Találatok a Ajax címkére

Találatok száma: 652

BL: ez minden idők legrosszabb szöglete? – videó

2018-11-08 08:51:55

A Benfica két szögletet végzett el az Ajax elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen (1–1), ebből az egyik kifejezetten emlékezetesre sikeredett. Az argentin Franco Cervi csúnyán elpuskázta az egyik sarokrúgást. Íme!

Franco Cervi Benfica Bajnokok Ligája BL Ajax

BL, E-csoport: Lewandowski hozta a kötelezőt a Bayernnek

2018-11-07 22:05:52

Az AEK ötödik alkalommal sem tudott Németországban nyerni, az Ajax és a Benfica döntetlent játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Ezzel a kvartett élén álló Bayern München kényelmes helyzetből várhatja az utolsó két találkozóját a csoportban – egyetlen pont is elég a bajoroknak ahhoz, hogy biztosítsák helyüket a legjobb tizenhat között.

Benfica Bayern München Bajnokok Ligája Ajax AEK Athén

A Messi nélküli vizsga jeles lett, újra élen a Barcelona

2018-11-05 17:50:03

Bár előző listánkon a Lionel Messit kartörés miatt elveszítő Barcelona a második helyre szorult a Manchester City mögé, a katalán klub az argentin klasszis nélkül is legyőzte az Intert, majd 5–1-re kiütötte a Real Madridot, így gyorsan vissza is ugrott szubjektív erősorrendünk első helyére. A harmadik helyen tartja magát a Juventus, míg az Atlético Madridot két hete leiskolázó Dortmund már nem csak a Bundesligában előzi meg a Bayern Münchent.

Real Madrid Porto PSG Manchester City Liverpool Juventus

Ajax, MTK, Atalanta, Wolves – nevelés kontra scouting

2018-11-01 17:20:10

Az utóbbi időben számtalanszor hallhattunk, olvashattunk olyan pozitív példákat a saját nevelésű fiatalok szerepeltetésével kapcsolatban, melyeket itthon is követendőnek, adott esetben elvárhatónak tekintünk. Ilyenekre világít rá a svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja, a CIES legújabb kutatása is, ám egyúttal azt is példázza, mennyire nehéz évről évre ugyanazt a szintet fenntartani saját nevelésű futballistákra építve. A játékosügynök szemével – Paunoch Péter blogja.

Wolverhampton Paunoch Péter MTK CIES Atalanta Ajax

Eurofutball: Real, Ajax, MTK – ők nevelik ki a legtöbb tehetséget

2018-10-30 08:55:22

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) a legújabb kutatásában az alapján tette sorrendbe a klubokat, hogy hány saját nevelésű futballistája játszik az európai futballbajnokságokban, azon belül is a topligákban. Az első összevetésben a holland Ajax került az első helyre, míg a magyar MTK a 33. pozíciót érdemelte ki.

Real Madrid Olympique Lyon MTK CIES Ajax

BL, E-csoport: az Ajax a végére hagyta a döntést a Benfica ellen

2018-10-23 22:40:00

Az Ajax hajrábeli góllal 1–0-ra legyőzte a Benficát a Bajnokok Ligája-csoportkör E-csoportjának 3. fordulójában.

Benfica Bajnokok Ligája Ajax

BL: a Bayern három perc alatt elintézte az AEK Athént

2018-10-23 19:55:45

A szünet után feljavult a Bayern München, amely kétgólos győzelemmel távozott Athénból, míg az Ajax hajrábeli góllal verte a Benficát. A Bajnokok Ligája-csoportkör 3. fordulójának másik keddi kora esti mérkőzésén a Young Boys és a Valencia döntetlenre végzett egymással.

Young Boys Valencia Benfica Bayern München Bajnokok Ligája Ajax

Ifi BL: Schön nélküli Ajax-siker, 95. perces City-pontmentés

2018-10-23 16:19:24

Az ifjúsági Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az Ajax Schön Szabolcs nélkül 3–0-ra legyőzte a Benficát, így vezeti a kvartettet, amelyben a Bayern München gálázva nyert az AEK Athén vendégeként.

légiósok ifi BL Schön Szabolcs Ajax

Ajax: szerződést hosszabbított a dán csodagyerek

2018-10-22 14:39:17

Az Ajax labdarúgócsapata 2022 nyaráig meghosszabbította Kasper Dolberg szerződését.

szerződéshosszabbítás Kasper Dolberg Hollandia Eredivisie Ajax

Hollandia: a topklubok BL-pénzzel segítenék a kicsiket

2018-10-10 09:13:18

A holland kis csapatokat segítené a Bajnokok Ligája-bevételének egy részével az Ajax, PSV, Feyenoord hármas Hollandiában. A három óriásklub 2021-től dobná a közös kasszába az euromilliókat, de cserébe van néhány követelése...

pénz holland foci PSV Feyenoord Eredivisie Bajnokok Ligája

BL: Nem számítottam ilyen formahanyatlásra – Niko Kovac

2018-10-03 10:37:47

Niko Kovac, a Bayern München vezetőedzője összezavarodott és tehetetlennek érezte magát, miután csapata otthon 1–1-es döntetlent játszott az Ajaxszal kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A Hoffenheim vezetőedzője csalódott a Manchester City ellen a hajrában kapott gól miatt.

Niko Kovac Manchester City Julian Nagelsmann Josep Guardiola Hoffenheim Bayern München

BL: a keddi meccsek eredményei, gólszerzők és tabellák egy helyen

2018-10-02 18:41:59

Kedden kezdetét vette a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulója. Szalai Ádámék a végén buktak el a Manchester City ellen, kikapott a Real Madrid, iksszel zárult a Bayern München–Ajax és a Manchester United–Valencia meccs.

élő eredménykövetés Szalai Ádám Roma Real Madrid Manchester United Manchester City

BL, E-csoport: a Bayern nem bírt az Ajaxszal Münchenben

2018-10-02 22:58:56

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 2. fordulójában a Bayern München hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Ajaxszal.

Benfica Bayern München Bajnokok Ligája BL Ajax AEK Athén

Jönnek! Az Ajaxnál már látják az új világklasszisokat

2018-10-02 15:42:14

George Ogararu, korábbi, 11-szeres román válogatott futballista a bukaresti Sport Business Chain konferencián mutatta be a világ egyik leghatékonyabb tehetséggyárát, amelynek a világfutball többek között Johan Cruyffot, Marco van Bastent vagy Wesley Sneijdert és a totális futball alapjait köszönhette – az Ajax akadémiáját, amelyen korábban edzőként, most szakmai tanácsadóként dolgozik. A Nemzeti Sport Online-nak adott interjúban Ogararu beszélt a holland futball szerinte csak látszólagos hanyatlásának okáról, szót ejtett a jelenleg az Ajax akadémiáján pallérozódó Schön Szabolcsról. Szóba került az is, hogy a kelet-európai játékosok legnagyobb fegyvere a kulturálisan bennük élő agyafúrtság, természetes leleményesség lehet a nyugatiakkal szemben, de ezt ki is kell vinni a pályára, nem szabad kiölni a tehetségekből.

utánpótlás Schön Szabolcs George Ogararu Ajax Academy Ajax

UEFA Ifjúsági Liga: Schön szöglete után mentett pontot az Ajax a Bayern ellen – videó

2018-10-02 17:25:47

Az Ajax 2–2-es döntetlenre végzett a Bayern München vendégeként az UEFA Ifjúsági Liga csoportkörének második fordulójában, így négy ponttal a csoport második helyén áll. Az amszterdamiak 90. percben esett egyenlítő gólja előtt – amelyet Sven Botman szerzett – a magyar utánpótlás-válogatott Schön Szabolcs kanyarította középre a labdát, aki az utolsó negyedórára állt be csereként.

videó UEFA Ifjúsági Liga U19-es BL Schön Szabolcs Bayern München Ajax

BL: Bob Marley fiával énekeltek az Ajax-szurkolók – videó

2018-09-21 16:58:54

Mint beszámoltunk róla, az Ajax hazai pályán 3–0-ra legyőzte az AEK Athént a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. A mérkőzés első félidejében nem láthattak gólt a szurkolók, a szünetben azonban így is remek volt a hangulat – elsősorban Ky-Mani Marleynek, Bob Marley fiának köszönhetően.

Ky-Mani Marley Bob Marley Bajnokok Ligája BL Ajax

BL, E-csoport: győzelemmel tért vissza négy év után az Ajax

2018-09-19 20:33:37

Az Ajax hazai pályán 3–0-ra legyőzte az AEK Athént a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

Nicolás Tagliafico Donny van de Beek Bajnokok Ligája Ajax AEK Athén

Barcelona: holland fiatalt akartak szerződtetni, de...

2018-09-17 11:06:40

A goal.com információi szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Barcelona a nyári átigazolási időszakban 30 millió eurós ajánlatot tett az Ajax fiatal holland középpályásért, Frenkie de Jongért, akit a 2018–2019-es szezonra még kölcsönadtak volna jelenlegi csapatának, az amszterdamiak viszont elutasították az érdeklődést.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás holland átigazolás Frenkie de Jong Barcelona Ajax

Real Madrid: eloroznák a Barca elől az Ajax tehetségét

2018-09-11 16:36:04

Helyi lapértesülés szerint a Real Madrid is csatlakozott a Frenkie de Jongért folyó harchoz.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Frenkie de Jong Barcelona Ajax

BL: az Ajax három év után ismét ott lesz a csoportkörben

2018-08-28 22:21:57

Nem tudott betalálni hazai pályán a Dinamo Kijev az Ajaxnak a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörének visszavágóján, így a holland csapat jutott fel a sorozat főtáblájára.