Találatok a 200 vegyes címkére

Találatok száma: 19

Hosszú Katinka: Ha az a fél év nem marad ki, megszűntem volna létezni

2019-07-22 21:01:01

Mondhatnánk, hogy ez csupán egy újabb világbajnoki arany volt, Hosszú Katinkától egyébként is megszoktuk, ha világbajnokság és vegyes úszás, akkor nyer. Mégis, ez a mostani különlegesnek számított, mert olyan mérföldkövek mellett haladt el, amelyeket évtizedek múltán is emlegetnek majd. Csurka Gergely helyszíni riportja.

úszás vizes vb 2018 vizes vb Hosszú Katinka 200 vegyes

Rp úszó-vk: Gyurta saját világcsúcsát döntötte meg 200 mellen

2014-08-31 17:43:42

Gyurta Dániel közel két tizedet faragva a régi rekordon 2:00.48-as idővel, új világcsúccsal csapott célba az úszó világkupa-sorozat dubai állomásán.

világcsúcs rövid pályás úszó vk Hosszú Katinka Gyurta Dániel 200 vegyes 200 mell

Rövid pályás úszó-vb: 200 női vegyesen is két döntősünk lesz

2012-12-15 11:54:11

Hosszú Katinka a legjobb, Jakabos Zsuzsanna a 3. idővel jutott be a 200 méteres vegyes úszás döntőjébe az isztambuli rövid pályás Európa-bajnokságon. Rajtuk kívül nem lesz magyar szereplője a szombat esti programnak.

rövid pályás úszó-vb Jakabos Zsuzsanna Isztambul Hosszú Katinka 200 vegyes

Rövid pályás úszó-vb: Cseh bronzérmes 200 vegyesen

2012-12-14 20:11:46

Cseh László bronzérmet szerzett az isztambuli rövid pályás úszó-világbajnokság 200 méteres vegyes úszó számában.

világcsúcs rövid pályás úszó-vb bronzérem Ryan Lochte Cseh László 200 vegyes

Cseh: Hatalmas gyomorszájast adtam magamnak

2012-08-03 07:31:18

A jó hír: Cseh László kiheverte a négyszáz vegyes és a kétszáz pillangó csalódását. A jobb hír: bronzérmet szerzett kétszáz vegyesen.

úszás vegyes úszás olimpia London 2012 Cseh László Cseh Laci

Blog: Cseh László és Joó Abigél talpra állt - Thury Gábor

2012-08-02 23:59:20

Thury Gábor legújabb blogbejegyzésének fő témája Cseh László 200 vegyesen elért bronzérme és a térdsérülést szenvedő Joó Abigél helytállása. A Nemzeti Sport főmunkatársa szerint van, amikor nem a helyezése minősíti a sportolót.

200 vegyes Cseh Laci Cseh László Joó Abigél London 2012 cselgáncs

Olimpia: Cseh Laci itt hagyott két érmet - Kiss László

2012-08-02 23:54:08

Cseh László a két amerikai nagyság, Ryan Lochte és Michael Phelps mögött a harmadik helyen végzett a férfi 200 méteres vegyes úszás döntőjében a londoni olimpián. A nap végén Kiss László szövetség kapitány felemás érzésekkel nyilatkozott a bronzérmes olimpiai teljesítményéről.

Kiss László Cseh László Cseh Laci 200 vegyes London 2012 olimpia

Cseh, Phelps, Lochte: a nagy hármas vízben és dobogón - galéria

2012-08-02 23:43:28

Cseh László a két amerikai nagyság, Ryan Lochte és Michael Phelps mögött a harmadik helyen végzett a férfi 200 méteres vegyes úszás döntőjében a londoni olimpián. A futamról, illetve a díjátadóról készült legjobb képeket – melyeket kollégánk, Szabó Miklós készített – megtekintheti galériánkban!

Ryan Lochte Michael Phelps London 2012 Cseh László Cseh Laci 200 vegyes

Olimpia: Cseh bronzérmes, pólósiker - összefoglaló

2012-08-02 23:15:55

Cseh László bronzérmes lett 200 méter vegyesen a londoni olimpián, Joó Abigél sérült térddel szerezte meg az ötödik helyet, Bognár Richárd pedig hatodikként zárt a dupla traposok között. Először nyertek a címvédő férfi vízilabdázók, és sima vereséget szenvedett a kézilabda-válogatott.

200 vegyes Cseh Laci Cseh László London 2012 olimpia vegyes úszás

Olimpia: Az első százam botrány volt - Cseh

2012-08-02 21:44:05

Cseh László a bronzérem ellenére sem teljesen elégedett a londoni olimpia 200 méteres vegyes úszó számának döntője után.

Cseh bronzérmes a két amerikai gigász mögött!

2012-08-02 21:37:14

Cseh László a harmadik helyen végzett a férfi 200 méteres vegyes úszás döntőjében a londoni olimpián. A győzelmet az amerikai Michael Phelps szerezte meg 1:54.27-es időeredménnyel honfitársa, Ryan Lochte előtt.

Tyler Clary Takács Krisztián Ryan Lochte Rebecca Soni Ranomi Kromowidjojo Pulai Bence

Olimpia: Cseh László bronzérmes férfi 200 vegyesen!

2012-08-02 21:21:00

200 vegyes Cseh Laci Cseh László London 2012 bronzérem magyar bronz

Cseh László és Kásás Tamásék is javítanának

2012-08-02 08:56:07

Az első két mérkőzése után pont nélküli, címvédő férfi vízilabdázók a románok ellen javíthatnak, míg az egy-egy győzelemmel és vereséggel álló férfi kézilabdázók az eddig hibátlan Európa-bajnoki bronzérmes horvátokkal találkoznak a londoni olimpia csütörtöki programjában. Cseh László az esti úszóprogramban a 200 vegyes döntőjében próbálhatja megszorítani a Lochte, Phelps párost. Tekintsék meg a részletes programot!

Joó Abigél Cseh László Cseh Laci Bognár Richárd 200 vegyes London 2012

Olimpia: Cseh második legjobb idővel döntős 200 vegyesen

2012-08-01 21:57:47

Cseh László Ryan Lochte mögött a második legjobb idővel (1:56.74) jutott be a döntőbe 200 méteres vegyes úszásban a londoni olimpián.

Cseh a legjobb idővel elődöntős 200 vegyesen

2012-08-01 13:20:54

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Cseh László a legjobb idővel jutott elődöntőbe a férfi 200 méteres vegyes úszásban a londoni olimpián, Verrasztó Dávid ugyanebben a számban kiesett. Férfi 200 m háton Balog Gábor és Bernek Péter is továbbjutott az előfutamokból, ugyanez a 100 m gyorson induló Dara Eszternek, valamint a 200 m mellen rajtkőre álló Sztankovics Annának nem sikerült. A női 4x200-as gyorsváltónk két századdal maradt le a fináléról.

Sztankovics Anna Mutina Ágnes London 2012 Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Dara Eszter