Találatok a asztalitenisz World Tour címkére

Találatok száma: 73

Asztalitenisz: elhalasztották a japán World Tour-versenyt

2020-03-10 09:29:41

A koronavírus-járvány miatt elhalasztották az asztalitenisz World Tour-sorozat japán versenyét, amelyet eredetileg április 21. és 26. között rendeztek volna.

asztalitenisz asztalitenisz World Tour koronavírus

Asztalitenisz: a Szudi, Pergel vegyes páros negyeddöntős Dohában

2020-03-05 15:52:57

Az olimpiai részvételért harcoló Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros bejutott a negyeddöntőbe a Dohában zajló asztalitenisz world tour versenyen, ezzel a kvalifikáció szempontjából újabb értékes világranglistapontokat szerzett.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Szudi Ádám Pergel Szandra

Asztalitenisz: két japán tinié az utolsó két arany a budapesti wt-n

2020-02-23 17:34:03

Férfi egyesben a papírformának megfelelően japán házi döntőt vívtak a budapesti World Tour-versenyen, amelyet a 16 éves csodatini, Harimoto Tomokazu nyert meg, a nőknél japán–tajvani csata zajlott az aranyért, s óriási meccsen az első helyen kiemelt japán Ito Mima győzött.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz

Asztalitenisz: japán és német arany a párosoknál a budapesti wt-n

2020-02-22 21:51:20

Két gyors döntővel zárult a budapesti world tour verseny utolsó előtti napja, a férfi és a női páros is papírforma végeredményt hozott.

asztalitenisz World Tour

Asztalitenisz: Hongkongé az első budapesti arany

2020-02-22 17:13:23

A budapesti asztalitenisz world tour verseny első fináléja óriási csatában dőlt el: a vegyes párosoknál a hongkongi Vong Csün-ting, Tu Hoj-kem kettős öt játszmában győzte le a Patrick Franziska, Petrissa Solja duót.

Asztalitenisz: Majoros is kikapott, egyesben elfogytunk

2020-02-20 19:10:52

A férfi egyes főtáblájának első fordulójában asztalhoz álló Majoros Bence ugyan jól kezdett Panajotisz Jonisz ellen, ám 2:0-s vezetés után a görög magára talált, és fordított, így a női egyes után már a férfiaknál sincs versenyben magyar a budapesti world tour versenyen.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Majoros Bence

Asztalitenisz: Madarász nem bírt az Európa Top 16 másodikjával

2020-02-20 18:06:18

Női egyesben a mieink közül egyedüliként versenyben lévő Madarász Dóra négy játszmában kikapott a holland Britt Eerlandtól a nyolcaddöntőben a BOK-csarnokban zajló budapesti world tour versenyen.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Madarász Dóra

Asztalitenisz WT: három magyar maradt állva az egyes selejtezőjében

2020-02-18 18:26:13

A keddi nyitó nap után az egyes selejtezőjében már csak Szudi Ádám, Ecseki Nándor és Pergel Szandra van versenyben magyar részről a budapesti asztalitenisz World Tour-viadalon, a BOK-csarnokban.

Asztalitenisz: 19 magyar a budapesti WT-versenyen

2020-02-17 14:10:39

Ötven ország 309 játékosa, köztük 19 magyar szerepel a kedden kezdődő budapesti asztalitenisz World Tour-versenyen a BOK-csarnokban. A 170 ezer dollár (51.5 millió forint) összdíjazású tornán öt számban, férfi és női egyesben, valamint férfi, női és vegyes párosban rendeznek mérkőzéseket.

Asztalitenisz: a kínaiak helyett ezúttal a japánok jönnek Budapestre

2020-01-21 15:43:46

A férfiaknál 191, a nőknél pedig 135 játékos nevezett a BOK Csarnokban február 18. és 23. között sorra kerülő asztalitenisz World Tour-versenyre.

Asztalitenisz: a Szudi, Pergel duó is az olimpiai kvalifikációs döntőben

2019-11-18 19:09:36

Egész éves teljesítménye alapján a Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros is ott lesz az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának olimpiai kvalifikációs döntőjében, amelyet a kínai Csengcsouban rendeznek decemberben.

Asztalitenisz: nem sikerült a bravúr, búcsúzott az Ecseki, Szudi duó

2019-11-15 14:19:39

Bár döntő szettre kényszerítette a világ élvonalához tartozó esélyesebb ellenfelét, végül kikapott és kiesett a negyeddöntőben az Ecseki Nándor, Szudi Ádám duó a Linzben zajló asztalitenisz World Tour-viadal férfi páros versenyében.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Szudi Ádám Ecseki Nándor

Asztalitenisz WT: az elődöntőben kikapott az Ecseki, Szudi páros

2019-08-23 21:41:23

A pénteki elődöntő jelentette a végállomást az Ecseki Nándor, Szudi Ádám páros számára az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának csehországi állomásán, Olomoucban.

asztalitenisz World Tour Szudi Ádám Ecseki Nándor

Asztalitenisz WT: hiába volt kiemelt, kikapott a Szudi, Pergel páros

2019-06-14 08:54:16

A jövő héten kezdődő minszki Európai Játékokra készülő Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros kikapott a nyolcaddöntőt jelentő első fordulóban az asztaliteniszezők szapporói, kiemelt kategóriás world tour versenyén.

asztalitenisz World Tour Szudi Ádám Pergel Szandra

Asztalitenisz: Lakatos nagy skalpot gyűjtött be Sencsenben

2019-05-28 15:37:26

Lakatos Tamás egy nagy skalp begyűjtésével kezdte meg szereplését az asztalitenisz World Tour-sorozat kínai állomásán, Sencsenben.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Lakatos Tamás

Asztalitenisz: taroltak a kínaiak a budapesti versenyen

2019-01-20 18:13:47

A férfiaknál Lin Kao-jüan, a nőknél Csen Meng nyerte a kínai házidöntőt egyesben a budapesti BOK Csarnokban rendezett asztalitenisz World Tour-versenyen.

Asztalitenisz: Szudiék már biztosan érmesek, Pótáék búcsúztak Budapesten

2019-01-18 10:53:10

Elődöntőbe jutott a Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros, így már biztosan érmes az asztalitenisz World Tour-sorozat budapesti állomásán. A negyeddöntőben a mieink a francia Tristan Flore, Laura Gasnier kettőst győzték le 3:1-re. A hasonló bravúr nem sikerült a Póta Georgina, Matilda Ekholm kettősnek, bár jól kezdett a magyar, svéd duó a második kiemelt honkongi páros ellen, végül a nyolc között búcsúzott.

asztalitenisz World Tour Szudi Ádám Póta Georgina Pergel Szandra Matilda Ekholm

Asztalitenisz: egyesben búcsúztak a magyarok a World Touron

2019-01-17 20:58:44

Mind a három magyar játékos, Póta Georgina, Madarász Dóra és Majoros Bence is vereséget szenvedett az egyes főtáblájának csütörtök esti első fordulójában a budapesti BOK Csarnokban zajló asztalitenisz World Tour-versenyen, azaz ezekben a számokban nem lesz hazai pingpongos a legjobb 16 között.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Póta Georgina Madarász Dóra

Asztalitenisz: már csak Pergel küzd a főtábláért női egyesben

2019-01-16 14:54:50

Pergel Szandra nyert, Nagyváradi Mercédesz kikapott az egyes selejtezőjének második fordulójában, így már csak előbbinek van esélye a főtáblára jutásra a BOK Csarnokban zajló asztalitenisz World Tour-versenyen.

asztalitenisz World Tour asztalitenisz Pergel Szandra Nagyváradi Mercédesz

Asztalitenisz: búcsúztak a magyarok férfi egyesben

2019-01-15 22:31:23

Minden magyar férfi játékos kiesett az egyes selejtezőjében a BOK-csarnokban kedden megkezdődött asztalitenisz World Tour-versenyen.