy Butler vezérletével 102–90-re győzött Philadelphiában, és megtartotta hetedik helyét az NBA keleti főcsoportjában. Az alapszakasz vége felé közeledve minden ilyen siker rengeteget számít, főleg mert a közvetlen riválisok közül az Indiana és az Atlanta is győzött – előbbi a közvetlenül a Buills előtt álló Milwaukee-t győzte le. Nyugaton a Portland tett hatalmas lépést a playoff felé a Minnesota legyőzésével.

NBA  Indiana Pacers  Chicago Bulls  Atlanta Hawks

NBA: bántalmazták a rendőrök, egymilliárdos kártérítést kapott

2017-04-06 15:07:15

Négymillió dolláros (1.1 milliárd forintos) kártérítést kap a rendőrök által bántalmazott Thabo Sefolosha, az észak-amerikai ligában (NBA) szereplő Atlanta Hawks kosarasa.

kosárlabda  Thabo Sefolosha  NBA  Atlanta Hawks

A barátja megsértődött, így lett tökéletes a felvétel a csókkamerán – VIDEÓ

2017-03-11 14:26:34

Az Atlanta Hawks NBA-csapatának legutóbbi meccsén is körbejárt a csókkamera, amely egyszerű feladatot ad: ha meglátod magad a képernyőn, csókold meg azt, aki melletted ül. Az utolsó hölgy azonban nem tudta rávenni párját a puszira, ám pont így lett tökéletes a történet. Persze, most is benne van a pakliban, hogy ez egy előre megszervezett történet, de ettől még nem kevésbé vicces a videó.

videó  vicces  csókkamera  NBA  Kiss Cam  Atlanta Hawks

NBA-rekord a Cavstől, brutális James, Irving párossal

2017-03-04 09:10:21

LeBron James és Kyrie Irving együtt 81 ponttal terhelte meg a Hawks gyűrűjét, a címvédő Cleveland pedig 25 beszórt triplával megdöntötte a Rockets ligarekordját – igaz, végül így is csak szoros végjátékban tudott nyerni Atlantában. Közel állt a győzelemhez a Pelicans, de végül hosszabbításban kikapott a Spurstől, Russell Westbrook 48 pontja ellenére elbukott Phoenixben a Thunder, visszavágott a Washingtonnak a Toronto, a Dallas felülmúlta a Memphist, míg a Clippers Milwaukee-ban szenvedett vereséget. Nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárligában (NBA) hajnalban!

kosárlabda  NBA  LeBron James  Kyrie Irving  Cleveland Cavaliers  Atlanta Hawks

Folytatódik a Miami-csoda: az Atlantának sem volt esélye

2017-02-02 10:10:15

Az Atlanta sem tudta megszorítani az óriási formában lévő Miamit az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a floridaiak így már sorozatban kilenc győzelemnél járnak és zárkóznak a playoff-helyek felé. Isaiah Thomas újabb elképesztő estéjével a Torontót is megverte a Boston, a Splash Brothers egy félidő alatt szétrombolta a Charlotte-ot, 28 pontos győzelemmel javított a Cleveland, megint nyert a Dallas, Kentavious Caldwell-Pope pedig karriercsúccsal vezette sikerre a Detroitot. Nézzük, hogy mi történt a hajnali tizenkét mérkőzésen!

kosárlabda  NBA  Miami Heat  Atlanta Hawks

Négy ráadás Atlantában; Curry nélkül is nyert a GSW

2017-01-30 09:02:14

Sorozatban másodszor is kikapott a San Antonio az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, Kawhi Leonardék ezúttal otthon buktak el a Dallasszal szemben – a Mavs hat év után tudott nyerni ismét a Spurs csarnokában. Négy hosszabbítást láthattunk az Atlanta–New York derbin, fölényesen megverte az OKC-t a Cleveland, Steph Curry nélkül megszenvedett Portlandben a Golden State, a Houston pedig simán kikapott a Pacers vendégeként – ezúttal nem voltak igazán meggyőzőek a nyugati élcsapatok. A Chicago remek játékkal győzte le a Philadelphiát, az Orlando meglepő sikerrel távozott Torontóból, míg a Washington New Orleansban sem hibázott.

NBA  Golden State Warriors  Atlanta Hawks

NBA: 281 pontos dráma Atlantában; Curry nélkül nyert a GSW

2017-01-30 06:45:19

Az Atlanta Hawks elképesztő mérkőzésen nyert a New York Knicks ellen az észak amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) legutóbbi játéknapján – négyszeri hosszabbítás után született csak döntés, a csapatok összesen 281 pontot szereztek. Győzött a Cavaliers és a Warriors, igaz, utóbbi gárda Steph Curry nélkül alaposan megizzadt a Portland ellen. Hazai pályán kapott ki a San Antonio Spurs.

Stephen Curry  NBA  Golden State Warriors  Atlanta Hawks

A világ legolcsóbb mocskos viccét sütötte el az NBA-játékos – VIDEÓ

2017-01-27 09:59:38

Dwight Howard, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Atlanta Hawks centere nem épp a komolyságáról híres, a mostani poénjával azonban önmagát is felül- (vagy épp alul-) múlta.

videó  vicc  NBA  Dwight Howard  Atlanta Hawks

Megtört az átok: legyőzte a Spurst az Atlanta

2017-01-02 08:20:36

Hat év után először győzte le a San Antoniót az Atlanta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, Mike Budenholzer pedig először múlta felül korábbi főnökét, Gregg Popovichot. Frank Vogel Orlandója másodszor is elbukott Indianában, a Detroit hozta a kötelezőt Miamiban, C. J. McCollum karriercsúccsal vezette győzelemre a Portlandet, a Toronto pedig Kyle Lowry szenzációs játékával nyert pontpárbajt Los Angelesben.

San Antonio Spurs  NBA  Atlanta Hawks

Elűzte a clevelandi mumust az Atlanta

2016-11-09 08:32:27

Már nem veretlen a címvédő Cleveland sem az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, miután hazai pályán kikapott a keleti rivális Atlantától. Őrült végjátékban dőlt el a Memphis–Denver találkozó, a Portland pontzáporos meccsen visszavágott a Phoenixnek, a Dallas győzni tudott Los Angelesben, a Nets is szétdobta a Minnesotát, míg a New Orleans rossz szériája Sacramentóban sem tört meg.

kosárlabda  NBA  Cleveland Cavaliers  Atlanta Hawks

NBA: megszakadt a címvédő Cavaliers győzelmi sorozata

2016-11-09 06:44:26

A Cleveland Cavaliers hazai pályán kapott ki 110–106-ra az Atlanta Hawkstól az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján, LeBron Jamesék hatmeccses győzelmi sorozata így megszakadt. A Portland Trail Blazers pontgazdag összecsapáson verte meg a Phoenix Sunsot, továbbra sem megy a Minnesotának, a Timberwolves ezúttal a Brooklyn Nets ellen szenvedett vereséget, így mérlege már 1–6. A Memphis utolsó másodperces kosárral nyert a Denver ellen.

NBA  LeBron James  Cleveland Cavaliers  Atlanta Hawks

Damian Lillard ellen a Denver is tehetetlen volt

2016-10-30 09:58:50

A Portland irányítója előbb a rendes játékidő utolsó pillanatában hosszabbításra mentett, majd a ráadás legvégén meg is nyerte csapatának a mérkőzést az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Újabb rangadót húzott be a Chicago, ezúttal az Indianán rohantak át Rajon Rondóék, a Cleveland kis híján elszórakozta nagy előnyét az Orlando ellen, a Spurs viszont meg sem izzadt a New Orleansszal szemben. Könnyedén győzött az Atlanta, a Charlotte-ot verte a Boston, remek játékkal nyomta le a Memphist a New York, a Milwaukee viszont a dudaszó pillanatában kerekedett a Brooklyn fölé.

kosárlabda  San Antonio Spurs  Portland Trail Blazers  NBA  Damian Lillard  Cleveland Cavaliers

NBA: Dwyane Wade remekelt chicagói bemutatkozásán

2016-10-28 07:38:42

Dwyane Wade győzelemmel mutatkozott be a Chicago Bulls színeiben az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában. A San Antonio Spurs a második mérkőzésén is nyert, és ugyancsak sikerrel indította az új szezont az Atlanta Hawks. A Portland Trail Blazers hazai pályán kapott ki a Los Angeles Clipperstől.

kosárlabda  Los Angeles Clippers  Dwyane Wade  Chicago Bulls  Boston Celtics  Atlanta Hawks