Találatok a Atalanta címkére

Találatok száma: 349

Serie A: az Atalantánál folytatja a Juventus védője

2020-06-29 14:11:21

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus eladta védőjét, Simone Muratorét az Atalantának.

olasz foci nemzetközi átigazolás Simone Muratore Serie A Juventus Atalanta

Serie A: két gyönyörű gólt lőtt az Atalanta nyerő csereembere – videó

2020-06-28 20:36:11

A Napoli és az Atalanta is folytatta győzelmi sorozatát az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságban (Serie A): a 28. forduló vasárnapi játéknapján a Napoli hazai pályán 3–1-re megverte a SPAL-t, az Atalanta 3–2-re nyert az Udinese vendégeként. Otthon kapott ki a veszélyzónában vergődő Sampdoria, míg a Sassuolo egy őrült mérkőzés 97. percében mentett pontot a Hellas Verona ellen.

Udinese Serie A Sassuolo Sampdoria SPAL Napoli

Serie A: a Lazio kétgólos előnyről kapott ki az Atalantától

2020-06-24 23:38:22

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójában az Atalanta hazai pályán 3–2-re legyőzte a 11. percben már 2–0-ra vezető Laziót.

Serie A Sampdoria Roma Lazio Atalanta

Kétgólos hátrányból verte meg az Atalanta a Laziót

2020-06-24 20:29:29

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójában az Atalanta hazai pályán 3–2-re legyőzte a 11. percben már 2–0-ra vezető Laziót; a Roma szintén otthon győzte le a Sampdoriát.

Serie A Olaszország Lazio Atalanta

Olaszország: az Atalanta végleg megvette a Chelsea játékosát

2020-06-22 17:10:30

Az Atalanta tizenötmillió euróért végleg megvásárolta a Chelsea horvát válogatott labdarúgóját, Mario Pasalicot – adta hírül a bergamói klub a hivatalos honlapján.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Mario Pasalic Chelsea Atalanta

Serie A: az Atalanta KO-sikere nyújthat vigaszt Bergamónak

2020-06-21 21:28:12

Az Atalanta 4–1-es győzelmet aratott a Sassuolo felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában – a koronavírus-járvány miatti leállást követő első mérkőzésén.

olasz labdarúgás Serie A Sassuolo Atalanta 4–1

Serie A: a hazai rangadók dönthetnek a Juventus javára?

2020-06-11 10:30:39

A spanyol liga újraindítása elé írt összefoglalónk, majd a Premier League végjátékának bemutatása után ezúttal a június 20-án, szombaton újrainduló Serie A-t vesszük górcső alá.

Udinese Torino Serie A Sampdoria SPAL Roma

DAC: az Atalanta és az Everton is vinné a dunaszerdahelyi védőt

2020-06-01 14:12:11

A sportolunk.sk arról számolt be, hogy a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő DAC védőjét, Dominik Kruzliakot az Atalanta és az Everton is szerződtetné.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Everton Dunaszerdahely Dominik Kruzliak

Atalanta: Gasperini bevallotta, betegen dirigált Valenciában

2020-06-01 10:37:22

Az Atalanta vezetőedzője, Gian Piero Gasperini elismerte, hogy koronavírus-fertőzésre utaló jeleket tapasztalt magán a Valencia elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő második mérkőzése előtt. A bergamóiak trénerénél később kimutatták, hogy átesett a fertőzésen.

koronavírus Valencia Gian Piero Gasperini Bajnokok Ligája Atalanta

Lazio: a klubelnök elfogadna egy Juventus elleni bajnoki döntőt

2020-04-27 15:56:55

Különleges ötletet vetett fel a La Repubblica című olasz lap: a Serie A bajnoki címéért folytatott versenyfutás az újság szerint akár egyetlen szuperdöntőnek beillő mérkőzésen is eldőlhetne, méghozzá a Juventus és a Lazio között.

olasz labdarúgás koronavírus Serie A Lazio Juventus Internazionale

Serie A: váratlan, de egyhangú döntés az idény folytatásáról

2020-04-21 17:32:07

Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának húsz klubja egyhangúlag támogatta kedden azt, hogy megpróbálják befejezni a koronavírus-járvány miatt félbeszakadt 2019–2020-as idényt.

olasz labdarúgás koronavírus Torino Serie A Sampdoria Lazio

Atalanta: van az a pénz – a klub kész eladni Ilicicet

2020-04-13 13:34:29

Az olasz élcsapatok közé tartozó Atalanta 30-35 millió euróért kész eladni szlovén labdarúgóját, Josip Ilicicet a La Gazzetta dello Sport értesülése szerint.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Josip Ilicic Atalanta

Koronavírus: az Atalanta játékosa is fertőzött – az első bergamói

2020-03-26 09:52:20

Az olaszországi koronavírus-járvány egyik gócpontjának számít Bergamo, a város kórházaiban a nemzetközi beszámolók szerint áldatlan állapotok uralkodnak, viszont a város Bajnokok Ligájában is vitézkedő futballcsapatából eddig nem jelentettek megbetegedést – most változott a helyzet…

Serie A Sampdoria Atalanta

Koronavírus: újabb pozitív tesztek a Valenciánál

2020-03-16 22:21:25

Mint arról vasárnap beszámoltunk, Ezequiel Garaynak és a Valencia további négy alkalmazottjának pozitív lett a koronavírustesztje. A spanyol klub most újabb közleményt adott ki, eszerint az Atalanta elleni, Milánóban rendezett Bajnokok Ligája-mérkőzésre elutazott játékosok és stábtagok nagyjából 35 százaléka fertőződött meg a koronavírustól.

koronavírus Valencia Bajnokok Ligája Atalanta

Az „új Tadics” 21 évesen majdnem visszavonult, most kitömte a Valenciát

2020-03-11 14:14:32

Mint ismert, Josip Ilicic keddi mesternégyesével zárta le a Valencia nemzetközi szereplését. Az Atalanta futballistájának idényét máris Dusan Tadics 2018–2019-es remekléséhez hasonlítják, és bár a főbb mutatókban azért elmarad az Ajaxszal BL-elődöntőig jutó szerbtől (neki 38 gól és 24 gólpassz volt egy idénnyel ezelőtt a mutatója), valóban van némi párhuzam köztük.

Videoton Valencia Palermo Maribor Josip Ilicic Fiorentina

Topligák: csak a PSG és a Bayern szerzett több gólt az Atalantánál

2020-03-11 13:37:48

A labdarúgó Bajnokok Ligájában újonc Atalanta a Valencia elleni, 8–4-es továbbjutással a nyolcaddöntőben folytatta nemcsak eredményes, hanem gólokban gazdag futballját is. A bergamóiak 34 tétmérkőzésen 87 gólnál járnak ebben az idényben.

PSG Bayern München Bajnokok Ligája Atalanta

BL: idegenben is nyert az Atalanta a Valencia ellen

2020-03-10 22:52:56

Az Atalanta az amúgy is meglévő háromgólos előnyéhez még egyet hozzátett, és Ilicic négy góljával idegenben is legyőzte a Valenciát a nézők nélkül megrendezett BL-nyolcaddöntőben, így az olasz csapat jutott a legjobb nyolc közé.

Valencia Bajnokok Ligája BL Atalanta

Koronavírus: nem mehettek meccsre, a jegyárat egy kórháznak adományozták

2020-03-10 21:41:06

Az olasz élvonalbeli Atalanta labdarúgócsapatának szurkolói a koronavírus-járvány terjedése miatt nem utazhattak el a Valencia elleni idegenbeli, zárt kapus Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre, a visszatérített jegyárakat így egy bergamói kórháznak ajánlották fel – olvasható a Curva Nord Ultras közleményében.

koronavírus Valencia Atalanta

Nézők nélküli gólgála, az Atalanta oda-vissza megverte a Valenciát

2020-03-10 20:29:18

Gólokban gazdag visszavágót játszott egymással a Valencia és az Atalanta a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben: a hét találatot hozó összecsapáson (3–4) egy percig sem forgott veszélyben az olasz együttes továbbjutása, így a bergamóiak készülhetnek a negyeddöntőre.

BL: Egyáltalán nincs szükségünk csodára – Celades az 1–4 után

2020-03-09 22:41:27

Az Atalanta fél lábbal már a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata között érezheti magát, mivel a Valencia elleni párharc első felvonásán otthon 4–1-re győzött. A spanyol gárda edzője, Albert Celades ugyanakkor úgy véli, az odavágó eredménye nem tükrözi híven a játék képét, és egyáltalán nincs csodára szükséges csapatának a továbbjutáshoz.