Manchester United: Ronaldinho üzent a sérült Ibrahimovicnak

Ronaldiho üzenetet küldött korábbi csapattársának, a jelenleg a Manchester Unitedet szolgáló Zlatan Ibrahimovicnak. Mint ismert, a svéd súlyos térdsérülést szenvedett az Anderlecht elleni Európa-liga-párharc visszavágóján.  Az esetet követően az esetleges visszavonulásáról is felröppentek a hírek, de Ibra nem adja fel.

Zlatan Ibrahimovic  Ronaldinho  Manchester United  Európa-liga  Anderlecht

MU: Ibrahimovic térdében két szalag is elszakadt – sajtóhír

2017-04-21 20:32:53

A Sky Sports információi szerint a Manchester United csütörtök esti, Anderlecht elleni  Európa-liga mérkőzésén súlyos térdsérülést szenvedő Zlatan Ibrahimovic számára véget ért a 2016–2017-es idény. Az olasz Gianluca Di Marzio úgy tudja, a svéd csatár jobb térdében az elülső keresztszalag és az egyik oldalszalag is elszakadt, a játékosra 8-9 hónap kényszerpihenő vár.

Zlatan Ibrahimovic  Manchester United  MU  Európa-liga  Anderlecht

Vezéráldozat? Továbbjutott a United, de Ibrahimovic megsérült

2017-04-20 20:44:20

Csütörtökön este kialakult a labdarúgó Európa-liga legjobb négyének mezőnye, a Manchester United nagyon megizzadt odahaza az Anderlecht ellen, de végül továbbjutott.

onlive!  közvetítés  Manchester United  El-negyeddöntő  Anderlecht

MU: A védőink helyében dühös lennék a támadókra – Mourinho

2017-04-14 10:29:38

José Mourinho súlyosan kritizálta a Manchester United csatárait az Anderlecht vendégeként az Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén elért 1–1-es döntetlen után.

Premier League  Manchester United  MU  José Mourinho  Henrih Mhitarjan  Európa-liga

Elengedte előnyét a Manchester United, de megvan az idegenbeli gól

2017-04-13 20:55:59

A Manchester United labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott az Anderlecht otthonában az Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén.

onlive!  közvetítés  Manchester United  Leander Dendoncker  Henrih Mhitarjan  Európa-liga

Ligue 1: újabb szupertehetséggel bővülhet a Monaco kerete – sajtóhír

2017-04-11 09:57:06

A L’Équipe információi szerint a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Monaco előrehaladott tárgyalásokat folytat az Anderlechttel Youri Tielemans átigazolása kapcsán.

nemzetközi átigazolás  francia átigazolás  Youri Tielemans  Monaco  Ligue 1  Anderlecht

El: szűken ment tovább az MU, a Lyon és a Schalke is

2017-03-16 22:40:40

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Manchester United hazai pályán 1–0-ra legyőzte az FK Rosztovot, így bejutott a legjobb nyolc közé. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax a Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe.

Schalke  Manchester United  Lyon  FK Rosztov  FC Köbenhavn  Európa-liga

El: a Lyonnak a vereség is belefért az AS Roma ellen

2017-03-16 20:17:36

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Besiktas hazai pályán 4–1-re nyert az Olympiakosz ellen, így könnyedén lépett a következő körbe. A Genk hozta a kötelező továbbjutást a belga házi rangadón a Gent ellen. A Celta Vigo a hazai siker után idegenben is legyőzte az FK Krasznodart, és ott van a legjobb nyolc között. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, míg a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax az FC Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé.

Schalke  Olympiakosz  Manchester United  Lyon  Gent  Genk

Belgium: ha nincs Köteles, katasztrofális a vereség

2017-03-12 18:58:38

Köteles László nagy védései ellenére a Waasland-Beveren már az első félidőben három gólt kapott az éllovas Anderlecht otthonában, a szünet után aztán már egyet sem, így végül 3–0-ra kapott ki a belga labdarúgó-bajnokság alapszakaszának utolsó fordulójában.

légiósok  belga labdarúgás  Waasland-Beveren  Köteles László  Anderlecht

El: kiesett a Zenit, a Legia és az Athletic Bilbao is

2017-02-23 20:12:58

Csütörtökön eldől, ki jut a legjobb 16 közé a labdarúgó Európa-ligában: a kora esti mérkőzésen kiderült, hogy például a Zenit és az Athletic Bilbao nem, ráadásul Korhut Mihály és Nagy Dominik csapata is kiesett, azaz nem lesz már magyar labdarúgó a sorozat tavaszi folytatásában.

Zenit  Villarreal  Olympiakosz  Legia Warszawa  Európa-liga  El

El: 0–2-ről állt fel, és lett csoportelső a Saint-Étienne

2016-12-08 21:00:27

A Saint-Étienne kétgólos hátrányból fordított a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, így a francia csapat végzett a C-csoport élén.

légiósok  Zenit  Young Boys  Szántó Tamás  Saint-Étienne  Roma

El: gyönyörű tekeréssel szerzett vezetést az Anderlecht – videó

2016-11-24 17:29:17

Youri Tielemans szerezte az első gólt a Qabala–Anderlecht  labdarúgó Európa-liga-mérkőzésen. Nem volt csúnya…

videó  Youri Tielemans  Qabala  Európa-liga  Anderlecht

El: keményebb a kapufánál – Aduriz öt gólt lőtt

2016-11-03 20:26:13

Az Athletic Bilbao 5–3-ra nyert hazai pályán a Genk ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában. A baszkok összes gólját Aritz Aduriz szerezte. A Roma négy, az Anderlecht hat gólig jutott a játéknapon.

Szántó Tamás  Roma  Genk  Európa-liga  El  Athletic Bilbao

El: 80 letartóztatás, belgák randalíroztak Mainzban

2016-10-21 13:10:22

Belga huligánok randalíroztak Mainzban, ahol a helyiek csütörtök este El-csoportmérkőzésen fogadták az Anderlechtet. A belvárosban kitört zavargásoknak több sérültje van, köztük egy súlyos fejsérülést szenvedő rendőrnő.

szurkolói rendbontás  labdarúgó El  Mainz  Európa-liga  Anderlecht

Válogatott: Juhász elmondta, C. Ronaldo mit súgott Némethnek

2016-09-28 15:55:00

Juhász Roland egy brüsszeli élménybeszámolón többek között elmondta azt is, hogy Cristiano Ronaldo mit súgott Németh Krisztián fülébe a nyári Magyarország–Portugália Eb-mérkőzésen.

magyar válogatott  foci Eb 2016  Portugália  Németh Krisztián  Juhász Roland  Eb 2016

Serie A: tízmillió euróért vett középpályást a Sampdoria

2016-08-24 18:24:59

Az olasz élvonalban, a Serie A-ban szereplő labdarúgócsapat, a Sampdoria bejelentette, hogy átigazolta a belga középpályást, Dennis Praetet az Anderlechttől.

olasz átigazolás  belga átigazolás  Sampdoria  Denis Praet  Anderlecht

Válogatott: Sohasem akart velem beszélni – Juhász

2016-06-22 17:52:16

Hiába volt éveken át az Anderlecht alapembere, 2012 nyarától látványosan mellőzték a magyar labdarúgó-válogatott tagjaként jelenleg Eb-résztvevő Juhász Rolandot.

magyar válogatott  légiósok  labdarúgó válogatott  foci Eb 2016  Portugália  Magyarország

Legia Warszawa: megvan Nikolicsék új vezetőedzője

2016-06-04 11:02:50

Besnik Hasi lett a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) szereplő Legia Warszawa új vezetőedzője.

lengyel foci  edzőváltás  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa  Ekstraklasa  Besnik Hasi

Eurofutball: óriási bajban Vidáék; kupagyőztes a Salzburg

2016-05-20 00:27:38

Óriási bajba került Vida Kristopher csapata, a jelenleg még a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő De Graafschap, miután a bennmaradásért vívott osztályozó döntőjének első felvonásán 4–1-re kikapott a Go Ahead Eaglestől.

eurofutball  Vida Kristopher  Red Bull Salzburg  Osztrák Kupa  Köteles László  Genk

Eurofutball: 14-edszer értek fel a csúcsra a „fekete sasok”

2016-05-15 16:53:40

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának 8. fordulójában az FC Bruges otthon 4–0-ra kiütötte a második helyen álló Anderlechtet, így a hátralévő két kör eredményétől függetlenül megnyerte az aranyérmet.