Találatok a Alexandre Lacazette címkére

Találatok száma: 95

PL: sima Arsenal-siker a rangadón a halovány Chelsea ellen

2019-01-19 20:30:12

Az angol labdarúgó Premier League 23. fordulójának rangadóján az Arsenal Alexandre Lacazette és Laurent Koscielny góljával 2–0-ra legyőzte a Chelsea-t, ezzel visszavette az ötödik pozíciót a Manchester Unitedtől.

Unai Emery Premier League PL Maurizio Sarri Laurent Koscielny Héctor Bellerín

Az Arsenal simán legyőzte a Chelsea-t, és visszaelőzte az MU-t

2019-01-19 18:15:02

Arsenal: 70 nővel buliztak a játékosok, volt, aki el is ájult

2018-12-07 11:28:30

Az angol The Sun egy videó birtokába jutott, amelyen az látható, amint az Arsenal játékosai 2018 augusztusában, néhány nappal a szezon kezdete előtt tartottak egy nem túl visszafogott összejövetelt. A londoni klubban nagyjából 70 nővel buliztak a futballisták, kéjgázt szívtak, sőt, volt, aki el is ájult…

videó balhé The Sun Sead Kolasinac Pierre-Emerick Aubameyang Mesut Özil

PL: szórakoztató döntetlen az MU–Arsenal rangadón

2018-12-05 23:01:28

Az angol labdarúgó Premier League 15. fordulójában 2–2-es döntetlent hozott az Old Traffordon a Manchester United és az Arsenal rangadója. Az Arsenal kétszer is vezetett, ám mindkétszer hamar kiengedte kezéből a vezetést.

Unai Emery Shkodran Mustafi Premier League PL Marcos Rojo Manchester United

Két vezető gólt csak ikszre váltott az Arsenal az Old Traffordon

2018-12-05 20:53:45

Wenger nélkül is megy, az Arsenal nyerte az észak-londoni derbit!

2018-12-02 14:27:05

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának vasárnapi játéknapján az Arsenal rendkívül fordulatos és izgalmas mérkőzésen 4–2-re legyőzte a Tottenham Hotspurt.

Unai Emery Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Harry Kane Arsene Wenger

NL: Pogba és Martial is kikerült a franciák keretéből

2018-11-12 20:07:01

Három manchesteri futballista, a Unitednél játszó Anthony Martial és Paul Pogba, valamint a citys Benjamin Mendy is kikerült a Nemzetek Ligája-meccsére készülő francia labdarúgó-válogatott keretéből.

Paul Pogba Moussa Sissoko Franciaország Ferland Mendy Didier Deschamps Benjamin Mendy

Arsenal: rengetegen üzentek a horrorsérülést szenvedő Welbecknek

2018-11-09 09:21:02

Több labdarúgó is üzent Danny Welbecknek, az Arsenal támadójának, aki csütörtök este a Sporting CP elleni Európa-liga találkozón (0–0) horrosérülést szenvedett.

sérülés angol foci Santi Cazorla Nani Mesut Özil Gilberto Silva

PL: remek mérkőzésen ikszelt az Arsenal a Liverpoollal

2018-11-03 20:28:53

Kitűnő, rendkívül élvezetes mérkőzést és 1–1-es döntetlent hozott Londonban az Arsenal és a Liverpool labdarúgócsapatának rangadója az angol Premier League 11. fordulójában. A Pool James Milner góljával szerezte meg a vezetést, Alexandre Lacazette a hajrában egyenlített.

Unai Emery Premier League Liverpool Jürgen Klopp James Milner Arsenal

Ötcsillagos rangadó, döntetlen az Arsenal–Liverpoolon

2018-11-03 18:18:11

PL: Lacazette és Aubameyang duplázott, de Ramsey ellopta a show-t

2018-10-07 14:32:05

Az Arsenal 5–1-es győzelmet aratott a Fulham vendégeként az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában. Az „ágyúsoknál” Alexandre Lacazette és Pierre-Emerick Aubameyang duplázott, Aaron Ramsey pedig csodás gólt sarkazott. Unai Emery csapata sorozatban hat győzelemnél jár a PL-ben.

Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Fulham Arsenal Alexandre Lacazette Aaron Ramsey

NL: egy újoncot avatnak, Lacazette megint kimaradt

2018-10-04 14:31:32

Kihirdette keretét az Izland elleni felkészülési mérkőzésre és a Németország elleni Nemzetek Ligája-meccsre Didier Deschamps, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

francia válogatott Nemzetek Ligája Franciaország Didier Deschamps Alexandre Lacazette

Még csak 17 éves, de ő öltözteti a legnagyobb futballsztárokat

2018-09-14 16:29:02

Sam Morgannel készített interjút nemrég a BBC Sport stábja. A 17 éves fiatalember ruhákkal kereskedik és több világhírű futballista, köztük Paul Pogba, Kevin De Bruyne és Kyle Walker is tőle veszi a legmenőbb öltözékeket. Kapcsolatainak kiépítéséről, és egészen elképesztő történeteiről mesélt.

Szon Hung Min Sam Morgan Pierre-Emerick Aubameyang Paul Pogba Mesut Özil Kyle Walker

ICC: az Arsenal az utolsó fél órában kiütötte a PSG-t

2018-07-28 15:40:43

Az Arsenal labdarúgócsapata az International Champions Cup (ICC) elnevezésű felkészülési torna keretein belül 5–1-re kiütötte a Paris Saint-Germaint. A londoni sztárcsapatban Alexandre Lacazette duplázott.

felkészülés PSG International Champions Cup ICC Arsenal Alexandre Lacazette

Vb 2018: Deschamps elmondta, miért hagyta ki Lacazette-et és Martialt

2018-05-18 14:11:03

Didier Deschamps, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya csütörtök este kihirdette 23 fős világbajnoki keretét, amelyben sem Alexandre Lacazette, sem pedig Anthony Martial nem kapott helyett. A szakember most elmondta, miért hagyta ki az Arsenal, illetve a Manchester United támadóját.

vb 2018 francia válogatott foci vb 2018 Franciaország Didier Deschamps Anthony Martial

Ajánló: nyolc PL-játékos, akinek bejött a posztváltás

2018-05-01 12:19:00

Steve Bould, az Arsenal egykori védője, Arsene Wenger jelenlegi segítője szerint Alexandre Lacazette-nek jót tenne, ha visszavonnák támadó középpályásnak, nagyjából a „tízes posztra”. Ez nem is hangzik olyan furcsán, ha figyelmesen átnézzük az alábbi listát: a Premier League 2017–2018-as szezonjában több játékosnak határozottan jól jött a posztváltás.

Premier League FourFourTwo FFT Arsenal Alexandre Lacazette

El: értékes 1–1-gyel távozott az Atlético az Arsenal otthonából

2018-04-26 23:03:18

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Arsenal hiába játszott 80 percig emberelőnyben az Atlético Madrid ellen, hiába szerezte meg a vezetést Alexandre Lacazette találatával, nyerni nem tudott – a spanyol csapat egyetlen értékelhető második félidei támadását Antoine Griezmann gólra váltotta, így a végeredmény 1–1.

elődöntő Sime Vrsaljko Európa-liga El-elődöntő El Diego Simeone

Videó: Lacazette fejes góljával szerzett vezetést az Arsenal

2018-04-26 22:25:56

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjében, a párharc első felvonásán az Arsenal Alexandre Lacazette fejes góljával a 61. percben vezetést szerzett a 10. perctől kezdve emberhátrányban játszó Atlético Madrid ellen. Íme, a találat!

Európa-liga El Atlético Madrid Arsenal Alexandre Lacazette

Kihagyott ziccer: az Arsenal 80 perc emberfórral sem tudott élni az Atlético ellen

2018-04-26 20:29:18

Kép: gatya le, megmutatta a fenekét az Arsenal sztárjának

2018-04-23 12:38:13

Alexandre Lacazette nem mindennapi fotót osztott meg a Twitter-oldalán. Az Arsenal támadója egy ízig-vérig „ágyús” szurkolóval fotózkodott, akinek ráadásul a fenekére van tetoválva a francia arcképe...