Találatok a Aalborg címkére

Találatok száma: 62

Férfi kézi BL: háromgólos PSG-siker Dániában

2019-11-24 19:04:56

Az Aalborg ugyan többször is egy gólra felzárkózott a PSG-vel szemben, az egyenlítés csak nem akart összejönni számukra a találkozó második félidejében – a franciák 32–29-re nyertek Dániában. Mivel az A-csoport harmadik mai mérkőzésén a Szeged győzött, így tovább nyílik az olló a csoport első három helyezettje és a többi csapat között.

PSG Handball PPD Zagreb Elverum Aalborg

Férfi kézi BL: a Kiel és a Löwen sem botlott

2018-02-18 20:35:44

A Löwen 32–29-re nyert hazai pályán a Kristianstad ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, míg a B-csoportban a Kiel 27–20-ra győzött Aalborgban.

kézilabda férfi kézilabda BL Löwen Kristianstad Kiel Aalborg

Férfi kézi BL: pazar cunder, kínai – a forduló legjobbjai

2017-11-27 09:05:32

A hétvégén a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában mindkét magyar csapat vereséget szenvedett, így sem veszprémi, sem szegedi játékos nem került be a forduló legjobbjai közé. Lássuk az EHF szokásos hétvégi összeállítását!

férfi kézi BL Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged Kristianstad Aalborg

Férfi kézi BL: a Veszprém három góllal kikapott Dániában

2017-11-26 17:28:12

A férfi kézilabda BL csoportkörének 9. fordulójában a Telekom Veszprém 29–26-ra kikapott a dán Aalborgtól.

kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Aalborg

Bombameglepetés, 3 gólos Veszprém-vereség a csoportutolsótól

2017-11-26 15:23:30

Óriási meglepetésre a férfi kézilabda BL csoportkörének 9. fordulójában 29–26-ra kikapott a Veszprém Dániában, a B-csoport utolsó helyén álló Aalborg vendégeként. A találkozó elején még vezetett a magyar csapat, ám a hazaiak folyamatos hét a hat elleni játékával Ljubomir Vranjes alakulata nem tudott mit kezdeni.

férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Aalborg

Férfi kézi BL: gond nélkül nyert a Veszprém

2017-11-04 19:10:24

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája csoportkörében a dán Aalborg ellen esélyesként lépett pályára. Az élen álló magyarok végig jobban játszottak ellenfelüknél, és lényegében gond nélkül, biztosan nyertek a remekül küzdő vendégek ellen.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém Aalborg

A Veszprém semmi esélyt nem adott az Aalborgnak

2017-11-04 17:06:34

Férfi kézi BL: égett a Veszprém ellenfelének csarnoka – videó

2017-07-05 15:27:35

Kigyulladt az aalborgi Gigantium, a dán tűzoltók sokáig küzdöttek a lángokkal. Ebben a csarnokban játssza a hazai mérkőzéseit az Aalborg férfi kézlabdacsapata, a Telekom Veszprém BL-csoportellenfele.

videó tűz férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém Gigantium

Férfi kézi: a Szeged izlandi szélső iránt érdeklődik

2017-03-08 17:41:01

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata érdeklődik a dán Aalborg izlandi balszélsője, Stefán Rafn Sigurmannsson iránt.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda Stefán Rafn Sigurmannsson Mol-Pick Szeged Aalborg

Penta-kupa: a büntetőt rontó PFLA alulmaradt a döntőben

2016-08-01 19:37:52

Kihagyott büntető, kapufa és szerencsétlen kapott gól: a Puskás Akadémia nagy csatában alulmaradt a címvédő Aalborggal szemben az utánpótláscsapatok számára kiírt labdarúgó Penta-kupa fináléjában.

Aalborg Penta-kupa Puskás Ferenc Akadémia

Penta-kupa: a West Brom legyőzésével 3. lett a Honvéd

2016-08-01 17:47:59

Az utánpótláscsapatok számára kiírt labdarúgó Penta-kupán a Bp. Honvéd-MFA végzett a harmadik helyen, miután a helyosztón 1–0-ra legyőzte az angol West Bromwich Albiont.

West Bromwich Albion Puskás Akadémia Penta-kupa Honvéd Bp. Honvéd-MFA Aalborg

Honvéd: rangos csapatokkal kezdődik a Penta-kupa

2016-07-29 11:08:37

Péntek délután a Bozsik-stadionban veszi kezdetét a Budapest Honvéd és a Magyar Futball Akadémia által ötödik alkalommal megrendezendő Honvéd-Penta-kupa. A 18 éven aluliaknak kiírt tornán a Puskás Akadémia és a Honvéd fiataljai többek között a West Bromwich Albion ellen is megmutathatják tehetségüket.

utánpótlás West Bromwich Albion Puskás Akadémia Partizan Beograd Magyar Futball Akadémia Honvéd-Penta Kupa

Videó: drámai kapusgóllal mentett pontot az Aarhus

2016-03-18 20:50:01

Drámai körülmények után lett 2–2 az Aalborg–Aarhus dán bajnoki labdarúgó-mérkőzés. A 95. percben 2–1-re vezetett a hazai együttes, ám akkor jött egy szöglet, és a vendégek kapusa, Steffen Rasmussen…

videó dán bajnokság Aarhus Aalborg

Macron-kupa: dán diadal, 4. a Honvéd, 5. a Puskás Akadémia

2015-08-04 06:33:08

A dán Aalborg BK labdarúgócsapata nyerte meg a IV. Honvéd-Macron-kupa utánpótlástornát, miután a döntőben 3–2-re legyőzte az angol West Bromwich Albiont. A házigazda Bp. Honvéd-MFA 1–0-ra kapott ki a bronzmeccsen a szerb Partizan Beogradtól, így a 4. helyen végzett, az 5. az osztrák Admira Wacker ellen 5–3-ra győző Puskás Akadémia lett.

utánpótlás West Bromwich Albion Puskás Akadémia Macron-Honvéd-kupa Honvéd Aalborg

Férfi kézilabda BL: 31-11-re kapott ki otthon az Aalborg

2015-03-15 18:15:33

A Barcelona megalázó, 31–11-es verésben részesítette a saját közönsége előtt szereplő Aalborgot a férfi kézilabda BL nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

férfi kézilabda BL Barcelona Aalborg

Videó: Egyik nap király vagy, máskor balfék - Vadkerti

2015-02-22 21:57:50

Nem a legjobb formájában kézilabdázott a Mol-Pick Szeged az Aalborg ellen a férfi Bajnokok Ligájának csoportkörében. Ezt Vadkerti Attiláék is érezték. Értékelések a 23–23-mal véget érő mérkőzés után.

videó férfi kézi BL Vadkerti Attila NSO Tv Mol-Pick Szeged Ilyés Ferenc

Hegedüs remeklése mellett továbbjutott az Aalborg Szegeden

2015-02-22 16:15:20

A Szeged hazai pályán 23–23-as döntetlent játszott a dán Aalborggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjában. A magyar csapat a mérkőzés eredményétől függetlenül a második helyen jutott tovább.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Hegedüs Márk Aalborg

Balogh Zsolt 13 gólt lőtt, a Szeged nyert Dániában

2014-10-12 15:18:11

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a Mol-Pick Szeged idegenben nyert a dán Aalborg ellen. Az EHF-kupa-győztes 28–25-ös sikeréből oroszlánrészt vállalt a 13 gólig jutó Balogh Zsolt.

férfi kézilabda BL Mol-Pick Szeged Aalborg

Férfi kézi BL: a francia bajnok hazai vereséggel nyitott

2014-09-28 17:22:33

A francia bajnok Dunkerque vereséggel kezdett a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában: a D-csoport nyitó fordulójában Nagy Kornél csapata a félidei 13–13-as döntetlen után 26–21-re kikapott hazai pályán a dán Aalborgtól. A magyar légiós egy gólt szerzett a mérkőzésen. Az összecsapás két legeredményesebb játékosa egyaránt a vendégektől került ki a hat gólig jutó spanyol Isaías Guardiola és norvég Havard Tvedten révén.