Találatok a APOEL címkére

Találatok száma: 61

Leeds: BL-győztes helyett egy ciprusi bajnok az új főnök

2017-06-15 14:32:50

Általános meglepetést okozott új menedzserének kinevezésével a Leeds United, pontosabban annak három hete hivatalban lévő új tulajdonosa, Andrea Radrizzani. Az olasz üzletember a május 25-én távozott Garry Monk helyére a ciprusi APOEL Nicosiával bajnoki címet nyerő Thomas Christiansent nevezi ki a csapat új menedzserének, holott korábban arról cikkezett az angol sajtó, hogy a Real Madrid két korábbi BL-győztes játékosa, a legendás Fernando Hierro, vagy volt csapattársa, Víctor Sánchez lehet a befutó.

edzőváltás  Victor Sanchez  Thomas Christiansen  Leeds United  Garry Monk  Fernando Hierro

Eurofutball: a bajnoki cím már megvan a Salzburgnak a történelmi duplához

2017-05-14 12:03:52

A Red Bull Salzburg 1–0-ra nyert szombaton hazai pályán a Rapid Wien ellen az osztrák labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában, ezzel biztosította az újabb bajnoki címét.

eurofutball  Red Bull Salzburg  APOEL

El: szűken ment tovább az MU, a Lyon és a Schalke is

2017-03-16 22:40:40

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Manchester United hazai pályán 1–0-ra legyőzte az FK Rosztovot, így bejutott a legjobb nyolc közé. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax a Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe.

Schalke  Manchester United  Lyon  FK Rosztov  FC Köbenhavn  Európa-liga

El: a Lyonnak a vereség is belefért az AS Roma ellen

2017-03-16 20:17:36

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Besiktas hazai pályán 4–1-re nyert az Olympiakosz ellen, így könnyedén lépett a következő körbe. A Genk hozta a kötelező továbbjutást a belga házi rangadón a Gent ellen. A Celta Vigo a hazai siker után idegenben is legyőzte az FK Krasznodart, és ott van a legjobb nyolc között. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, míg a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax az FC Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé.

Schalke  Olympiakosz  Manchester United  Lyon  Gent  Genk

El: kiesett a Zenit, a Legia és az Athletic Bilbao is

2017-02-23 20:12:58

Csütörtökön eldől, ki jut a legjobb 16 közé a labdarúgó Európa-ligában: a kora esti mérkőzésen kiderült, hogy például a Zenit és az Athletic Bilbao nem, ráadásul Korhut Mihály és Nagy Dominik csapata is kiesett, azaz nem lesz már magyar labdarúgó a sorozat tavaszi folytatásában.

Zenit  Villarreal  Olympiakosz  Legia Warszawa  Európa-liga  El

El: 0–2-ről állt fel, és lett csoportelső a Saint-Étienne

2016-12-08 21:00:27

A Saint-Étienne kétgólos hátrányból fordított a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, így a francia csapat végzett a C-csoport élén.

légiósok  Zenit  Young Boys  Szántó Tamás  Saint-Étienne  Roma

BL: rosztovi csoda – az Ajax kiütésével jutottak a főtáblára

2016-08-24 22:03:17

A labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának legnagyobb meglepetését okozva, az orosz Rosztov hazai pályán 4–1-re legyőzte a holland Ajaxot, így 5–2-es összesítéssel története során először bejutott a BL-csoportkörbe. A Manchester City és a Borussia Mönchengladbach hozta a papírformát, és biztosan jutott a főtáblára. A bajnoki ágon a dán FC Köbenhavn az utolsó pillanatban egyenlített Cipruson, így 2–1-es összesítéssel jutott tovább. A Dinamo Zagreb a rendes játékidő végén kiegyenlített a Salzburg otthonában, a hosszabbításban pedig a továbbjutást is kiharcolta.

Young Boys  Steaua Bucuresti  Salzburg  Rosztov  Manchester City  FC Köbenhavn

Cipruson a ráadásban sokkolták a Rosenborgot

2016-08-02 23:21:57

A 91. percig továbbjutásra állt a Rosenborg a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőköre harmadik fordulójának visszavágóján, ám a hosszabbításban az APOEL három (!) gólt szerzett a norvég csapat ellen, és ezzel továbbjutott. Hazai pályán búcsúzott a Crvena zvezda.

Viktoria Plzen  Rosenborg  Qarabag  Ludogorec  Dundalk  Dinamo Zagreb

BL: hosszabbításban sokkolta az APOEL a Rosenborgot

2016-08-02 21:11:46

Rosenborg  Dinamo Zagreb  Dinamo Tbiliszi  Bajnokok Ligája  BL  APOEL

Ciprus: rangadót nyert, megvédte címét az APOEL

2016-04-28 16:50:36

Megvédte bajnoki címét az APOEL a ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, miután a felsőházi rájátszás nyolcadik fordulójában, hazai környezetben kétgólos (2–0) győzelmet aratott a tabellán őt közvetlen követő rivális, az AEK Larnaca ellen.

labdarúgó BL  ciprusi foci  Bajnokok Ligája  APOEL  AEK Larnaca

Videó: óriási egyenlítő sarkazás, bombagól, Lamela-tripla

2015-12-10 21:23:15

Erik Lamela triplájával és Tom Carrol góljával legyőzte a Tottenham a Monacót, Alessandro Matri találatára Valentin Eysseric bombájával válaszolt a Saint-Étienne, így 1–1-es döntetlenre végzett Lazióval az Európa-liga hatodik, utolsó csoportkörében. Az este leglátványosabb találatát a Sparta Praha támadója, Lukás Julis sarkazta az APOEL-nek, amely után megtáltosodott a cseh klub és 3–1-re megnyerte a mérkőzést.

labdarúgás  gól  Tottenham  Sparta Praha  Monaco  Lazio

Európa-liga: Vad II István Ciprusra kapott küldést

2015-12-09 11:38:07

Vad II István vezeti a csütörtöki APOEL–Sparta Praha mérkőzést az Európa-liga csoportkörének záró fordulójában.

játékvezetés  bíróküldés  Vad II István  Sparta Praha  Európa-liga  El

El: piróztak a szurkolók – félbeszakadt az APOEL meccse

2015-11-05 22:49:54

A 67. percben 2–0-s hazai vezetésnél nézőtéri rendbontás miatt félbeszakadt az Aszterasz Tripolisz–APOEL Európa-liga-mérkőzés. Rövid szünet után a folytatódott a játék, de az eredmény már nem változott.

Európa-liga  El-csoportkör  El  Aszterasz Tripolisz  APOEL

Ifi BL: 11–1! – a Benfica leiskolázta a Galatasarayt

2015-10-22 10:24:02

A Benfica U19-es csapata 11–1-re legyőzte a Galatasaray korosztályos együttesét az ifjúsági Bajnokok Ligája harmadik fordulójában. A gólgazdag találkozón fejjel és sarokkal is betaláltak a Benfica labdarúgói, s a mérkőzés végén büntetőt is értékesítettek.

ifjúsági BL  UEFA Ifjúsági Liga  U19-es BL  Puskás Akadémia  PAFC  Galatasaray

Ifi BL: felcsúti gólparádé Barátok közt, jöhet a Celtic

2015-10-21 19:38:22

A Puskás Akadémia U19-es csapata 6–1-re legyőzte a ciprusi korosztályos bajnok APOEL Nicosiát, és 9–4-es összesítéssel az ifjúsági Bajnokok Ligája bajnoki ágának második fordulójába jutott. A következő ellenfél a skót Celtic lesz.

ifjúsági BL  UEFA Ifjúsági Liga  U19-es BL  Puskás Akadémia  PAFC  APOEL

Ifi BL: hat gól és nyolc sárga lap a Puskás AFC első meccsén

2015-09-30 17:00:34

Az UEFA Ifjúsági Liga első fordulójában a bajnokcsapatok ágán a Puskás Akadémia korosztályos csapata idegenben 3–3-as döntetlent játszott a ciprusi APOEL-lel. A visszavágóra október 21-én Felcsúton kerül sor.

BL: elképesztő meccs, ezt nem lesz könnyű felülmúlni!

2015-08-04 20:38:31

Hosszú még a labdarúgó Bajnokok Ligája 2015–2016-os idénye – még csak a selejtező harmadik fordulójának visszavágóinál tartunk –, de alighanem nehéz lesz felülmúlni azt a forgatókönyvet, amely kedd este a Dinamo Zagreb továbbjutásához vezetett a házigazda Moldéval szemben. A keddi játéknapon a Monaco, a Rapid Wien és az APOEL harcolta még ki a továbbjutást.

Molde  Midtjylland  Dinamo Zagreb  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  APOEL

BL: Van Persie bemutatkozott a Fenerben; fordított a Pana

2015-07-28 20:12:25

A Monaco, a ciprusi APOEL, az albán Skënderbeu és a cseh Viktoria Plzen is idegeben szerzett előnyt a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében.

Sparta Praha  Skënderbeu  CSZKA Moszkva  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  APOEL

Légiósok: Megyeri Balázs álmodni sem mert erről

2015-07-08 13:09:00

Korábban ciprusi források jelezték, hogy Megyeri Balázs jó eséllyel az APOEL-hez szerződhet. A görög Olympiakoszt elhagyó kapus menedzsere, Hrutka János a Nemzeti Sport Online megkeresésére megerősítette, hogy folytak tárgyalások a klubbal, de a szigetországinál jobb lehetőségei is vannak a 25 éves labdarúgónak.

légiósok  Megyeri Balázs  APOEL

Légiósok: Megyeri még ma aláírhat a ciprusi bajnoknál

2015-07-08 09:43:58

Ahogy arról a Nemzeti Sport Online már beszámolt, a ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot megnyerő APOEL Megyeri Balázzsal erősítené meg a keretét. Friss fejlemény, hogy a magyar kapus akár még ma aláírhat az együttesnél.

nemzetközi átigazolás  magyar átigazolás  légiósok  Olympiakosz Pireusz  Megyeri Balázs  APOEL