Találatok a Anglia címkére

Találatok száma: 1713

NL: Kane-ék a végén fordítottak, Anglia a négyes döntőben!

2018-11-18 14:21:51

Az angol labdarúgó-válogatott bejutott a Nemzetek Ligája portugáliai négyes döntőjébe, mivel az A-divízió 4. csoportjának utolsó meccsén Harry Kane vezérletével az utolsó negyedórában fordítva 2–1-re legyőzte Horvátországot, így riválisa és a spanyol csapat előtt végezve csoportelső lett. A 78. percben még vezető horvátok vereségükkel búcsúztak az A-divíziótól.

Spanyolország Nemzetek Ligája NL Horvátország Anglia

Kép: Pickford különleges trükkel készült az amerikaiak ellen

2018-11-16 14:43:45

Mint arról beszámoltunk, Anglia – Wayne Rooney búcsúmérkőzésén – 3–0-ra legyőzte az Egyesült Államokat a Wembley Stadionban. Annak ellenére, hogy „csak” egy felkészülési mérkőzés volt, az angolok kapusa, Jordan Pickford alaposan felkészült az ellenfélből – ezt pedig egy szemfüles fotós meg is örökítette.

felkészülési mérkőzés angol válogatott Jordan Pickford Egyesült Államok Anglia

Rooney kapcsolta le a villanyt az angolok öltözőjében

2018-11-16 07:35:48

Hősként ünnepelte angol válogatottbeli búcsúmeccsén Wayne Rooneyt a Wembley közönsége, pedig a vasárnapi, Horvátország elleni Nemzetek Ligája-találkozón már csak éppolyan szurkoló lesz, mint bármelyik honfitársa.

búcsúmérkőzés angol válogatott Wayne Rooney Manchester United Anglia

Felkészülés: Löw fiataljai jól játszottak, Rooney bő fél órával búcsúzott

2018-11-15 22:52:44

A német és az angol labdarúgó-válogatott egyaránt 3–0-s győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen Oroszország, illetve az Egyesült Államok ellen. Joachim Löw fiataljai az első félidőben eldöntötték a találkozót, az angolok pedig a második félidőben beállt Wayne Rooneyt ünnepelték a búcsúmeccsén. Az írek gól nélküli döntetlenre végeztek az északírekkel.

ír válogatott északír válogatott Írország Észak-Írország orosz válogatott német válogatott

Anglia: Rooney nem kezd, de kapitány lesz a búcsúmeccsén

2018-11-15 09:04:42

Csütörtök este játssza utolsó mérkőzését a labdarúgó-válogatottban Wayne Rooney, az angolok leggólerősebb játékosa. A D. C. United támadója csereként lép pályára az Egyesült Államok elleni felkészülési találkozón.

angol válogatott Wayne Rooney Anglia

Anglia: kő-papír-ollót játszatott, eltiltották a játékvezetőt

2018-11-13 22:12:01

Habár sokan a pénzfeldobás alternatívájaként tekintenek a kő-papír-olló nevű játékra, egyes esetekben nem túl jó az utóbbi használata: Angliában egy játékvezető eltiltással bűnhődött a döntéséért.

kő-papír-olló eltiltás Anglia

Felkészülés: nagy az érdeklődés Rooney búcsúmeccse iránt

2018-11-13 14:47:35

Amióta az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette, hogy az Egyesült Államok válogatottja elleni csütörtöki felkészülési mérkőzés lesz Wayne Rooney búcsúmeccse a nemzeti csapatban, alaposan megnőtt az érdeklődés az összecsapás iránt.

Wayne Rooney Egyesült Államok Anglia

Anglia: a válogatott kulcsembere több meccset is kihagy

2018-11-13 13:18:07

Kieran Trippier sérülés miatt nem játszhat az angol labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén.

sérülés angol válogatott Kieran Trippier Anglia

Játékossors: „Egy valóra vált álom volt” – Joe Cole visszavonult

2018-11-13 10:58:45

A Chelsea és az angol válogatott korábbi középpályása, Joe Cole 37 évesen úgy döntött, felhagy a profi labdarúgással.

visszavonulás West Ham United Liverpool Joe Cole Chelsea Anglia

Anglia: jót tett a labdarúgó-vb a brit gazdaságnak

2018-11-09 14:54:37

Két éve nem mért ütemre gyorsult a brit gazdaság növekedése az idei harmadik negyedévben. A fő hajtóerőt a meleg nyári időjárással és a labdarúgó-világbajnoksággal összefüggő fogyasztási többlet jelentette. Az elemzői közösség azonban változatlanul borúlátóan ítéli meg a további növekedési kilátásokat.

vb 2018 foci vb 2018 angol foci Premier League Anglia

Anglia: szerződtették, mert ugyanaz a neve, mint a csapatnak

2018-11-09 11:45:12

Érdekes erősítést hajtott végre Angliában az amatőr Bradley Stoke Town, amely egy Bradley Stokes nevű játékost szerződtetett.

vicces Bradley Stoke Town Bradley Stoke Anglia

Anglia: a stúdióban esett össze a korábbi szövetségi kapitány

2018-10-28 11:39:06

Szombaton a BT Sport televíziós csatorna stúdiójában összeesett Glenn Hoddle, az angol labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya. Mint vasárnap kiderült, a szakember szívrohamot kapott.

angol válogatott Glenn Hoddle Anglia

NL: Ramos mégsem taposott? A védő egy videóval üzent a kritikusoknak

2018-10-17 11:35:22

A hétfői Spanyolország–Anglia Nemzetek Ligája-találkozó (2–3) után bejárta a világhálót a videó, amelyen úgy tűnik, Sergio Ramos megtaposta a földön fekvő Raheem Sterlinget. A spanyolok világ- és Európa-bajnok védője most egy másik kamerállásból mutatta meg, mi történt valójában. Ez alapján elképzelhető, hogy Ramos nem bántotta az angol támadót. Sokkal inkább a Sterling mellett elszaladó Nacho érhetett hozzá a Manchester City támadójához – még Ramos érkezése előtt.

Spanyolország Sergio Ramos Raheem Sterling Nemzetek Ligája NL Anglia

Anglia: „Dier semmivel sem rosszabb, mint Busquets”

2018-10-16 14:46:43

Hangzatos nyilatkozatot tett  az angol válogatott korábbi szövetségi kapitánya, Sam Allardyce a spanyol–angol mérkőzés kapcsán. A szakember összehasonlította az angol válogatott és a Tottenham középpályását, Eric Diert az FC Barcelona középpályásával, Sergio Busquetsszel…

angol labdarúgás Sergio Busquets Sam Allardyce Eric Dier Anglia

Anglia: meccs közben akarták elvontatni a kapus autóját

2018-10-15 20:49:51

Minden bizonnyal olvasóink is tudnának az alacsonyabb osztályú labdarúgás világából hasonlóan meghökkentő történeteket mesélni, mint az alábbi: az angol Dulwich Hamlet kapusa, Preston Edwards mérkőzés közben a hangosbemondóból értesült arról, hogy el akarják vontatni az autóját.

angol labdarúgás Preston Edwards Dulwich Hamlet Crystal Palace Anglia

NL: Sergio Ramos megúszta a pirosat? Megtaposta Sterlinget – videó

2018-10-16 07:51:50

A hétfői Spanyolország–Anglia Nemzetek Ligája-találkozón Sergio Ramos, a hazaiak csapatkapitánya csúnyán megtaposta Raheem Sterlinget, az angol válogatott támadóját úgy, hogy a labda nem volt a közelben. Szymon Marciniak játékvezető nem fújta le a szabálytalanságot, amiért akár ki is lehetett volna állítani a Real Madrid védőjét.

NL: Anglia hármat lőtt a spanyoloknak egy félidő alatt

2018-10-15 22:36:09

Hiába volt a tét a spanyol labdarúgó-válogatott számára a Nemzetek Ligája négyes döntője, az első félidőben Anglia gyakorlatilag lemosta a házigazdát Sevillában, és végül 3–2-re nyert. Raheem Sterling duplájára és Marcus Rashford góljára ugyan Paco Alcácer és Sergio Ramos válaszolni tudott, ám utóbbi már csak a meccs legvégén.

spanyol válogatott angol válogatott Spanyolország Nemzetek Ligája Anglia

Videó: Sterling, Rashford – bajban a spanyolok Anglia ellen

2018-10-15 21:06:53

Remek góllal szerzett vezetést Anglia a Spanyolország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen Sevillában. Raheem Sterling egy kiugratást követően a jobb felsőbe bombázott, nem sokkal később pedig Marcus Rashford is betalált. A 38. percben Sterling ismét gólt szerzett, így egy félidő alatt háromgólos a spanyol hátrány.

videó Spanyolország Raheem Sterling Nemzetek Ligája Marcus Rashford Anglia

Parádés akciók, Sterling-dupla és angol siker a spanyolok ellen

2018-10-15 19:54:59

NL: Túl korán kezdődött a Premier League – Southgate

2018-10-15 09:39:27

Az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Gareth Southgate a vasárnapi, spanyolországi sajtótájékoztatón mentális problémákról beszélt, és az ellenfelük új edzőjéről is szót ejtett.