Találatok a Adam Peaty címkére

Találatok száma: 20

Adam Peaty: Az ISL-sorozaté a jövő

2019-10-30 09:27:42

Adam Peaty, a britek olimpiai bajnoka egyértelműen úgy gondolja: a sportág jövőjét a Nemzetközi Úszóliga (ISL) új sorozata jelenti.

interjú ISL Adam Peaty

Vizes vb: Peaty világcsúcsot döntött a 100 mell elődöntőjében

2019-07-21 14:08:57

A dél-koreai vizes világbajnokságon Adam Peaty a férfi 100 méteres mell elődöntőjében világcsúcsot úszott 56.88-cal. Eddig 57.10 volt a rekord, azt tavaly Glasgow-ban szintén ő úszta.

úszás vizes-vb vizes világbajnokság vizes vb 2019 vizes vb Dél-Korea

Úszó Eb: rosszul mérték az időt, veszélyben a világcsúcs?

2018-08-05 17:45:46

A szombati versenynap délutáni programjában egy technikai hiba miatt rosszul mérték az időt a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokság úszóversenyei során.

úszó Eb úszás Adam Peaty

Úszás: brit és svéd versenyző az év legjobbjai a LEN-nél

2018-01-22 18:38:53

A brit Adam Peaty és a svéd Sarah Sjöström lett a tavalyi év legjobbja az Európai Úszószövetség (LEN) szavazásán.

Sarah Sjöström LEN Adam Peaty

Hosszú két aranyat szerzett, Verrasztó egy ezüstöt!

2017-12-16 16:46:38

A rövid pályás úszó Európa-bajnokságon szombat délután Hosszú Katinka 200 vegyesen és 100 háton is aranyérmet szerzett, ő ezzel hatnál, a magyar csapat hét aranynál jár már. Előbbi számban Verrasztó Evelyn nyakába akasztották az ezüstérmet. Cseh László országos csúcsa ellenére nem jutott be a döntőbe férfi 50 pillangón, nem úgy óriási bravúrt bemutatva Kozma Dominik és Németh Nándor 100 méter gyorson!

úszás rövid pályás úszó Eb Verrasztó Evelyn Szilágyi Liliána Ruta Meilutyte Németh Nándor

Úszás: Peaty 57 másodperc alá vinné a 100 mell világcsúcsát

2017-10-05 17:56:36

Nemcsak a jövő évi Nemzetközösségi Játékokon, hanem a 2020-as tokiói olimpián is nagy eredmények elérésére készül a férfi mellúszás brit olimpiai és világbajnoka, Adam Peaty.

úszás Adam Peaty

Vizes vb: repülőfóbiás nagyi támogatja az egyik legnépszerűbb sztárt

2017-07-29 11:12:59

Imádja a helyszínt és a közönséget, de a magyar szurkolósereg is talán őt kedveli a leginkább a vendégek közül – az egy nap alatt 50 mellen két világcsúcsot úszó, immár két világbajnoki aranyérmet szerző Adam Peaty nem véletlenül a világ egyik legrokonszenvesebb versenyzője.

vizes vb 2017 vizes vb FINA 2017 FINA Adam Peaty

Vizes vb: Adam Peaty nyerte az 50 mell döntőjét

2017-07-26 16:27:23

A brit Adam Peaty nyerte meg a férfi 50 méteres mellúszás döntőjét a Magyarországon zajló vizes világbajnokságon. A második helyen a brazil Joao Gomes Júnior végzett, a bronzérmet pedig a dél-afrikai Cameron van der Burgh szerezte meg.

úszás vizes vb FINA 2017 Adam Peaty

Vizes vb: Adam Peaty újabb világcsúccsal döntős 50 mellen

2017-07-25 18:24:05

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 50 méteres mellúszásának elődöntőjéből a brit Adam Peaty újabb világcsúcsot úszva jutott a döntőbe. Peaty – 15 századmásodpercet javítva a délelőtti rekordján – 25.95 másodperc alatt teljesítette a távot, és az ötvenen rengetegnek számító 73 századot vert a második helyen célba csapó Felipe Limára.

Vizes vb: Adam Peaty óriási világcsúcsot repesztett 50 méteren

2017-07-25 09:44:58

A magyarországi vizes világbajnokság 50 méteres férfi mellúszásának előfutamában a brit Adam Peaty 26.10 másodperccel új világcsúcsot úszott. Financsek Gábor nem jutott be az elődöntőbe.

úszás vizes vb Financsek Gábor FINA 2017 Adam Peaty

Lélekerősítő úszás – Cseh László kezdett a legjobban 200 pillangón

2017-07-25 09:14:48

Cseh László nagyszerűen kezdett a magyarországi vizes világbajnokság férfi 200 méteres pillangóúszásában, a legjobb idővel jutott be az elődöntőbe – Kenderesi Tamás nagy hajrában nyerte meg a futamát, ő a hetedik idővel ment tovább. Hosszú Katinka a harmadik leggyorsabb volt a női 200 gyors előfutamában, Verrasztó Evelyn ugyanitt a 23. helyen zárt, ő nem jutott tovább, ahogyan Financsek Gábor és Gyurta Gergely sem.

úszás vizes vb Verrasztó Evelyn Kenderesi Tamás Hosszú Katinka Gyurta Gergely

Vizes vb: oroszlán, cápa, öt karika? Katinka mindet elhomályosította! – képgaléria

2017-07-24 20:22:58

Mint ismert, Hosszú Katinka megszerezte Magyarország első aranyérmét a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. A hétfői úszónapon láthattunk oroszlánt, cápát és öt karikát is, de a hatszoros világbajnok ma mindenki elhomályosított. Török Attila, Veres Viktor és Koncz György legjobb képeiből válogattunk.

úszás vizes vb Szun Jang Sarah Sjöström Kozma Dominik Hosszú Katinka

Vizes vb: Peaty vb-csúccsal győzött 100 méter mellen

2017-07-24 17:32:44

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 100 méteres mellúszásának döntőjében az olimpiai bajnok brit Adam Peaty 57.47-es vb-csúccsal nyert.

Megvan az első arany! Hosszú harmadszor is felült a 200 vegyes trónjára!

2017-07-24 16:23:38

Hosszú Katinka nyerte meg a magyarországi vizes világbajnokság női 200 méteres vegyes úszásának a döntőjét. A magyar versenyző ebben a számban harmadszor, összességében hatodszor lett világbajnok. Kozma Dominik óriási egyéni csúccsal, a 7. legjobb idővel jutott döntőbe 200 gyorson.

úszás vizes vb Sarah Sjöström Kylie Masse Kozma Dominik Julija Jefimova

Vizes vb: „Ő lehet a mellúszás Michael Phelpsje”

2017-07-21 19:53:15

Az olimpiai bajnok mellúszó, Adam Peaty nagy ambíciókkal rendelkezik, és jól emlékszik élete fordulópontjára, ami öt évvel ezelőtt jött el. Akkor 17 éves volt, épp a barátaival készült bulizni, de honfitársa, Craig Benson példáját látva – aki akkoriban épp a londoni olimpián szerepelt – rájött, hogy nem veszi elég komolyan a sportot.

úszás vizes vb Adam Peaty

Úszás: az olimpiai bajnok nemes gesztust tett fiatal szurkolója felé

2017-04-21 08:50:53

Adam Peaty pillanatok alatt a brit országos úszóbajnokság legnagyobb sztárja lett – előbb fantasztikusan versenyzett, majd nemes gesztust tett egy 10 éves szurkolója felé.

úszás angol országos bajnokság Adam Peaty

Rio 2016: így „őrült meg” a BBC stábja a világcsúcsnál – videó

2016-08-09 14:37:38

Adam Peaty esélyeshez méltón megnyerte a 100 méteres férfi mellúszást a riói olimpián, méghozzá világcsúccsal. A brit úszó diadalát közvetítő BBC Radio 5 csapatának reakciója rendkívüli – igaz, inkább csak közszolgálati mértékkel…

riói sztori olimpia 2016 olimpia Rio 2016 BBC Adam Peaty

Rio 2016: világcsúcsot úszott az előfutamban, a nagyija világhírű lett

2016-08-07 17:39:18

Amíg a sportolók zömének általában párjuk vagy házastársuk számít legnagyobb rajongójuknak, addig a brit Adam Peatyért nagymamája, Mavis Williams szorít a legjobban.

úszás olimpia nagyi Rio 2016 Mavi Williams Adam Peaty

Úszás: a világcsúcstartó keményen beszólt a doppingolóknak

2016-03-31 20:19:28

Az úszásért felelős szervezeteknek növelniük kellene a doppingellenőrzések számát a sportág tisztaságának megőrzése és a szurkolók megtartása érdekében – véli a háromszoros világbajnok Adam Peaty.

úszás dopping Adam Peaty

Úszó Eb: megvan az első világcsúcs! Férfi 50 mellen

2014-08-22 19:35:12

Adam Peaty 26.62 másodpercet úszott a berlini úszó Európa-bajnokság férfi 50 méteres mellúszásának középdöntőjében, ezzel új világcsúcsot állított fel. A korábbi rekord 26.67 volt ezen a távon.