Találatok a AC Milan címkére

Találatok száma: 100

Serie A: Begovic lett a hős a tíz emberrel küzdő Fiorentina ellen

2020-02-22 22:48:41

Az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 25. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a Milan 1–1-es döntetlent játszott a Fiorentina otthonában. A milánóiak kapusa, Gianluigi Donnarumma bokasérülést szenvedett, a második félidő elején le kellett cserélni, így bemutatkozhatott a januárban érkező Asmir Begovic.

Serie A Gianluigi Donnarumma Fiorentina Asmir Begovic AC Milan

Milan: két középpályás is mehet, Szoboszlai érkezhet – sajtóhír

2020-02-16 19:24:46

Az olasz élvonalbeli Milan három játékost, köztük Szoboszlai Dominikot szemelte ki, miután Hakan Calhanoglu és Franck Kessié jövője is kérdésessé vált a klubnál – írja a footballnews24.it.

Szoboszlai Dominik Hakan Calhanoglu Franck Kessié AC Milan

Burnley, Budapest, Milánó, Miami – a kalandozó riporter mesés állomásai

2020-02-10 18:56:37

A Reuters korábbi budapesti tudósítója – jelenlegi angliai vezető futballszakírója – az Eb-esélyekről, a magyar futball romantikájáról, a golf varázslatáról. Interjú Simon Evansszel, aki hazajár Budapestre és kiválóan beszél magyarul.

Tiger Woods Super Bowl NS Hosszabbítás Hosszú Katinka Frank Lampard Carlo Ancelotti

Serie A: 1959 óta nem látott olyat Olaszország, mint most Immobilétől

2020-02-02 16:11:54

A Lazio hazai pályán kiütötte a seregható SPAL-t, ezzel nyomás alá helyezte a kora este pályára lépő Intert a 2. helyért folytatott csatában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Az AC Milan sorozatban az ötödik bajnokiján sem kapott ki, igaz, ezúttal nem is nyert: a Hellas Verona vitt el egy pontot a San Siróból. Az Atalanta–Genoa mérkőzésen már 35 perc után kialakult a végeredmény, 2–2-es döntetlent hozott az összecsapás.

olasz labdarúgás Verona Serie A SPAL Lazio Genoa

Milan: a PSV kölcsönvette a svájci válogatott szélsőt

2020-01-31 08:04:02

Az AC Milan és a PSV egyaránt megerősítette, az idény végéig Eindhovenben futballozik a 71-szeres svájci válogatott Ricardo Rodríguez.

nemzetközi átigazolás Ricardo Rodríguez PSV Eindhoven AC Milan olasz átigazolás

Bundesliga: bejelentette a Milan-támadó érkezését a Hertha

2020-01-30 18:19:02

A Hertha Berlin hivatalos honlapján és Twitter-csatornáján jelentette be a lengyel válogatott Krzysztof Piatek érkezését. A német csapat ugyan sem a szerződés hosszát, sem a vételárat nem közölte, klubhonlapján megerősíti, kivásárolta milánói szerződéséből a 24 éves játékost. Lapértesülések szerint 27 millió euró lehetett az ár.

nemzetközi átigazolás Krzysztof Piatek Hertha Berlin AC Milan német átigazolás olasz átigazolás

La Liga: megérkezett a Milan támadója Sevillába

2020-01-29 16:58:06

Megérkezett Sevillába az AC Milan spanyol válogatott szélsője, Suso. A 26 éves labdarúgóról több kép is megjelent a spanyol sajtóban a Sevilla címerével pózolva, a hivatalos bejelentés az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokat követően várható.

spanyol átigazolás Suso Sevilla AC Milan

Olasz Kupa: Ibrahimovic ordító ziccert hibázott el – videó

2020-01-29 09:31:20

Mint beszámoltunk róla, hatalmas küzdelemben jutott a labdarúgó Olasz Kupa legjobb négy csapata közé az AC Milan, amely a rendes játékidőben vesztésre állt, de előbb sikerült kiharcolnia a hosszabbítást, majd a kétszer 15 percben két góllal megnyerte a Torino elleni meccset. A milánóiak akár el is kerülhették volna a hosszabbítást, ha Zlatan Ibrahimovic a 93. percben nem hibázza el az ordító ziccerét…

Zlatan Ibrahimovic Torino Olasz Kupa Milan AC Milan

Olasz Kupa: hosszabbítás után elődöntős a Milan

2020-01-28 23:22:40

Hatalmas küzdelemben jutott az Olasz Kupa legjobb négy csapata közé a Milan, amely a rendes játékidőben vesztésre állt, de előbb sikerült kiharcolnia a hosszabbítást, majd a hosszabbításban két góllal megnyerte a Torino elleni meccset. Az elődöntőben a Juventus vár a Milanra.

olasz foci közvetítés Torino Olasz Kupa AC Milan

A Milan megragadta a veszett fejsze nyelét, és elődöntős az Olasz Kupában

2020-01-28 20:06:34

Videó: Ibrahimovic olyan trükköt húzott, ami ellentmond a gravitációnak és korának is

2020-01-20 08:55:41

Zlatan Ibrahimovicon nem fog ki az idő kereke: a 38 éves svéd  klasszis az AC Milan–Udinese olasz bajnoki mérkőzés előtti bemelegítésen olyan trükköt húzott, ami nem csak a korának, hanem majdnem a gravitációnak is ellentmond.

Zlatan Ibrahimovic Udinese Serie A Milan AC Milan

Játékossors: az FTC BL-álmainak végzetét Milánóba várják orvosira

2020-01-17 11:14:14

Ugyan a Barcelonával és a Chelsea-vel is szóba hozták, a Sportske novosti értesülései szerint szombaton az AC Milan játékosa lehet Dani Olmo. Annyi biztosnak tűnik, a cseh Slovácko elleni edzőmérkőzésen nem lesz ott a Dinamo Zagreb keretében.

nemzetközi átigazolás Dinamo Zagreb Dani Olmo Barcelona AC Milan olasz átigazolás

PL: Pepe Reina visszatér Angliába – hivatalos

2020-01-13 20:41:58

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Aston Villa hivatalos honlapján jelentette be, hogy fél évre kölcsönvette a Milan kapusát, Pepe Reinát.

angol átigazolás Premier League Pepe Reina Milan Aston Villa AC Milan

PL: Reina már a lelátón, hétfőn orvosi vár rá Angliában – fotó

2020-01-12 19:27:24

Pepe Reina, a Milan jelenlegi, a Liverpool korábbi kapusa is a helyszínen tekintette meg az Aston Villa–Manchester City (1–6) összecsapást az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában. Lapértesülések szerint nem véletlenül járt Birminghamben: a kiesés elől menekülő Villa az idény végéig kölcsönveszi őt Milánóból.

angol átigazolás Pepe Reina Aston Villa AC Milan

Serie A: megvan az első Ibra-gól, és még győzött is a Milan

2020-01-11 17:01:41

A Serie A 19. fordulójának első meccsén a találkozó előtt 6. Cagliari a 12. Milant fogadta, a vendégek Rafael Leao és Zlatan Ibrahimovic egy-egy góljával 2–0-ra győztek.

Zlatan Ibrahimovic Serie A Cagliari AC Milan

Videó: ez gyors volt, Ibra már a Serie A-ban is betalált

2020-01-11 16:29:37

Sokat nem kellett várniuk a Milan szurkolóinak az első Zlatan Ibrahimovic-gólra, a svéd klasszis ugyanis a visszatérése utáni második bajnokin rögtön be is talált! Ibrahimovic a 64. percben rúgott gólt kapásból, ráadásul már azelőtt elkezdett ünnepelni, hogy a labda áthaladt a gólvonalon…

videó olasz labdarúgás olasz bajnokság Zlatan Ibrahimovic AC Milan

Milan: megvan a visszatérő Zlatan Ibrahimovic mezszáma

2020-01-02 17:41:00

Megvan az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Milanhoz visszatérő Zlatan Ibrahimovic mezszáma: a 38 éves svéd klasszis a 21-esben szerepel majd a milánói csapatban.

olasz labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Milan AC Milan

Serie A: 21 éve nem kapott ekkora verést a Milan bajnokin

2019-12-22 14:18:59

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában a Bajnokok Ligájában újoncként a legjobb 16 közé kerülő Atalanta fogadta a középmezőnyben küzdő AC Milant, és a második félidőben nyújtott lehengerlő teljesítményével már-már megalázó, 5–0-s vereséget mért a piros-feketékre. Ezzel véget vetett vendégei négymeccses veretlenségi sorozatának, továbbá megelőzte a Cagliarit és feljött az 5. helyre.

olasz foci Serie A Atalanta AC Milan

Serie A: Gattuso a Napoli új vezetőedzője – hivatalos

2019-12-11 13:29:27

Az olasz sajtóértesülések beigazolódtak: a Napoli szerdán hivatalosan bejelentette, hogy Gennaro Gattuso a csapat új vezetőedzője.

Serie A Napoli Gennaro Gattuso AC Milan

Serie A: a Milan három játékosa is Firenzében köthet ki

2019-12-06 08:01:35

Olasz lapértesülések szerint nem kevesebb, mint három játékost szeretne Milánóból Firenzébe csábítani az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. helyén álló együttes vezetőedzője, Vincenzo Montella.

olasz átigazolás Serie A Giacomo Bonaventura Fiorentina Fabio Borini Davide Calabria