Sajtóhírek szerint az Everton labdarúgócsapata hétmillió fontért szerződtette az AS Eupen nigériai válogatott csatárát, Henry Onyekurut, akit azonnal kölcsön is adott az Anderlechtnek.

nemzetközi átigazolás  belga átigazolás  angol átigazolás  Henry Onyekuru  Everton  Anderlecht

Monaco: 25 millió euróért igazoltak az Anderlechttől

A Monaco labdarúgócsapata szerda este bejelentette, hogy megvette Youri Tielemanst az Anderlechttől. A 20 éves belga középpályásért a hírek szerint 25 millió eurót fizetett a hercegségbeli klub.

Monaco: orvosira érkezik a szupertehetség, hamarosan aláírhat

A belga élvonalban szereplő Anderlecht labdarúgócsapatának középpályása, a szupertehetségnek tartott Youri Tielemans szerdán orvosi vizsgálaton vesz részt a Monacónál.

nemzetközi átigazolások  nemzetközi átigazolás  francia átigazolás  Youri Tielemans  Monaco  Ligue 1

Serie A: honi rekorder a Juventus, de két magyartól elmarad

2017-05-22 10:43:08

A hétvégén történelmet írt a Juventus labdarúgócsapata, amely története során 33. alkalommal, zsinórban pedig hatodszor lett olasz bajnok. Utóbbi sorozat azonban európai szinten is csak a középmezőnyhöz elég: végre akad egy olyan színtér, amelyen két magyar klub is az olaszok előtt áll.

Újpest  Szpartak Moszkva  Steaua Bucuresti  Rosenborg  Real Madrid  Porto

Eurofutball: az Anderlecht sikerrel ünnepelte bajnoki címét

2017-05-21 22:57:07

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság záró fordulójában a bajnok Anderlecht otthon 3–2-re legyőzte az Oostendét.

eurofutball  Anderlecht

Manchester United: Ronaldinho üzent a sérült Ibrahimovicnak

2017-04-25 12:41:13

Ronaldiho üzenetet küldött korábbi csapattársának, a jelenleg a Manchester Unitedet szolgáló Zlatan Ibrahimovicnak. Mint ismert, a svéd súlyos térdsérülést szenvedett az Anderlecht elleni Európa-liga-párharc visszavágóján.  Az esetet követően az esetleges visszavonulásáról is felröppentek a hírek, de Ibra nem adja fel.

Zlatan Ibrahimovic  Ronaldinho  Manchester United  Európa-liga  Anderlecht

MU: Ibrahimovic térdében két szalag is elszakadt – sajtóhír

2017-04-21 20:32:53

A Sky Sports információi szerint a Manchester United csütörtök esti, Anderlecht elleni  Európa-liga mérkőzésén súlyos térdsérülést szenvedő Zlatan Ibrahimovic számára véget ért a 2016–2017-es idény. Az olasz Gianluca Di Marzio úgy tudja, a svéd csatár jobb térdében az elülső keresztszalag és az egyik oldalszalag is elszakadt, a játékosra 8-9 hónap kényszerpihenő vár.

Zlatan Ibrahimovic  Manchester United  MU  Európa-liga  Anderlecht

Vezéráldozat? Továbbjutott a United, de Ibrahimovic megsérült

2017-04-20 20:44:20

Csütörtökön este kialakult a labdarúgó Európa-liga legjobb négyének mezőnye, a Manchester United nagyon megizzadt odahaza az Anderlecht ellen, de végül továbbjutott.

onlive!  közvetítés  Manchester United  El-negyeddöntő  Anderlecht

MU: A védőink helyében dühös lennék a támadókra – Mourinho

2017-04-14 10:29:38

José Mourinho súlyosan kritizálta a Manchester United csatárait az Anderlecht vendégeként az Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén elért 1–1-es döntetlen után.

Premier League  Manchester United  MU  José Mourinho  Henrih Mhitarjan  Európa-liga

Elengedte előnyét a Manchester United, de megvan az idegenbeli gól

2017-04-13 20:55:59

A Manchester United labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott az Anderlecht otthonában az Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén.

onlive!  közvetítés  Manchester United  Leander Dendoncker  Henrih Mhitarjan  Európa-liga

Ligue 1: újabb szupertehetséggel bővülhet a Monaco kerete – sajtóhír

2017-04-11 09:57:06

A L’Équipe információi szerint a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Monaco előrehaladott tárgyalásokat folytat az Anderlechttel Youri Tielemans átigazolása kapcsán.

nemzetközi átigazolás  francia átigazolás  Youri Tielemans  Monaco  Ligue 1  Anderlecht

El: szűken ment tovább az MU, a Lyon és a Schalke is

2017-03-16 22:40:40

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Manchester United hazai pályán 1–0-ra legyőzte az FK Rosztovot, így bejutott a legjobb nyolc közé. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax a Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe.

Schalke  Manchester United  Lyon  FK Rosztov  FC Köbenhavn  Európa-liga

El: a Lyonnak a vereség is belefért az AS Roma ellen

2017-03-16 20:17:36

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Besiktas hazai pályán 4–1-re nyert az Olympiakosz ellen, így könnyedén lépett a következő körbe. A Genk hozta a kötelező továbbjutást a belga házi rangadón a Gent ellen. A Celta Vigo a hazai siker után idegenben is legyőzte az FK Krasznodart, és ott van a legjobb nyolc között. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, míg a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax az FC Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé.

Schalke  Olympiakosz  Manchester United  Lyon  Gent  Genk

Belgium: ha nincs Köteles, katasztrofális a vereség

2017-03-12 18:58:38

Köteles László nagy védései ellenére a Waasland-Beveren már az első félidőben három gólt kapott az éllovas Anderlecht otthonában, a szünet után aztán már egyet sem, így végül 3–0-ra kapott ki a belga labdarúgó-bajnokság alapszakaszának utolsó fordulójában.

légiósok  belga labdarúgás  Waasland-Beveren  Köteles László  Anderlecht

El: kiesett a Zenit, a Legia és az Athletic Bilbao is

2017-02-23 20:12:58

Csütörtökön eldől, ki jut a legjobb 16 közé a labdarúgó Európa-ligában: a kora esti mérkőzésen kiderült, hogy például a Zenit és az Athletic Bilbao nem, ráadásul Korhut Mihály és Nagy Dominik csapata is kiesett, azaz nem lesz már magyar labdarúgó a sorozat tavaszi folytatásában.

Zenit  Villarreal  Olympiakosz  Legia Warszawa  Európa-liga  El

El: 0–2-ről állt fel, és lett csoportelső a Saint-Étienne

2016-12-08 21:00:27

A Saint-Étienne kétgólos hátrányból fordított a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, így a francia csapat végzett a C-csoport élén.

légiósok  Zenit  Young Boys  Szántó Tamás  Saint-Étienne  Roma

El: gyönyörű tekeréssel szerzett vezetést az Anderlecht – videó

2016-11-24 17:29:17

Youri Tielemans szerezte az első gólt a Qabala–Anderlecht  labdarúgó Európa-liga-mérkőzésen. Nem volt csúnya…

videó  Youri Tielemans  Qabala  Európa-liga  Anderlecht

El: keményebb a kapufánál – Aduriz öt gólt lőtt

2016-11-03 20:26:13

Az Athletic Bilbao 5–3-ra nyert hazai pályán a Genk ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában. A baszkok összes gólját Aritz Aduriz szerezte. A Roma négy, az Anderlecht hat gólig jutott a játéknapon.

Szántó Tamás  Roma  Genk  Európa-liga  El  Athletic Bilbao

El: 80 letartóztatás, belgák randalíroztak Mainzban

2016-10-21 13:10:22

Belga huligánok randalíroztak Mainzban, ahol a helyiek csütörtök este El-csoportmérkőzésen fogadták az Anderlechtet. A belvárosban kitört zavargásoknak több sérültje van, köztük egy súlyos fejsérülést szenvedő rendőrnő.

szurkolói rendbontás  labdarúgó El  Mainz  Európa-liga  Anderlecht

Válogatott: Juhász elmondta, C. Ronaldo mit súgott Némethnek

2016-09-28 15:55:00

Juhász Roland egy brüsszeli élménybeszámolón többek között elmondta azt is, hogy Cristiano Ronaldo mit súgott Németh Krisztián fülébe a nyári Magyarország–Portugália Eb-mérkőzésen.

magyar válogatott  foci Eb 2016  Portugália  Németh Krisztián  Juhász Roland  Eb 2016