Találatok a Atalanta címkére

Találatok száma: 239

Serie A: teljes összeomlás – kiütötték az Intert

2018-11-11 14:44:07

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának vasárnapi játéknapján az Atalanta hazai pályán 4–1-re legyőzte az Intert.

olasz foci Serie A Internazionale Inter Atalanta

Serie A: hazai pályán, Nagy Ádám nélkül kapott ki a Bologna

2018-11-04 19:51:28

A Bologna hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett az Atalantától az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján. A hazaiak magyar válogatott középpályása, Nagy Ádám ezúttal nem kapott lehetőséget Filippo Inzaghi vezetőedzőtől, végig a kispadon töltötte a mérkőzést.

Serie A Nagy Ádám Bologna Atalanta

Ajax, MTK, Atalanta, Wolves – nevelés kontra scouting

2018-11-01 17:20:10

Az utóbbi időben számtalanszor hallhattunk, olvashattunk olyan pozitív példákat a saját nevelésű fiatalok szerepeltetésével kapcsolatban, melyeket itthon is követendőnek, adott esetben elvárhatónak tekintünk. Ilyenekre világít rá a svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja, a CIES legújabb kutatása is, ám egyúttal azt is példázza, mennyire nehéz évről évre ugyanazt a szintet fenntartani saját nevelésű futballistákra építve. A játékosügynök szemével – Paunoch Péter blogja.

Wolverhampton Paunoch Péter MTK CIES Atalanta Ajax

Serie A: megszerezte harmadik győzelmét az Atalanta

2018-10-27 17:03:04

Megszerezte harmadik győzelmét az Atalanta az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában: a bergamói csapat hazai pályán 3–0-ra verte meg a Parmát.

olasz foci Serie A Parma Atalanta

Serie A: magabiztos Milan-siker, a Lazio megverte a Fiorentinát

2018-10-07 16:17:35

A Milan spanyol középpályása, Suso három gólpasszal vette ki a részét a Chievo legyőzéséből, a Lazio és a Sampdoria pedig egy góllal nyert az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyolcadik fordulójában – előbbi a Fiorentina, utóbbi az Atalanta ellen.

olasz bajnokság Serie A Sampdoria Lazio Fiorentina Chievo

Videó: két ellenfeléből csinált bohócot a Milan támadója

2018-09-24 16:11:17

Suso, a Milan labdarúgócsapatának támadója két Atalanta-játékosból csinált bohócot a két csapat vasárnapi összecsapásán (2–2).

videó csel Suso Serie A Milan Atalanta

Serie A: a végén bukta el a győzelmet a Milan az Atalanta ellen

2018-09-23 20:06:05

Az Atalantát fogadta az AC Milan az olasz bajnokság 5. fordulójában, és sokáig úgy állt, hogy 2–1-es győzelmet arat, de a 91. percben érkezett Emiliano Rigoni, és egyenlített. Így az egy meccsel kevesebbet játszó Milan jelenleg a bajnoki tabella 13. helyét foglalja el.

Serie A Gonzalo Higuaín Atalanta AC Milan

Serie A: az Atalanta legyőzése után a 2. helyen a SPAL

2018-09-17 22:28:29

A SPAL a második félidő elején hat perc alatt szerzett két Andrea Petagna-góllal legyőzte az Atalantát, és a Serie A 4. fordulóját követően az olasz élvonal második helyén áll. Egyedül a Juventus előzi meg az eddigi három hazai meccsét megnyerő ferrarai klubot.

Serie A SPAL Atalanta Andrea Petagna

Videó: műteni kellett a kispadot ütlegelő Roma-edzőt

2018-08-28 14:48:53

Meg kellett műteni Eusebio Di Francesco kezét, az AS Roma vezetőedzője a csapat hétfő esti mérkőzése alatt túl nagy erővel ütötte meg a kispadot.

Serie A Roma Eusebio Di Francesco Atalanta

Serie A: a Roma őrült meccsen ikszelt az Atalantával

2018-08-27 18:06:37

A Roma 3–3-as döntetlent játszott az Atalantával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában.

olasz foci Serie A Roma Atalanta

Serie A: hétfő esti győzelme után az élen az Atalanta

2018-08-20 22:26:58

Az Atalanta négygólos győzelmet aratott a Frosinone ellen a Serie A első fordulójának hétfő esti mérkőzésén, ezzel a csonka rajtot követően vezeti az olasz élvonal tabelláját.

Serie A Frosinone Atalanta

Serie A: aktív Milan, cirkuszoló Inter – bezárt az olasz átigazolási piac

2018-08-17 19:46:45

Az olaszoknál magyar idő szerint péntek 20 órakor véget ért a 2018-as nyári átigazolási időszak. A Serie A-s csapatok annyira nem voltak aktívak, mint a britek, ám több váltás történt itt is – rövid összefoglaló cikkünkben ezeket szedtük össze.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Udinese Torino Serie A Sampdoria

Serie A: argentin válogatott támadó érkezett az Atalantához

2018-08-17 19:00:16

A Serie A-ban szereplő Atalanta labdarúgócsapata kölcsönvette Emiliano Rigonit a Zenittől.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Zenit Emiliano Rigoni Atalanta

Légiósok: a 22 éves magyar védő a svájci élvonalba igazolhat

2018-06-21 12:46:55

Helyi sajtóértesülés szerint a svájci labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Lugano szerződteti Kecskés Ákost.

átigazolás svájci foci nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Lugano Kecskés Ákos

Roma: óriásit trollkodtak az újonnan igazolt válogatottal – kép

2018-06-08 13:27:53

Az AS Roma szerződtette Bryan Cristantét, az Atalanta labdarúgóját.

olasz átigazolás Roma Bryan Cristante Atalanta

Serie A: a 92. percben jött a dráma az Atalanta–Milanon

2018-05-13 20:01:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában az Atalanta otthon a 92. percben szerzett góllal pontot mentett a Milan ellen.

Serie A Milan Atalanta

PL: olasz válogatott középpályást figyel az Arsenal és a Chelsea

2018-04-30 15:13:50

A Sky Sports forrásai szerint az Arsenal és a Chelsea is szemet vetett az Atalanta középpályására, Bryan Cristantére.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Chelsea Bryan Cristante Atalanta

Serie A: hiába tüzelt az Atalanta, az Inter elcsent egy pontot

2018-04-14 22:50:38

Ebben a szezonban még egyszer sem célozták meg annyiszor az Inter kapuját az első félidőben, mint az Atalanta, de Samir Handanovic bravúrjainak is köszönhetően kihúzta 0–0-val a milánói csapat a szombat esti vendégjátékot.

olasz foci Serie A Inter Atalanta

Serie A: pofon a „farkasoknak” – otthon kapott ki a Roma

2018-04-07 18:18:05

A Roma hazai pályán 2–0-ra kikapott a Fiorentinától az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában.

olasz foci Serie A SPAL Roma Fiorentina Atalanta

Serie A: Astorira újabb sikerrel emlékezett a Fiorentina

2018-04-03 18:45:05

A Fiorentina néhai csapatkapitánya, Davide Astori tragikus halála miatt elhalasztott fordulóból három mérkőzést pótoltak kedden az olasz bajnokságban: a firenzei csapat idegenben 2–0-ra legyőzte az Udinesét, a Genoa otthon, a Sampdoria idegenben nyert.