711 találat
Olasz labdarúgás
2023.09.06. 13:27

Serie B: szurkolói felháborodás miatt nem szerződtették az elítélt csatárt

A 26 éves Santi Minát zaklatás miatt találta bűnösnek a spanyol bíróság még tavaly.
Santi Mina
Sampdoria
2023.05.26. 22:50

Serie A: döntetlennel búcsúzott szurkolóitól a kieső Samp

Az elején egy elképesztő védelmi hiba, a végén pedig egy öngól volt a genovaiak segítségére.
Sassuolo
Serie A
Sampdoria
2023.05.15. 22:43

Serie A: még ez sem jött össze a kieső Sampdoriának...

A genovaiak másodszor győzhettek volna az idényben, de a 93. percben egyenlített az Empoli.
Empoli
Serie A
Sampdoria
2023.04.22. 22:52

Serie A: néhány percre félbeszakadt a Samp–Spezia – videó

A második félidő elején a hazai szurkolók nagy mennyiségű pirotechnikai eszközt dobtak a pályára, ezért percekig állt a játék.
Serie A
olasz foci
Spezia
Sampdoria
2023.04.16. 14:41

Serie A: a Real Madrid korábbi csatára mentett pontot a Sampdoriának

Jesé az első gólját szerezte az olasz bajnokságban, csapata azonban még mindig a tabella utolsó helyét foglalja el.
Jesé
Serie A
Lecce
Sampdoria
2023.04.02. 20:26

Serie A: a hajrában használta ki az emberelőnyt a Roma a Samp ellen

Ezúttal jogosnak tűnhet leírni, hogy szoros meccsen nyert 3–0-ra a Roma, miután a 88. percben még „csak ” 1–0 volt.
Serie A
Roma
Sampdoria
2023.03.19. 14:38

Serie A: a Verona három góljából egy volt érvényes, a Samp nyerte a kiesési helyosztót

A kiesés elől menekülő genovai csapat a harmadik hazai sikerét jegyezte a jelenlegi idényben.
Serie A
Hellas Verona
Sampdoria
2023.03.12. 23:01

Serie A: két perc alatt két gólt lőtt, de pont nélkül maradt a Samp Torinóban

A genovaiak kapujában egy 19 éves szlovén kapus állt, míg az utolsó hazai gólt egy 19 éves argentin szerezte.