Találatok a 1. HNL címkére

Találatok száma: 20

Horvát bajnokság: hazai pályán vesztett az Eszék, lemaradt a dobogóról

2020-07-25 23:06:35

A horvát bajnokság záró fordulójában az ezüstérem és a bronzérem sorsa volt a tét. Az NK Osijek előnyből indult, győzelme esetén biztosan ezüstérmes lett volna, és indulhatott volna a BL-selejtezőben. Csakhogy a zágrábi Lokomotiva keresztülhúzta a hazaiak számítását, és Eszéken győzött, így megnyerte a bajnoki ezüstöt. Mivel a Rijeka is nyert hazai pályán, az eszékiek még a dobogóról is lemaradtak.

légiósok horvát bajnokság NK Osijek Lokomotiva Zagreb Eszék 1. HNL

Az eszékiek otthon vesztettek, a dobogóról is lecsúsztak

2020-07-25 20:43:35

légiósok horvát bajnokság NK Osijek Lokomotiva Zagreb Kleinheisler László Eszék

Horvát bajnokság: eszéki vereség Varasdon

2020-07-18 20:52:12

A horvát labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában az Osijek 1–0-s vereséget szenvedett Varasdon, ezzel az utolsó kör előtt a bajnoki cím kivételével még teljesen nyílt az éremcsata.

légiósok horvát bajnokság Varazdin NK Osijek Kleinheisler László Eszék

Váratlan eszéki vereség a Varasdtól

2020-07-18 14:19:50

A horvát labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában az Osijek 1–0-s vereséget szenvedett Varasdon, ezzel az utolsó forduló előtt a bajnoki cím kivételével még teljesen nyílt az éremcsata.

Horvát bajnokság: ismét győzött hazai pályán az Eszék

2020-07-11 23:04:05

A horvát labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában az éremért harcoló NK Osijek az Istrát fogadta Eszéken, és meggyőző játékkal kétgólos győzelmet aratott. Ezzel átmenetileg a második helyre lépett előre, de ha vasárnap a Lokomotiva nem nyer, marad is.

légiósok horvát bajnokság NK Osijek Istra Eszék 1. HNL

A kihagyott tizenegyes is belefért az eszéki csapatnak

2020-07-11 20:37:39

légiósok horvát bajnokság NK Osijek Kleinheisler László Istra Eszék

Horvát bajnokság: egy góllal nyert Splitben az Osijek

2020-07-05 20:51:27

A horvát labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában az éremért harcoló NK Osijek a Hajduk Split ellen lépett pályára idegenben. Az eszékiek jobban játszottak, de szerencsés góllal nyertek, így ötpontos előnyre tettek szert a Hajdukkal szemben, és egy pontra megközelítették a második Lokomotivát.

légiósok horvát bajnokság NK Osijek Kleinheisler László Hajduk Split Eszék

Tovább menetel az Eszék, Splitből hozta el a három pontot

2020-07-05 17:59:46

A horvát labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában az éremért harcoló NK Osijek a Hajduk Split ellen lépett pályára idegenben. Az eszékiek jobban játszottak, de végül egy szerencsés góllal nyertek, így ötpontos előnyt szereztek a Hajdukkal szemben, és egy pontra megközelítették a második Lokomotivát.

Horvát bajnokság: egy gól döntött, az Eszék legyőzte a Rijekát

2020-07-01 22:56:48

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 32. fordulójában az Eszék (NK Osijek) hazai pályán 1–0-ra legyőzte a HNK Rijekát, így újabb nagy lépést tett az európai kupaporondon való szereplés kiharcolása felé. Kleinheisler László sérülés miatt nem volt tagja az eszéki együttes keretének.

horvát bajnokság Rijeka NK Osijek Eszék 1. HNL

Fontos győzelem a rangadón, az Eszék visszavágott a Rijekának

2020-07-01 14:18:15

légiósok horvát bajnokság Rijeka NK Osijek Kleinheisler László Eszék

Horvát bajnokság: döntetlent játszott Zágrábban az NK Osijek

2020-06-27 21:57:11

Dinamo Zagreb–NK Osijek mérkőzést rendeztek Zágrábban a horvát bajnokság 31. fordulójában. A hazai csapat utcahosszal vezet, már bajnok, ezért nem is nagyon erőltette meg magát. Más kérdés, hogy az eszékiek így sem tudtak nyerni, mert a lehetőségeiket sorra elpuskázták. Így a forduló után a 4. helyen állnak, de nagyon sűrű a mezőny.

horvát bajnokság NK Osijek Eszék Dinamo Zagreb 1. HNL

Egy pontot elhozott a Dinamo Zagreb otthonából az Osijek

2020-06-27 18:04:36

Dinamo Zagreb–NK Osijek mérkőzést rendeztek Zágrábban a horvát bajnokság 31. fordulójában. A hazai csapat utcahosszal vezet, már bajnok, ezért nem is nagyon erőltette meg magát. Más kérdés, hogy az eszékiek így sem tudtak nyerni, mert a lehetőségeiket sorra elpuskázták. Így a forduló után a negyedik helyen állnak, de nagyon sűrű a mezőny.

Horvát bajnokság: idegenben győzött az NK Osijek

2020-06-20 20:48:57

Egy góllal nyert az NK Osijek az Inter Zapresic ellen a horvát labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, ezzel felugrott a tabella második helyére.

NK Osijek Eszék 1. HNL horvát bajnokság Inter Zapresic

Kötelező eszéki győzelem a sereghajtó ellen

2020-06-20 18:44:53

horvát bajnokság NK Osijek Inter Zapresic Eszék 1. HNL

Horvát bajnokság: hazai pályán Osijek-győzelem

2020-06-17 23:00:11

Egygólos győzelmet aratott hazai pályán az NK Osijek a horvát labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Gorica ellen, így továbbra is jó esélye van arra, hogy odaérjen a nemzetközi kupaszereplést érő negyedik helyre.

horvát bajnokság NK Osijek HNK Gorica Eszék 1. HNL

Nézők előtt győztek az eszékiek a Gorica ellen

2020-06-17 20:42:28

Egygólos győzelmet aratott hazai pályán az NK Osijek csapat a horvát labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Gorica ellen, így továbbra is jó esélye van arra, hogy odaérjen a nemzetközi kupaszereplést érő negyedik helyre.

Horvát bajnokság: eszéki iksz a Slaven Belupo otthonában

2020-06-13 21:54:52

A Lokomotiva ellen Zágrábban aratott győzelme után Kaproncára látogatott az NK Osijek, amelynek győznie kellett volna a horvát bajnokság 28. fordulójában, hogy életben tartsa kupaindulási reményeit, de ez nem sikerült, így maradt az ötödik helyen, három pont hátrányban a Lokomotivától.

horvát bajnokság Slaven Belupo NK Osijek Eszék 1. HNL

Kleinheislerék döntetlent játszottak a Slaven Belupo ellen

2020-06-13 19:35:41

Horvát bajnokság: eszéki győzelem a Lokomotiva otthonában

2020-06-07 23:08:44

A horvát labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában az 5. helyezett NK Osijek a 4. Lokomotiva Zagreb otthonába látogatott. A végig szervezettebben játszó eszékiek egy góllal nyertek, így egy pontra megközelítették a kupaindulás szempontjából nagyon fontos helyen álló Lokomotivát.