Találatok a Arsenal címkére

Találatok száma: 3580

Arsenal: milliókért igazolnak Dortmundból, de nem játékost!

2017-11-20 09:04:42

A Bild információi szerint napokon belül hivatalossá válhat, hogy Sven Mislintat az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Arsenalnál folytatja pályafutását.

Sven Mislintat  Borussia Dortmund  Arsenal

PL: az Arsenal diadalmaskodott az észak-londoni derbin

2017-11-18 15:26:15

Az Arsenal 2–0-ra legyőzte legnagyobb riválisát, a Tottenham Hotspurt az észak-londoni derbin az angol labdarúgó Premier League 12. fordulójában. Arsene Wenger csapata az első félidő hajrájában döntötte el a rangadót Shkodran Mustafi és Alexis Sánchez góljával.

Tottenham  Shkodran Mustafi  Premier League  PL  Mesut Özil  Mauricio Pochettino

Ágyúdörgés Észak-Londonban: az Arsenal nyerte meg a Spurs elleni derbit

2017-11-18 11:20:28

Vb 2018: megsérült az Arsenal támadója, nem játszik a németek ellen

2017-11-13 13:07:13

Olivier Giroud sérülés miatt elhagyta a francia labdarúgó-válogatottat, amely kedden Németország ellen játszik felkészülési mérkőzést Kölnben.

vb 2018  francia válogatott  foci vb 2018  Olivier Giroud  Franciaország  Arsenal

Arsenal: Koscielny a vb után visszavonul a válogatottól

2017-11-07 18:48:01

Laurent Koscielny, az Arsenal francia válogatott labdarúgója a jövő évi világbajnokság után visszavonul a nemzeti csapattól.

vb 2018  Laurent Koscielny  Franciaország  Arsenal

Bayern: a müncheniek letettek az Arsenal-sztár átigazolásáról

2017-11-06 15:21:27

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München letett Alexis Sánchez üldözéséről.

német átigazolás  nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  Bayern München  Arsenal  Alexis Sánchez

A City megverte az Arsenalt, és gólrekordot állított fel

2017-11-05 15:04:32

A vártnál jóval könnyedebben, sok helyzetet kihagyva, de bizonyos értelemben kissé szerencsés gólokkal 3–1-re megverte a Manchester City az Arsenalt a labdarúgó Premier League 11. fordulójában.

onlive!  közvetítés  Sergio Agüero  Premier League  Manchester City  Kevin De Bruyne

Arsenal: elfertőződött a seb, kis híján amputálni kellett a sztár lábát

2017-11-03 08:26:09

Rendkívül nehéz hónapokon, sőt, éven van túl Santi Cazorla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal spanyol válogatott középpályása.

sérülés  angol foci  Santi Cazorla  Premier League  Arsenal

Nem tudta legyűrni a Cz-t az Arsenal (II), de így is továbblépett

2017-11-02 18:29:39

Nem tudta odahaza megverni a tartalékos Arsenal a Crvena zvezdát, de a döntetlennel is továbbjutottak a londoniak az Európa-liga H-csoportjából. A négyes másik mérkőzésén az 1. FC Köln megszerezte az első pontjait, öt gólt lőtt ugyanis a BATE együttesének.

onlive!  közvetítés  Európa-liga  El-csoportkör  El H-csoport  El

El: ez a tizenkét csapat már ma továbbjuthat a csoportkörből

2017-11-02 13:34:04

Tizenkét csapat – Dinamo Kijev, Ludogorec, Milan, Atalanta, FCSB, Arsenal, Salzburg, Östersund, Zorja Luhanszk, Lazio, Nice, Zenit – van, amely már a labdarúgó Európa-liga-csoportkör negyedik fordulójában kivívhatja a továbbjutást. Íme, a mai program és a továbbjutási lehetőségek!

Milan  Hertha BSC  Hertha  Európa-liga  Dárdai Pál  Arsenal

Arsenal: Wengert bebőrözték, a reakcióját látni kell – videó

2017-11-02 13:53:28

A Crvena zvezda elleni hazai Európa-liga meccsére készülő Arsenal edzésén Arsene Wengert véletlenül bebőrözte Ainsley Maitland-Niles, a csapat mindössze 20 éves középpályása. A francia menedzser azonnal vette a lapot, és megdicsérte a játékosát a „szemtelenségért”.

Arsene Wenger  Arsenal  Ainsley Maitland-Niles

Légiósok: Gulácsit az Arsenal és a Chelsea figyeli – sajtóhír

2017-10-31 13:25:32

Médiaértesülés szerint a Premier League-ben szereplő Arsenal és Chelsea egyaránt nyomon követi Gulácsi Péter, a német élvonalbeli RB Leipzig magyar válogatott kapusának fejlődését.

nemzetközi átigazolás  magyar átigazolás  légiósok  RB Leipzig  Premier League  Gulácsi Péter

El: a Kölnnek meg kell térítenie a drukkerei okozta károkat

2017-10-30 17:41:24

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) 60 ezer euróra (18.6 millió forintra) büntette meg az 1. FC Kölnt, egyben kötelezte a klubot, hogy fizesse ki a szurkolói által az Arsenal otthonában okozott károkat.

szurkolói rendbontás  büntetés  UEFA  Európa-liga  Arsenal  1. FC Köln

PL: a Citynek megvan a 9.; fordítás Wenger jubileumán

2017-10-28 17:51:53

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában a Manchester City magabiztosan szerezte meg a kilencedik győzelmét, az Arsenal hátrányból nyert Arsene Wenger 800. PL-meccsén, a Liverpool pedig a szünet után hengerelt.

PL  Manchester City  Liverpool  Arsene Wenger  Arsenal

Angol Ligakupa: a négy nagy elkerülte egymást a negyeddöntőben

2017-10-26 18:53:07

Csütörtök kora este kisorsolták az angol Ligakupa negyeddöntőjének párosítását. A még versenyben lévő csapatok közül a négy nagy elkerülte egymást a legjobb nyolc között.

angol Ligakupa  West Ham United  Manchester United  Manchester City  Leicester City  Chelsea

Arsenal: a Barca átigazolási guruja segíti Wengert – sajtóhír

2017-10-25 09:20:05

A katalán Sport a Barcelonához közeli forrásokra hivatkozva azt írja, a klubtól hamarosan távozó sportigazgató, aki többek között Neymar, Luis Suárez, Ivan Rakitic és korábban Alexis Sánchez szerződtetését is nyélbe ütötte, az Arsenalnál folytatja karrierjét.

Raül Sanllehi  Barcelona  Arsene Wenger  Arsenal

Angol Ligakupa: Lingard továbbjuttatta a Man. Unitedet

2017-10-24 21:17:41

A Manchester United Jesse Lingard góljaival 2–0-ra legyőzte az ugyancsak élvonalbeli Swansea Cityt az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében. Az első osztályú csapatok közül nem hibázott a Bournemouth és a Leicester City sem, a Crystal Palace viszont nagy különbségű vereséget szenvedett a Bristol Citytől. Az Arsenal hosszabbításban gyűrte le a második ligás Norwichot a 18 éves Edward Nketiah duplájával. A Manchester City még inkább megszenvedett a továbbjutásért.

angol Ligakupa  Manchester United  Manchester City  Edward Nketiah  Arsenal

Óriási troll volt a labdaszedő az Arsenal meccsén – VIDEÓ

2017-10-23 13:14:54

A vasárnapi Everton–Arsenal (2–5) mérkőzés sokáig emlékezetes marad az egyik labdaszedőnek, ugyanis alaposan behúzta a csőbe azokat, akik ismerik a régi idők „mutassunk kört az ujjainkkal” játékát.

labdaszedő  Premier League  Everton  Arsenal

Videó: Wilshere megajándékozta a pályára berohanó fanatikust

2017-10-22 19:05:06

Miután az Arsenal 5–2-re nyert az Everton vendégeként a Premier League-ben, egy londoni drukker a pályára rohanva gratulált kedvenceinek. Jack Wilshere, az „ágyúsok” 10-ese odaadta a mezét a szurkolónak, akit a biztonságiak kísértek ki. Íme!

videó  Premier League  Jack Wilshere  Arsenal

Premier League: Rooney csak ráijesztett az Arsenalra

2017-10-22 16:26:37

Hiába szerzett Wayne Rooney távoli lövésével már a 12. percben vezetést az Everton, az Arsenal bedarálta a „stolverkosokat” a Goodison Parkban az angol Premier League 8. fordulójában.