Találatok a Andy Murray címkére

Találatok száma: 513

Tenisz: szexista megjegyzés? Murray kijavította a riportert – videó

2017-07-13 12:13:00

Mint megírtuk, a címvédő Andy Murray a negyeddöntőben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságtól, miután öt szettben (3:6, 6:4, 6:7, 6:1, 6:1) legyőzte őt a 24. helyen kiemelt Sam Querrey. A remek mérkőzés után a sajtótájékoztató is emlékezetes maradt, mivel az egyik riporter erősen szexista kérdést tett fel a világelsőnek...

tenisz  Serena Williams  Andy Murray

Wimbledon: csillaghullás, Murray és Djokovics is kiesett

2017-07-12 16:56:32

A címvédő Andy Murray a negyeddöntőben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságtól, miután öt szettben (3:6, 6:4, 6:7, 6:1, 6:1) legyőzte őt a 24. helyen kiemelt Sam Querrey. Novak Djokovics egyszettes hátrányban volt Tomás Berdych ellen, amikor könyökfájdalmai miatt feladta mérkőzését. Roger Federer könnyedén, három szettben elintézte Milos Raonicot, Marin Cilic pedig öt játszmában gyűrte le Gilles Müllert.

Roger Federer  Novak Djokovics  Andy Murray  Sam Querrey  Wimbledon

Wimbledon: Murray sorozatban tizedszer negyeddöntős

2017-07-10 18:02:36

A világelső Andy Murray három játszmában (7:6, 6:4, 6:4) legyőzte a francia Benoit Paire-t a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében. A brit kiválóság sorozatban tizedszer jutott be a legjobb nyolc közé a füves pályás Grand Slam-tornán.

Andy Murray  Benoit Paire  Wimbledon  tenisz

Wimbledon: 4 óra 47 perc, döntő szett 15:13 – Nadal kiesett!

2017-07-10 17:14:01

A világelső Angelique Kerber, a 2012-es döntős Agnieszka Radwanska, valamint két korábbi világranglista-éllovas, Caroline Wozniacki és Viktorija Azarenka is kiesett a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének nyolcaddöntőjében. A férfiaknál elsőként a horvát Marin Cilic jutott be a negyeddöntőbe, majd követte őt a világelső Andy Murray és a hétszeres bajnok Roger Federer is, Rafael Nadal azonban nagy meglepetésre kikapott. A Babos Tímea, Andrea Hlavácková páros ugyancsak a legjobb tizenhat között búcsúzott.

tenisz  Wimbledon  Venus Williams  Roger Federer  Rafael Nadal  Gilles Müller

Wimbledon: Murray kettő helyett csak egy szettet veszített

2017-07-07 22:06:05

A címvédő Andy Murray négy játszmában (6:2, 4:6, 6:1, 7:5) megverte Fabio Fogninit a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. Az olasz játékosnak a negyedik szettben öt labdája volt ahhoz, hogy kiharcolja a döntő játszmát, de adogatóként és fogadóként sem élt a lehetőségeivel.

Andy Murray  Fabio Fognini  Wimbledon  tenisz

Wimbledon: Nadal őrületes szériája tovább folytatódott

2017-07-07 19:14:58

A kétszeres bajnok Rafael Nadal három játszmában (6:1, 6:4, 7:6) megverte az orosz Karen Hacsanovot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A spanyol kiválóság következő ellenfele a 16. kiemelt luxemburgi Gilles Müller lesz. A japán Nisikori Kei négy szettben kikapott a spanyol Roberto Bautistától, míg a nőknél a korábbi világelső Viktorija Azarenka hátrányból felállva legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Heather Watsont.

tenisz  Wimbledon  Viktorija Azarenka  Simona Halep  Roberto Bautista-Agut  Rafael Nadal

Wimbledon: a sólymot lelocsolták; Nadal és Murray is nyert

2017-07-05 19:31:53

Andy Murray és Rafael Nadal sima, Jelena Ostapenko és főleg Konta Johanna annál szorosabb mérkőzésen jutott a harmadik fordulóba a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz  Wimbledon  Rafael Nadal  Konta Johanna  Andy Murray

Tenisz: Remekül fejlődött, de most tönkretett mindent – Murray

2017-07-04 12:08:46

A világelső Andy Murray szerint megérdemli a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) büntetését brit Davis Kupa-csapattársa, Dan Evans, akinek a szervezetében kokainra bukkantak.

tenisz  kokain  dopping  Dan Evans  Andy Murray

Wimbledon: Wawrinka kiesett, Konta és Cibulková győzött

2017-07-03 17:52:22

A 20. helyen kiemelt Nick Kyrgios feladta mérkőzését a wimbledoni teniszbajnokság hétfői nyitó napján. Az ausztrál játékos két elvesztett szett után jelezte ellenfelének, a francia Pierre-Hugues Herbert-nek, hogy csípőproblémája miatt nem tudja folytatni a találkozót, így már az 1. fordulóban kiesett.

Wimbledon  Stan Wawrinka  Rafael Nadal  Petra Kvitová  Nick Kyrgios  Andy Murray

Mire alapoz Nadal és Federer? – Rajt Wimbledonban!

2017-07-03 08:24:06

Roger Federer az idén is a fűre rogyhat, ám bölcs döntéseinek hála aligha úgy, mint a tavalyi elődöntőben Milos Raonic ellen. Hétfőn rajt Wimbledonban.

Wimbledon  Roger Federer  Fucsovics Márton  Andy Murray

Wimbledon: Lendl nem aggódik Murray csípőfájdalmai miatt

2017-06-30 12:24:40

A világelső Andy Murray edzője, Ivan Lendl szerint nincs komoly gond tanítványával, s biztosan szerepel a hétfőn kezdődő wimbledoni nyílt teniszbajnokságon.

tenisz  sérülés  Wimbledon  Ivan Lendl  Andy Murray

Tenisz: Murray továbbra sincs jól, újabb bemutatómeccs bánta

2017-06-29 14:25:32

A csípőjét fájlalja, ezért újabb bemutató mérkőzést mondott le Andy Murray, a férfi teniszezők világranglistájának éllovasa.

tenisz  Andy Murray

Wimbledon: Babosék negyedik kiemeltként várják a sorsolást

2017-06-28 11:34:52

Elkészítették a kiemeléseket a jövő héten kezdődő wimbledoni teniszbajnokságra. Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavácková párosa negyedik kiemeltként várja a sorsolást. A férfiaknál a címvédő és világelső Andy Murrayt rangsorolták elsőnek, a nőknél Angelique Kerbert. Mint arról beszámoltunk, Fucsovics Márton szabadkártyával a hétfőn kezdődő főtáblára jutott.

Wimbledon  Babos Tímea  Angelique Kerber  Andy Murray

Tenisz: Murray és Wawrinka kiesett, Federer újabb mérföldkőnél

2017-06-20 19:11:51

Roger Federer 6:3, 6:1-re nyert a japán Szugita Juicsi ellen a hallei füves pályás tenisztorna első fordulójában, ezzel pályafutása 1100. győzelmét aratta. A Londonban zajló füves pályás versenyen Andy Murray és Stan Wawrinka is az első fordulóban búcsúzott.

tenisz  Stan Wawrinka  Roger Federer  Andy Murray

Tenisz: Nadal feljött a 2. helyre, Gálfi 18-at lépett előre

2017-06-12 11:44:04

A Francia nemzetközi bajnokságon vasárnap tizedik alkalommal győztes spanyol Rafael Nadal két helyet javítva a második a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. Fucsovics Márton három helyet javítva jelenleg a 145.

tenisz  WTA-világranglista  Rafael Nadal  Gálfi Dalma  Fucsovics Márton  Babos Tímea

Roland Garros: Nadal tizedszer döntős, már csak Wawrinka állíthatja meg

2017-06-09 17:40:19

A 2015-ös győztes svájci Stan Wawrinka jutott be elsőként a Roland Garros döntőjébe, mivel ötszettes, négy és fél órás meccsen legyőzte a világelső brit Andy Murrayt. Wawrinka ellenfele a vasárnapi fináléban a kilencszeres győztes Rafael Nadal lesz, aki három játszmában felülmúlta az osztrák Dominic Thiemet.

tenisz  Stan Wawrinka  Roland Garros  Rafael Nadal  Dominic Thiem  Andy Murray

Roland Garros: Murray és Piros Zsombor is továbbjutott

2017-06-05 15:49:13

A világelső Andy Murray a papírformát igazolva három játszmában nyert az orosz Karen Hacsanov ellen, így bejutott a Párizsban zajló Roland Garros negyeddöntőjébe.

tenisz  Roland Garros  Piros Zsombor  Andy Murray

Roland Garros: Murray három szettben legyőzte Del Potrót

2017-06-03 15:55:08

Az első kiemelt Andy Murray három játszmában legyőzte Juan Martín del Potrót, ezzel bejutott a Roland Garros nyolcaddöntőjébe. A szombati program késő délután eső miatt félbeszakadt, és ezután már nem is tudták újrakezdeni a játékot.

tenisz  Roland Garros  Juan Martín del Potro  Andy Murray

Roland Garros: Del Potro vigasztalta a zokogó spanyolt

2017-06-01 17:28:59

Juan Martín del Potro ott van a legjobb 32 között a Roland Garroson férfi egyesben, de aligha ilyen módon szeretett volna bejutni a harmadik fordulóba.

tenisz  Roland Garros  Nicolás Almagro  Juan Martín del Potro  Csung Hjeon  Andy Murray

Roland Garros: Babos három szettben kikapott az 1. körben

2017-05-30 13:51:48

Babos Tímea számára az első körben véget ért a Francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesben, mivel bő két és fél órás meccsen, három szettben kikapott a hazai Alizé Cornet-tól. A férfiaknál Andy Murray, Stan Wawrinka és Juan Martín del Potro is győzelemmel kezdett, Alexander Zverev viszont máris kiesett.

tenisz  Roland Garros  Juan Martín del Potro  Babos Tímea  Andy Murray  Alizé Cornet