Találatok a Aluinvent DVTK Miskolc címkére

Találatok száma: 78

Női kosár NB I: megint kikapott a BEAC, 40 pontos DVTK-siker

2017-10-14 15:50:54

A Cegléd hazai pályán 15 ponttal legyőzte a BEAC-ot a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. Az előző szezon alapszakaszát megnyerő Szekszárd is simán nyert otthon.

női kosárlabda NB I  női kosár NB I  MTK kosárlabda  Cegléd kosárlabda  BEAC Újbuda  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Ek: magyar vereségekkel rajtolt a csoportkör

2017-10-11 19:55:19

Az Atomerőmű KSC Szekszárd és az Aluinvent DVTK Miskolc is vereséggel kezdett a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörében – akárcsak a később pályára lépő Ceglédi EKK és a CMB Cargo Uni Győr.

női kosár Európa-kupa  kosárlabda  Ceglédi EKK  CMB Cargo UNI Győr  Atomerőmű KSC Szekszárd  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a Sopron simán nyert Miskolcon

2017-10-02 20:14:26

A Sopron 79–65-re győzött Miskolcon a női kosárlabda NB I hétfői mérkőzésén.

női kosárlabda NB I  kosárlabda  Sopron Basket  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a Sopron már a nyitányon 100 pont fölött

2017-09-29 18:56:52

A címvédő Sopron hazai pályán 102–42-re kiütötte a BEAC Újbudát a női kosárlabda NB I 2017–2018-as idényének első játéknapján. A pénteki mérkőzésre benevezett mind a 12 soproni játékos szerzett pontot, hatan a tízpontos határt is elérték. A másik pénteki meccsen is érvényesült a papírforma: a bajnokság időrendben első találkozóján az Aluinvent DVTK Miskolc 89–54-re győzött a Vasas Akadémia vendégeként.

női kosár NB I  kosárlabda  Yvonne Turner  Vasas Akadémia  Sopron Basket  Honti Kata

Európai kosárkupák: a Sopron egy csoportban a címvédővel

2017-07-04 13:34:17

A címvédő orosz Dinamo Kurszkkal is találkozik a női kosárlabda Euroliga következő idényében a Sopron Basket csapata.

női kosárlabda Európa-kupa  női kosárlabda Euroliga  női kosár Európa-kupa  női kosár Euroliga  Sopron Basket  PEAC-Pécs

Női kosár NB I: válogatott bedobót igazolt a DVTK

2017-06-06 22:24:04

A női élvonalbeli Aluinvent DVTK Miskolc kosárlabdacsapatánál folytatja pályafutását Zele Dorina.

Aluinvent DVTK Miskolc  DVTK kosárlabda  Zele Dorina  női kosárlabda

Női kosár: vb-ezüstérmes cseh játékost igazolt a DVTK

2017-06-01 09:57:44

Tereza Pecková személyében világbajnoki ezüstérmes cseh játékost igazolt a DVTK női kosárlabdacsapata.

női kosárlabda  Tereza Pecková  DVTK kosárlabda  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosárlabda NB I: a ZTE legjobbja Miskolcon folytatja

2017-05-24 21:38:31

Kirby Burkholder személyében az elmúlt szezon egyik legjobb játékosával erősítette meg keretét a női kosárlabda NB I-ben szereplő Aluinvent DVTK.

női kosárlabda NB I  ZTE NKK  Kirby Burkholder  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: új poszton folytatja a DVTK vezetőedzője

2017-05-08 09:29:27

Az eddigi vezetőedző, a spanyol Maikel López sportigazgatóként folytatja munkáját az Aluinvent DVTK női kosárlabdaklubnál.

női kosár NB I  kosárlabda  Maikel López  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: DVTK-siker, harmadik meccs dönt

2017-04-30 19:17:40

Az Aluinvent DVTK Miskolc 71–60-ra nyert a PEAC-Pécs ellen, így a május 5-ei, pécsi mérkőzés dönt a női kosárlabda NB I 5. helyéről.

női kosárlabda  női kosár NB I  kosárlabda  PEAC-Pécs  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: könnyed győri diadal; zseniális pécsi fordítás

2017-04-26 18:39:31

A Győr simán, 91–64-re legyőzte a Ceglédet a női kosárlabda NB I-ben, a harmadik helyéért zajló párharc első mérkőzésén.

női kosár NB I  ZTE NKK  Vasas Akadémia  VBW CEKK Cegléd  PEAC-Pécs  CMB Cargo-Uni Győr

Női kosár NB I: nyert a DVTK, az 5. helyért játszhat

2017-04-23 20:32:51

Az Aluinvent DVTK Miskolc hazai pályán 82–66-ra győzött a ZTE NKK ellen a női kosárlabda NB I-ben, az 5–8. helyért zajló párharcban, amelyet így 2–1-re megnyert.

női kosárlabda NB I  női kosárlabda  ZTE NKK  Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosárlabda NB I: elődöntős a Cegléd és a Győr

2017-04-12 18:54:00

A Cegléd és a Győr jutott be a női kosárlabda NB I elődöntőjébe. A Cegléd a PEAC Pécs otthonában nyerte meg a párharc döntő mérkőzését, míg a Győr hazai pályán kiélezett mérkőzésen a DVTK felzárkózását visszaverve egyetlen ponttal diadalmaskodott.

női kosárlabda NB I  női kosár NB I  PEAC-Pécs  Ceglédi EKK  Cegléd kosárlabda  CMB Cargo UNI Győr

Női kosár NB I: magabiztos győri és soproni győzelem

2017-04-06 20:11:59

A Győr magabiztosan legyőzte odahaza a DVTK-t a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének csütörtöki nyitányán. A hazaiak amerikai légiósa, Cyesha Goree 28 ponttal és 12 lepattanóval kiemelkedett a mezőnyből.

női kosár NB I  ZTE NKK  Vasas  UNIQA Sopron  PEAC-Pécs  Győr női kosárlabda

Női kosár NB I: a Sopron nyerte a rangadót; majdnem megégett a Győr

2017-03-25 20:16:27

A második helyen álló Sopron 69–54-re megnyerte a negyedik PEAC-Pécs elleni rangadót a női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának utolsó, 22. fordulójában. Győzött az éllovas Atomerőmű KSC Szekszárd is, a Győr viszont majdnem megégett a Vasas ellen, amely a szünetben még tíz ponttal vezetett, végül 76–64-re kapott ki.

női kosárlabda NB I  női kosárlabda  női kosár NB I  kosárlabda  ZTE kosárlabda  Vasas kosárlabda

Női kosár NB I: bravúros Cegléd-siker, nyert a PEAC is

2017-03-04 19:47:12

A VBW CEKK Cegléd hősies küzdelemben 70–68-ra legyőzte a CMB Cargo UNI Győrt a női kosárlabda NB I 20. fordulójában. A PEAC-Pécs az Aluinvent DVTK Miskolc ellen nyert, míg a BEAC-Újbuda az MTK Budapest otthonában diadalmaskodott.

női kosárlabda  női kosár NB I  kosárlabda  PINKK Pécsi 424  PEAC-Pécs  MTK Budapest

Női kosár NB I: győzött a ZTE, a DVTK és a Vasas

2017-02-25 20:30:22

Mindhárom szombati mérkőzésen a tabellán előkelőbb helyen álló csapat nyert a női kosárlabda NB I 19. fordulójában: a ZTE az MTK otthonában, a Vasas és a DVTK pedig hazai pályán győzött a BEAC, illetve a PINKK-Pécs ellen.

női kosár NB I  ZTE NKK  Vasas kosárlabda  PINKK Pécsi 424  MTK kosárlabda  BEAC

Női kosár NB I: az ötpontos negyed nem fért bele a PINKK ellen

2017-02-18 20:13:03

A női kosárlabda NB I 18. fordulójában a PINKK-Pécsi 424 idegenben 63–53-ra legyőzte a Zalaegerszeget, amely az utolsó negyedben csak öt pontot ért el. A Szekszárd a Vasast, míg a DVTK az MTK-t verte meg simán.

női kosárlabda NB I  női kosárlabda  női kosár NB I  ZTE NKK  Vasas kosárlabda  PINKK Pécsi 424

Női kosár NB I: először kapott ki otthon a Sopron

2017-02-04 19:48:19

A címvédő Sopron hazai pályán 85–75-re kikapott a nagy rivális Győrtől a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján, ezzel elszenvedte idénybeli első vereségét saját közönsége előtt.

női kosár NB I  ZTE NKK  Uniqa Sopron  PINKK Pécsi 424  Cegléd  CMB Cargo UNI Győr

Női kosár NB I: nem kegyelmeztek az esélyesek

2017-01-21 17:45:30

A címvédő és listavezető Sopron 13 ponttal győzött a PINKK-Pécs vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. Érvényesítette a papírformát a PEAC, a Cegléd és a DVTK is.