Találatok a Ajka címkére

Találatok száma: 284

MK: NB III-as ejtette ki az MTK-t, a Vidi továbbküzdötte magát

2018-12-05 16:55:14

A labdarúgó Magyar Kupában a nyolcaddöntőbe jutásért zajló 8. fordulóban az NB III-as Ajka meglepetésre 2–1-re legyőzte az MTK-t, a Mol Vidi FC viszont 2–1-re legyűrte a Budafokot. A Siófok is közel járt a bravúrhoz, ám tizenegyesekkel alulmaradt a Pakssal szemben.

Mol Vidi FC Magyar Kupa MTK MK Budafok Ajka

Kiesett a címvédő Újpest, ötöt kapott a DVTK, NB III-as volt az MTK végzete

2018-12-05 13:53:06

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőbe jutásért vívott nyolcadik fordulójában az NB II-es Kaposvár 1–0-ra legyőzte és kiejtette a címvédő Újpestet. A szintén másodosztályú Budaörs Tatabányán 5–3-ra megverte az utolsó percekben két gólt szerző DVTK-t. Volt még ennél is nagyobb meglepetés szerdán, az NB III-as Ajka 2–1-re győzött az MTK ellen. A Siófok ugyanakkor csak közel járt a bravúrhoz, mert tizenegyesekkel alulmaradt a Pakssal szemben.

Tiszaújváros Magyar Kupa MTK MK Iváncsa Honvéd

NB III: ismét kikapott a Szentlőrinc; nem hibázott a Szolnoki MÁV

2018-11-25 16:25:30

A Szolnoki MÁV, az ESMTK és a Jászberény is győzött a labdarúgó NB III 16. fordulójában a Keleti csoportban. A Közép-csoportban a listavezető Szentlőrinc hazai pályán kikapott a harmadik SZEOL-tól, míg a második Szeged nem hibázott. A Szentlőrinc előnye így már csak három pont. A Nyugati csoportban nyert az élen álló Ajka, mint ahogy a második Érd és a harmadik Komárom is.

Érd labdarúgó NB III Szolnoki MÁV FC Szentlőrinc NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport

NB III: a Szolnok nyerte a rangadót; ötöt vágott az Ajka

2018-10-14 14:15:38

A Keleti csoport rangadóján a Szolnok otthon 1–0-ra legyőzte a Jászberényt, de nem tudta megelőzi a Sajóbábonyt legyőző listavezető Sényőt. Megvan a Gyöngyös első győzelme, a csapat a Tállyát verte meg. A Közép-csoportban a Szeged-GA magabiztosan, 3–0-ra győzött a Kozármisleny otthonában, míg a megbízott edző, Kulcsár Árpád által irányított Pécsi MFC hat bajnoki után győzött ismét. Nyugaton a listavezető Ajka ötöt vágott a Csepel otthonában. Íme, a labdarúgó NB III 10. fordulójának eredményei!

Érd labdarúgó NB III Szolnok Szeged SZEOL Pénzügyőr

NB III: szétesett a Pécs; legnagyobb tehetsége nélkül a Dunaújváros

2018-08-04 02:23:57

Szombaton elkezdődik a labdarúgó NB III 2018–2019-es idénye. A Nemzeti Sport Online évek óta nyomon követi a három csoport eseményeit, és ezúttal is áttekintjük, hogy ebben a szezonban kik lehetnek a feljutásra esélyes csapatok, illetve várhatóan mely együttesek küzdenek majd a kiesés ellen. A három első helyezett egyébként feljut az NB II-be (ahonnan a 18–20. helyezett búcsúzik). Csoportonként a 14–16. helyezett, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. helyezett (összesen 10 gárda) kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba, és 10 csapat jut fel a megyei első osztályú bajnokok osztályozói után. A bajnokság 2018. augusztus 4-én kezdődik és 2019. június 2-án ér véget.

Érd labdarúgó NB III Szolnok Szeged 2011 SZEOL Pécsi MFC

NB III: Schindler Szabolcs lett az Ajka új edzője

2018-07-05 12:56:59

A nyári felkészülés kezdetekor váratlanul a Vasashoz távozó Kis Károly helyett a következő szezonban Schindler Szabolcs irányítja az Ajka NB III-as labdarúgócsapatát.

magyar átigazolás Schindler Szabolcs NB II Labdarúgó NB II Ajka

Vasas: bejelentették az új vezetőedzőt – hivatalos

2018-06-27 16:24:37

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport Online értesülése: a legutóbb az NB III-as FC Ajkát irányító Kis Károly lett az élvonalból kieső Vasas vezetőedzője.

magyar átigazolás Vasas NB II Kis Károly Ajka

NB III: Szalai testvére öngólt lőtt, 5–1 után jöttek az izgalmak

2018-05-05 20:37:29

A feljutását a múlt hét végén biztossá tévő Monor az utolsó negyedórában szerzett góloknak köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott a Tállya vendégeként a labdarúgó NB III Keleti csoportjának 26. fordulójában. A DEAC hazai pályán 3–2-re nyert a Nyírbátor ellen, a debreceniek második gólját Ibrahima Sidibe szerezte.

Vecsés Szalai Vilmos PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: fölényes ajkai siker; vásárhelyi bravúr; kikapott az ESMTK

2018-04-18 22:57:29

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB III-ban a mai napon a 19. forduló azon mérkőzéseit pótolták be, amelyeket a rossz pályaviszonyok miatt elhalasztottak korábban. A Nyugati csoportban az Ajka tartja a lépést a Kaposvárral, a bakonyiak otthon simán megverték a PAFC II-t. A Közép-csoportban a Hódmezővásárhely bravúros győzelmet aratott az FC Dabas otthonában, míg Keleten az ESMTK nem tudta csökkenteni a listavezető Monorral szembeni pontkülönbségét.

Tiszaújváros Puskás Akadémia II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

NB III: volt BL-játékos a DEAC-ban; hármas verseny a Közép-csoportban

2018-03-10 05:03:19

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Négy mérkőzéssel múlt hétvégén elkezdődött a labdarúgó NB III 2017–2018-as kiírásának tavaszi szezonja, a többi találkozót azonban a pályák használhatatlansága miatt elhalasztották. A Nemzeti Sport Online évek óta nyomon követi a három csoport eseményeit és a tényleges tavaszi rajt előtt ezúttal is áttekintjük, hogy hol mekkora verseny valószínű a feljutásért, illetve várhatóan mely együttesek küzdenek a kiesés ellen. A szezon végén a három első helyezett feljut az NB II-be, míg csoportonként a 14–16. helyezettek, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba.

Érd labdarúgó NB III Tiszakécske Spitzmüller István Salgótarján SZEOL

Felkészülés: a Paks legyőzte Kis Károly csapatát

2018-01-24 13:39:18

A labdarúgó NB I-ben 7. helyen telelő Paksi FC felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte az NB III Nyugati csoportjában harmadik helyen álló FC Ajkát.

felkészülés Paks NB I Ajka

NB III: nem hibázott az éllovas, nem úgy az üldöző Salgótarján

2017-11-11 16:08:36

A labdarúgó NB III 14. fordulójában a Keleti csoportban a listavezető Monor már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát Gyöngyösön, az üldözők közül a Salgótarján csupán ikszelt, míg az ESMTK csak 29-én pótolja az MTK II elleni meccsét.

Tiszakécske NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Monor

NB III: döntetlen a forduló rangadóján; Pécs: 7, Ajka: 5

2017-11-04 15:43:54

A labdarúgó NB III 13. fordulójában a Keleti csoport rangadóján a listavezető Monor otthon gól nélküli döntetlent játszott a 91. percben Boda József kiállítása miatt megfogyatkozó, második ESMTK-val.

PMFC Monor ESMTK Ajka

NB III: ESMTK-siker született a Keleti csoport rangadóján

2017-10-21 15:45:28

A listavezető Monor simán legyőzte a Tállyát a labdarúgó NB III 11. fordulójában a Keleti csoportban. A Közép-csoportban a SZEOL és a Pécsi MFC is nyert, míg a Nyugati csoportban az Érd megszenvedett a Csornával, de begyűjtötte a három pontot.

Érd labdarúgó NB III Tállya Tiszaújváros Tiszafüred Salgótarján

NB III: hét visszajátszó sem volt elég, kikapott a Gyirmót II

2017-10-05 11:11:01

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Az NB III Nyugati csoportjának 6. fordulójában, szeptember 17-én elhalasztották a Gyirmót FC Győr II–FC Ajka mérkőzést, amelyet tegnap pótoltak be. A gyirmótiak úgy szenvedtek hazai pályán 3–2-es vereséget, hogy kétszer is vezettek és hét visszajátszójuk volt az első keretből.

NB III Nyugati csoport NB III Gyirmót II Ajka

NB III: a Fradi MK-ellenfele megkapta a három pontot

2017-09-21 12:00:47

Az MLSZ Versenybizottságának határozata alapján a szeptember 9-ei THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti NB III-as mérkőzés elmaradásáért a hazaiak a felelősek, ezért a Dunaharaszti 3–0-s gólkülönbséggel megkapja a három pontot.

Szabadkikötő NB III Nyugati csoport NB III Gyirmót FC Győr Dunaharaszti Ajka

NB III: korábbi élvonalbeli kapus és védő igazolt Ajkára

2017-07-17 16:50:35

Pokorni Péter személyében korábbi élvonalbeli kapust, míg Graszl Károly révén egykori élvonalbeli védőt igazolt a labdarúgó NB III-ban szereplő Ajka – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás Pokorni Péter NB III Nyugati csoport NB III Graszl Károly Ajka

NB III: a súlyos vereség után lemondott az Ajka vezetőedzője

2017-05-16 18:44:02

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának negyedik helyén álló Ajka hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Bücs Zsolt vezetőedző a Sárvártól elszenvedett 4–1-es vereséget követően felajánlotta lemondását, amit a vezetőség elfogadott.

edzőváltás Rozmán László NB III Nyugati csoport NB III Bücs Zsolt Ajka

Videó: így szakadt a hó az ajkai pályán, veszélyben a szombati bajnoki

2017-04-20 19:41:46

Az Ajka FC-t sem kímélte a szokatlan áprilisi időjárás: az NB III Nyugati csoportjában szereplő klub pályáját ugyanis csütörtök délelőtt még vastag hótakaró borította, így kérdésessé vált a szombati, Csorna SE elleni bajnoki mérkőzés. Nézze meg videón, hogyan szakadt a hó a pályán!

videó NB III Ajka

NB II: hetet vágott a PAFC, hármat a Szolnok és a Csákvár

2017-01-25 17:58:11

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Számos másodosztályú labdarúgócsapat pályára lépett szerdán felkészülési meccsen. A Békéscsaba Telkiben legyőzte csoporttársát, a SZEOL-t, míg a Soroksár az NB III-as Budafokkal játszott döntetlent. A Szolnok és a Csákvár egyaránt három gólt szerzett, a ZTE kikapott a Komárnotól Lipóton, a Vác pedig a Siófokot verte meg. A Puskás Akadémia 7−0-ra győzte le a Bicskét.