Találatok a Andorra címkére

Találatok száma: 146

NL: Grúzia veretlen maradt, Andorra negyedszer ikszelt

2018-11-19 19:58:31

Az első helyet már korábban megszerző, így feljutó Grúzia otthon is legyőzte a kazahokat a Nemzetek Ligája D-divíziójának 1. csoportjában.

Nemzetek Ligája Lettország Kazahsztán Grúzia Andorra

NL, D-divízió: Andorra pontot szerzett, élre törtek a fehéroroszok

2018-11-15 22:41:20

Ötödik mérkőzésén is nyeretlen maradt, de harmadszor játszott döntetlent (ezúttal Grúziával) az andorrai válogatott a labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójában. Az 2. csoportban a fehéroroszok 2–0-ra győztek Luxemburgban, és átvették a vezetést a riválistól, míg San Marino a 77. percig döntetlenre állt, végül kikapott Moldovától.

San Marino Nemzetek Ligája Moldova Luxemburg Grúzia Fehéroroszország

NL: óriási potyákkal bukta el veretlenségét Macedónia – videó

2018-10-16 17:59:34

A Nemzetek Ligája D-ligájának 1. csoportjában Kazahsztán 4–0-ra legyőzte Andorrát a 4. forduló első meccsén, míg a 4. csoportban Örményország ritka nagy potya gólokkal verte meg szintén 4–0-ra a csoportot vezető Macedóniát, amely így első vereségét szenvedte el. Az esti meccseken Grúzai könnyedén nyert, és kiharcolta a feljutást, míg Gibraltár hazai pályán fordított Liechtenstein ellen, második győzelmét aratva.

Örményország Nemzetek Ligája Macedónia Kazahsztán Andorra

NL: fél lábbal a playoffban Grúzia és Macedónia

2018-10-13 19:57:29

A labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójának két csoportja is eldőlni látszik: az 1. csoportban Grúzia, a 4. csoportban Macedónia meglépett üldözőitől – mindkét válogatott magabiztosan győzött szombaton.

Örményország Nemzetek Ligája NL Macedónia Liechtenstein Lettország

NL: Andorra ismét pontot szerzett; Koszovó vezeti a csoportját

2018-09-10 22:56:17

Andorra és Kazahsztán 1–1-es döntetlent játszott egymással a Nemzetek Ligája D-divíziójának 1. csoportjában.

Nemzetek Ligája Málta Koszovó Kazahsztán Feröer Azerbajdzsán

NEMZETEK LIGÁJA, D-LIGA – ADATBANK

2018-02-07 13:55:42

Íme, ez történt eddig a labdarúgó Nemzetek Ligája (2018–2019) negyedik vonalában (D-liga)! A 2018. őszi csoportkörből Fehéroroszország, Grúzia, Koszovó és Macedónia csoportelsőként feljutott a C-ligába, illetve kivívta a jogot a részvételre a 2020. tavaszi Eb-playoffban – vagyis e négy válogatott közül egy biztosan ott lesz az Európa-bajnokságon.

Örményország San Marino Nemzetek Ligája Málta Moldova Macedónia

Sallai Roland: Andorra kínosabb volt, mint Luxemburg

2017-11-12 10:47:12

A ciprusi APOEL magyar válogatott labdarúgója, Sallai Roland szerint szerint Luxemburgban túlságosan sok párharcot veszítettünk el pedig a mai labdarúgás alapja éppen az ütközés, továbbá a megfelelő összpontosítás. A 20 éves támadó középpályás azok közé tartozik, akik az andorrai és a luxemburgi vereség alkalmával is a pályán voltak (előbbin a 72., utóbbin a 63. percben állt be csereként).

válogatott Sallai Roland Magyarország Luxemburg Andorra

Válogatott: csak 3 csapat égett így a világfutballban Magyarország előtt

2017-11-09 22:42:31

Mint arról beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es – a játék képe alapján teljesen megérdemelt – vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen Luxemburgtól, így elmondhatja magáról, hogy ugyanabban a naptári évben kikapott az andorrai és a luxemburgi nemzeti tizenegytől is.

luxemburgi–magyar felkészülés Magyarország Macedónia Luxemburg Fehéroroszország

Vb 2018: Portugália győzött a rangadón, kijutott a vb-re

2017-10-10 22:22:31

Portugália 2–0-ra legyőzte Svájcot a 2018-as labdarúgó-világbajnokság selejtezőjében, ezzel megszerezte a B-csoport első helyét, és a jogot a vb-részvételre. A vesztes fél pótselejtezőn még kvalifikálhatja magát.

vb 2018 Svájc Portugália Lettország Andorra

Vb 2018: Portugália két gólt szerezve nyert Andorrában

2017-10-07 21:45:30

A 2018-as világbajnokság selejtezősorozatának B-csoportjában Portugália Cristiano Ronaldo és André Silva góljával 2–0-ra győzött Andorrában.

vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Portugália Andorra

Portugália megijedt, de aztán jött Cristiano Ronaldo

2017-10-07 19:15:42

A cserepadon kezdő, ám a félidőben pályára lépő Cristiano Ronaldo vezérletével 2–0-ra nyert Portugália Andorra ellen a világbajnoki selejtezősorozat B-csoportjában. A Real Madrid portugál sztárja az első gólt maga szerezte, a másodiknál az előkészítésben jeleskedett.

vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Portugália Cristiano Ronaldo Andorra

Andorra, úszó-vb, Neymar – nyilatkozatok

2017-09-13 14:15:36

Rengeteg nyilatkozat a mögöttünk hagyott nyárról: futball, úszás, atlétika, adócsalás, olimpia és sok minden más.

vizes vb video olimpia 2028 olimpia 2024 nyilatkozatok blog

Vb 2018: Feröer két szempontból is rekordot döntött

2017-09-03 19:50:20

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság európai kvalifikációjának B-csoportjában Feröer 1–0-ra legyőzte Andorrát, és két pontra megközelítette a Portugália ellen pályára lépő magyar válogatottat.

vb 2018 foci vb 2018 Feröer Andorra

Vb 2018: háromgólos svájci győzelem Andorra ellen

2017-08-31 22:51:53

A világbajnoki selejtezők európai B-csoportjában a listavezető Svájc a mostoha időjárási körülmények ellenére biztosan legyőzte Andorrát, és továbbra is pontveszteség nélkül vezeti a csoportot.

vb 2018 svájci válogatott foci vb 2018 andorrai válogatott Svájc Andorra

Vb 2018: Svájc–Andorra – élőben az NSO-n!

2017-08-31 20:11:36

Svájc–Andorra találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Vb 2018: Schär nem akar úgy járni Andorra ellen, mint mi

2017-08-22 14:09:11

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozatának következő fordulójában a magyar válogatottal egy csoportban lévő Svájc a mieinket júniusban 1–0-ra legyőző Andorrát fogadja augusztus 31-én. A helvétek válogatott védője, Fabian Schär nem szeretne úgy járni a nemzeti csapattal, ahogy az a mieinkkel történt.

vb 2018 foci vb 2018 Svájc Fabian Schär Andorra

Felkészülés: Katar véget vetett Andorra veretlenségének

2017-08-16 21:05:53

Az andorrai labdarúgó-válogatott 1–0-ra kikapott Katartól a két csapat Angliában rendezett felkészülési mérkőzésén. Ez egyben azt is jelenti, hogy vb-selejtezőben a magyar válogatottat is legyőző (1–0) Andorra elszenvedte az első vereségét, valamint először kapott gólt 2017-ben: korábban a mieink mellett San Marinót (2–0) is megverte, Feröerrel pedig döntetlent (0–0) játszott.

felkészülési mérkőzés felkészülés Katar Andorra

FIFA-világranglista: ennyit zuhan hátra a magyar válogatott

2017-07-03 18:26:35

Ahogy az NSO is jelezte korábban, a magyar labdarúgó-válogatott nagyot zuhan hátra a FIFA világranglistáján. Bár a hivatalos adatokra csütörtökig várni kell, jó megközelítéssel már most meg lehet mondani, hogy az 57. pozíció néz ki nekünk az Andorra elleni vb-selejtezős vereség miatt.

magyar válogatott FIFA-világranglista Bernd Storck Andorra

Válogatott: „Andorra Storck felelőssége, de nem lehet csak az ő nyakába varrni” – Détári

2017-07-02 13:35:44

A még mindig fájó mexikói sebekről, Storck és a futballmenedzserek felelősségéről, rekedtségének okáról, Esterházy Péterhez fűződő barátságáról és lányairól egyaránt beszélt a Sportexpressz–TrendFM 94.2 című rádióműsorban Détári Lajos, aki az ősztől saját focisulit indít.

válogatott Mexikó Kleinheisler László Détári Lajos Bernd Storck Andorra

Balajcza Szabolcs: Magyarországon a futball szitokszó lett

2017-06-29 16:56:47

Mint beszámoltunk róla, az Újpestről távozó Balajcza Szabolcs a másodosztályú BFC Siófoknál folytatja pályafutását. A kapus a szegedma.hu-nak beszélt a távozásáról, illetve elmondta véleményét a magyar válogatott andorrai vereségéről, s arról, mit jelenthet Magyarországnak ez a zakó.

Újpest magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott andorrai válogatott Siófok Magyarország