Találatok a asroma címkére

Találatok száma: 3

Az AS Roma Juan után megszerezte az olasz válogatott Espositót

2007-07-16 15:11:23

Hétfőn válik hivatalossá, hogy 2,5 milló euróért az AS Roma csapatába szerződik Mauro Esposito, a Cagliari támadó középpályása. Attól függetlenül, hogy a játékos a következő idényt az AS Roma színeiben kezdi, a római klub csupán a játékjog felét vásárolta meg, azaz a Cagliarival 50-50%-ban rendelkeznek Esposito játékjoga felett.

asroma esposito

Az AS Roma újra csúcsformában játszik a BL-kisiklás után

2007-04-23 00:00:13

Luciano Spalletti és Francesco Totti is büszkén állt a sajtó elé a tegnap esti Inter elleni 3-1-es idegenbeli győzelem után. Az Inter remek második félidőt játszott a mérkőzésen, de a rómaiak kitartottak, és az utolsó percekben kétszer is mattolni tudták Julio Cesar kapuját.

Inter asroma totti

Az AS Roma a Manchester elleni visszavágóra tartogatja Tottit

2007-10-31 17:30:45

A rómaiak kapitánya, Francesco Totti várhatóan kihagyja a szombati Catania elleni bajnoki mérkőzést, de a jövő keddi Manchester United elleni BL-negyeddöntő visszavágóján már biztosan hadrendbe fogják állítani. Totti hátfájásra panaszkodik, ezért a hétvégén „jegelik” őt.