Találatok a Amiens címkére

Találatok száma: 33

Ligue 1: a PSG idegenben átgázolt a Monacón

2020-01-15 21:24:23

A liga 3. helyén álló Rennes 1–0-ra nyert a Nimes otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójából bepótolt találkozón. A kiesés elől menekülő Amiens 1–1-es döntetlent játszott a Reims vendéglátójaként. A nap rangadóján a PSG magabiztos, 4–1-es győzelmet aratott a Monaco otthonában.

francia labdarúgás Rennes Reims PSG Nimes Neymar

Francia Kupa: gól a 96. percben, kiscsapat a mennyekben – videó

2020-01-04 19:17:48

Két párban is élvonalbeli csapatok csaptak össze a labdarúgó Francia Kupa szombati játéknapján, így biztos volt, hogy lesz kiesője az első osztálynak – a Monaco nagy csatában búcsúztatta a Reimst, a Rennes tizenegyesekkel az Amienst –, de akad még egy vesztesége a Ligue 1-nek: a pocsék idényt futó, az élvonalban sereghajtó Toulouse kikapott negyedosztályú riválisától, így nem jutott be a legjobb 32 közé.

Toulouse Rennes Reims Monaco Lyon Francia Kupa

Ligue 1: hármat kapott az OM, vége a veretlenségi szériának

2019-10-04 22:31:59

Megszakadt az Olympique Marseille hétfordulónyi veretlenségi sorozata: az OM 3–1-re kikapott az Amiens vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójának péntek késő esti mérkőzésén.

Marseille Ligue 1 Amiens

Ligue 1: szabadrúgásgól a hajrában, kikapott a Lyon

2019-04-12 21:33:36

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 32. fordulójában a Nantes hazai pályán 2–1-re legyőzte az Olympique Lyont. A pénteki játéknap másik mérkőzésén az Amiens gól nélküli döntetlent játszott a Dijon otthonában.

francia labdarúgás Olympique Lyon Nantes Lyon Ligue 1 Dijon

Ligue 1: Cavani vezetésével győzött a PSG a Rennes ellen

2019-01-27 21:08:57

A francia élvonal 22. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Montpellier 2–0-ra verte a Caent, a találkozó második gólja nem akármilyen öngól volt. Győzött a Lyon az Amiens otthonában. Este a PSG sima győzelme zárta a napot.

Paul Baysse Montpellier Lyon Ligue 1 Caen Angers

Francia Kupa: emberhátrányban, idegenben lépett tovább a Lyon

2019-01-24 22:56:13

A Lyon emberhátrányban is győzni tudott 2–0-ra az Amiens otthonában, így továbbjutott a legjobb 16 közé a Francia Kupában.

Lyon Francia Kupa Amiens

Ligue 1: nehezen, de hozta a kötelezőt a Lille

2019-01-18 22:44:57

A Lille hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Amiens-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) 21. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Lille Ligue 1 Amiens

Ligue 1: javított a PSG, Mbappé 45 éves bravúrt ismételt meg

2019-01-12 18:38:45

Az Amiens sokáig ellenállt a Paris Saint-Germain támadásainak, de a második félidőben, már emberhátrányban megrogyott, és a vendég fővárosiak – feledtetve némiképp a hétközi megdöbbentő Ligakupa-kiesést – végül simán, 3–0-ra megnyerték a két csapat mérkőzését a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának szombati játéknapján.

PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Edinson Cavani Amiens

Ligue 1: ismét kikapott a Montpellier; nem esett gól Amiens-ben

2019-01-08 21:20:38

A francia élvonalban kedden pótoltak két, a 18. fordulóból elhalasztott mérkőzést. A két alsóházi csapat, az Amiens és a Angers meccsén nem esett gól – a vendégek egymást követő ötödik bajnokijukon is döntetlenre végeztek. A Nantes hazai pályán némi meglepetésre legyőzte a tabella 4. helyén álló Montpellier-t, amely a 10. perctől kezdve emberhátrányban játszott és immár sorozatban harmadszor maradt nyeretlen.

francia bajnokság Montpellier Ligue 1 Amiens

Ligue 1: ponttal távozott Bordeaux-ból az Amiens

2018-12-23 19:23:38

Nem bírt egymással a Bordaux és az Amiens (1–1) a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 19. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Ligue 1 Bordeaux Amiens

Ligue 1: a 81. percig vezetett, mégis kikapott a Monaco

2018-12-01 21:56:41

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójának szombati játéknapján a Monaco hazai pályán 2–1-re kikapott a Montpellier-től.

Nimes Nice Montpellier Guingamp Caen Angers

Ligue 1: triplával fordított a Marseille, egy pontra a dobogó

2018-11-25 23:02:39

Hiába szerzett korán vezetést, 3–1-es vereséget szenvedett hazai pályán az Amiens a Marseille-től, amely így egyetlen pontra megközelítette a dobogó harmadik fokán álló Montpellier-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójában. Florian Thauvin triplázott.

francia bajnokság Marseille Ligue 1 Amiens

Ligue 1: a Lille nyert, a Montpellier a sereghajtó ellen botlott

2018-10-06 21:43:18

A Lille 3–1-re legyőzte a Saint-Étienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában.

Strasbourg Saint-Étienne Reims Nimes Montpellier Lille

Ligue 1: Fekir büntetőt rontott, a Lyon csak ikszelt

2018-09-29 19:33:38

Az Olympique Lyontól hazai pályán meglepetésre csak 1–1-es döntetlenre futotta a Nantes ellen a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyolcadik fordulójában.

francia foci Strasbourg Reims Olympique Lyon Nantes Lyon

Ligue 1: Depay pazar szabadrúgással kezdte a szezont

2018-08-12 19:51:42

A Lyon győzelemmel, a Bordeaux vereséggel kezdte meg a francia élvonal 2018–2019-es idényét.

Strasbourg Memphis Depay Lyon Ligue 1 Bordeaux Amiens

Ligue 1: ikszeltek a PSG-vel, ezzel bent maradtak

2018-05-04 22:39:08

A már biztos aranyérmes Paris Saint-Germain kétszer is megszerezte a vezetést az Amiens vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság péntek esti mérkőzésén, mégis be kellett érnie a döntetlennel. Az Amiens ezzel a döntetlennel biztosította a bennmaradását.

francia foci PSG Ligue 1 Amiens

Ligue 1: Depay megint elemében volt, hárommal nyert a Lyon

2018-04-14 22:50:09

Az Olympique Lyon hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Amiens-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulójában. A házigazdáknál gólt szerzett és gólpasszt adott a Manchester United korábbi szélsője, Memphis Depay, aki ebben a szezonban minden sorozatot figyelembe véve már 17 találatnál és 15 asszisztnál tart.

francia foci Memphis Depay Lyon Ligue 1 Amiens

Francia Ligakupa: klasszikus Neymar-büntetővel nyert a PSG

2018-01-10 22:55:33

A labdarúgó francia Ligakupa negyeddöntőjében a PSG 2–0-ra legyőzte az Amiens-t.

videó francia Ligakupa PSG Neymar Amiens Adrien Rabiot

Ligue 1: Balotelli meccset nyert; a volt Monaco-játékos remekelt

2017-12-10 17:33:21

Az Olympique Lyon fordítani tudott Amiens-ben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójában. Az OL mindkét gólját a 19 éves francia tehetség, Houssem Aouar szerezte, aki a második találatát a 94. percben jegyezte.

francia foci Olympique Lyon Ligue 1 Amiens

Ligue 1: kikapott a Lang nélküli Dijon; a Bordeaux simán nyert

2017-11-28 21:14:02

A Dijon ellen sem torpant meg a kiváló formának örvendő Amiens a francia élvonalban: az észak-franciaországi csapat sorozatban a hetedik mérkőzésén maradt veretlen, s győzelmével feljött a tabella hetedik helyére. Kisebb meglepetés, hogy késő este a Bordeaux nagyon simán, 3–0-ra legyőzte Saint-Étienne-t.