Találatok a Ajax címkére

Találatok száma: 912

Ajax: folytatódik a Van der Sar-éra Amszterdamban

2019-11-15 16:11:25

Meghosszabbítja Edwin van der Sar szerződését a holland élvonalbeli Ajax. Az amszterdamiak korábbi kiváló kapusa további négy évig lehet a klub vezérigazgatója.

holland labdarúgás Eredivisie Edwin van der Sar Ajax

Hollandia: az Ajax már 11 ponttal a PSV előtt

2019-11-10 19:25:32

Már tizenegy pont a különbség a holland bajnoki tabellán a listavezető Ajax és a harmadik helyezett PSV között, mivel az amszterdami csapat megnyerte, míg az eindhoveni elveszítette vasárnapi mérkőzését az Eredivisie 13. fordulójában.

holland foci PSV Hollandia Eredivisie Ajax

Chelsea: „Üdv a mémek klubjában” – csapattársa üzent Kepának

2019-11-06 14:58:41

Michy Batshuayi, a Chelsea belga támadója Twitteren üzent csapattársának, Kepa Arrizabalagának a kedd esti öngólját követően.

Michy Batshuayi Kepa Arrizabalaga Chelsea Bajnokok Ligája Ajax

BL: az Ajax csapatkapitánya keményen nekiment a bírónak

2019-11-06 10:00:12

Amint az várható volt, az Ajax futballistái nem hagyták kommentár nélkül Gianluca Rocchi játékvezető kedd esti tevékenységét: a Chelsea elleni, 4–4-re végződő londoni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésről leginkább a 68. perc eseményeit nehezményezik az amszterdamiak.

Erik ten Hag Dusan Tadics Chelsea Bajnokok Ligája Ajax

BL: elképesztő gólt tekert az Ajax-játékos szabadrúgásból

2019-11-05 21:41:44

Egészen elképesztő első félidőt hozott össze az Ajax a Chelsea ellen a Bajnokok Ligája csoportkörében, a hollandok ugyanis a 35. percben már 3–1-re vezettek! Ráadásul az Ajax harmadik gólja egészen különlegesre sikeredett, Hakim Zijes ugyanis szinte a szögletzászlótól tekert a londoniak kapujába – igaz, ehhez Kepa Arrizabalaga arca is kellett!

videó Kepa Arrizabalaga Hakim Zijes Chelsea Bajnokok Ligája BL

Chelsea–Ajax: 2 büntető, 2 piros, 2 öngól és néhány másodpercig 9 gól…

2019-11-05 16:43:02

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 4. fordulójában a Chelsea őrült meccsen 4–4-et játszott az Ajaxszal, míg a másik mérkőzésen a Valencia 4–1-re legyőzte a Lille-t.

közvetítés Chelsea Bajnokok Ligája BL Ajax

Ajax: a Bayern kiszemeltje megerősítette, nem távozik

2019-11-04 22:47:50

Nem Erik ten Hag lesz a Bayern München új vezetőedzője, jelentette be maga az Ajax holland trénere.

Erik ten Hag Bayern München Ajax

Ajax: az amerikai válogatottat választotta a 18 éves védő

2019-10-28 20:40:39

Sergino Dest, az Ajax futballistája úgy döntött, hogy szülőhazájának, Hollandiának a csapata helyett az amerikai válogatottat kívánja erősíteni.

holland válogatott amerikai válogatott Sergino Dest Hollandia Egyesült Államok Ajax

Ajax: „Én a Barcában? Mondtam Messinek, jöjjön ő ide!”

2019-10-26 08:41:41

A holland De Telegraafnak adott interjút Nicolás Tagliafico, a holland élvonalbeli Ajax balhátvédje. A 27 éves játékos 19-szeres argentin válogatott, így jól ismeri a Barcelona ászát, Lionel Messit. Azt azonban aligha gondolta volna bárki is, hogy a Buenos Aires-i születésű labdarúgó megpróbálja Amszterdamba csábítani az ötszörös aranylabdást.

spanyol labdarúgás holland labdarúgás Nicolás Tagliafico Lionel Messi Eredivisie Barcelona

Chelsea: Ez a meccs a minta, nincs több kifogás – Lampard

2019-10-24 09:05:04

Frank Lampard, az Ajaxot 1–0-ra legyőző Chelsea vezetőedzője úgy véli, csapata Amszterdamban megmutatta, mire képes, és ezt a szintet kell megtartania az idény végéig.

Michy Batshuayi Frank Lampard Chelsea BL Ajax

BL, H-csoport: a cserecsatár döntött, a Chelsea legyőzte az Ajaxot

2019-10-23 20:24:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában a Chelsea 1–0-ra legyőzte Amszterdamban az Ajaxot. A mindent eldöntő gólt a csereként beálló Michy Batshuayi szerezte a 86. percben.

Frank Lampard Erik ten Hag Chelsea Bajnokok Ligája BL Ajax

BL: Lampard segítője a kispadon ülve kapott sárgát – videó

2019-10-23 19:30:25

Jody Morris, a Chelsea korábbi játékosa és Frank Lampard menedzser jelenlegi segítője sosem arról volt híres, hogy csendben marad és magában tartja a véleményét. Tudta ezt valószínűleg a játékvezető is az Ajax elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, a 23. percben mégis megunta a folyamatos beszólogatást, és olyat olyat tett, amilyet nem sűrűn láthatunk, pláne nem a BL-ben: a kispadon ülő Morrisnak kiosztott egy sárga lapot!

videó Jody Morris Chelsea Bajnokok Ligája BL Ajax

Lampard csodacseréi döntöttek, Batshuayi megbüntette az Ajaxot

2019-10-23 16:15:18

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában a Chelsea 1–0-ra legyőzte Amszterdamban az Ajaxot. A mindent eldöntő gólt a csereként beálló Michy Batshuayi szerezte a 86. percben. A Lille a 95. percben egyenlített az ekkor már emberhátrányban futballozó Valencia ellen (1–1).

Michy Batshuayi Frank Lampard Erik ten Hag Chelsea Bajnokok Ligája BL

BL: Lampard az Ajaxot szeretné másolni; Ten Haag nem érzi favoritnak csapatát

2019-10-23 16:05:55

A labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulójában az előző kiírásban elődöntős Ajax a Chelsea-t fogadja. Mindkét csapat jelentős mértékben épít fiatal játékosokra, Frank Lampard követendő példának tartja az amszterdami klubmodellt.

BL: kitiltották az Ajax szurkolóit a Chelsea stadionjából

2019-10-18 10:24:34

Természetesen nem örökre, hanem csak a Chelsea–Ajax labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésről, amelyet november 5-én rendeznek meg a Stamford Bridge-en.

UEFA Chelsea Bajnokok Ligája Ajax

Bayern: az Ajax szívesen látná az elvágyódó Thomas Müllert

2019-10-15 11:21:20

Thomas Müller jövője egyelőre kérdéses a Bayern Münchennél: a világbajnok labdarúgó elégedetlen a kevés játéklehetőséggel, ezért sajtóhírek szerint távozni szeretne a német klubtól. Többek között az Inter, az Arsenal és a Liverpool érdeklődéséről már lehetett hallani, és most egy újabb klub jelentkezett be: az Ajax.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Thomas Müller Marc Overmars Bayern München Ajax

Liverpool: Klopp Szoboszlait, Nerest és Olmót figyeli – sajtóhír

2019-10-05 09:32:43

A Liverpool Echo szerint Szoboszlai Dominik bekerült Jürgen Klopp kiszemeltjei közé. A liverpooli lap úgy tudja, a Bajnokok Ligája címvédőjének német menedzsere további két fiatalt figyeltet: Dani Olmót a Dinamo Zagrebből és David Nerest az Ajaxból.

légiósok Szoboszlai Dominik Liverpool Jürgen Klopp Dinamo Zagreb David Neres

Ajax: Onana örömmel lenne újra a Barcelona játékosa, de...

2019-10-04 07:35:13

Számos klub, köztük korábbi csapata, a Barcelona érdeklődését is felkeltette előző idénybeli produkciójával André Onana, az Ajax kapusa. A kameruni játékosnak ugyan 2022-ig szól a szerződése Amszterdamban, ám a spanyol és a holland sajtó szerint sem valószínű, hogy kitölti az idejét. A 23 éves futballista elárulta, mit válaszolna, ha a Barcelona bekopogna az ajtaján.

Barcelona André Onana Ajax

BL, H-csoport: újabb háromgólos Ajax-siker Spanyolországban

2019-10-02 22:48:00

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 2. fordulójában az Ajax idegenben 3–0-ra legyőzte a Valenciát, így továbbra is hibátlan mérleggel áll. A Chelsea 2–1-re legyűrte a Lille-t.

Valencia Lille Chelsea Bajnokok Ligája BL Ajax

Videó: Zijes bombagóllal sokkolta a korábbi Ajax-kapust

2019-10-02 21:17:22

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában a Valencia az Ajaxot fogadja. Az amszterdami együttes a 8. percben vezetést szerzett, Hakim Zijes 20 méteres bombáját nem tudta hárítani a hollandok korábbi kapusa, Jasper Cillessen.