Dél-Korea megint ránk ijesztett, de most mi nyertünk

A magyar jégkorong-válogatott 6–1-re is vezetett, a vége 7–4 lett. Bartalis triplázott.

Földönkívüli – Bernard Hopkins tényleg különleges

A címeket egyesítő bajnok úgy oktatta ellenfelét, mint apa a fiát. De mit hozhat a jövő?

A Liverpool és Suárez megállíthatatlan: győzelem a Norwich ellen is

Sorozatban 11. bajnoki sikerével ötpontosra növelte előnyét a Pool a táblázat élén.

Vettel: Úgy döntöttem, hogy elengedem Danielt

Banális hiba miatt módosult a Kínai Nagydíj végeredménye • Ricciardo nem akar balhét.

Hamilton megállíthatatlan: zsinórban a harmadik győzelem

Rosberg újabb 2. helyével továbbra is a pontverseny élén áll • Alonso az idén először dobogós.

Mourinho: A bírók jól haladnak céljuk elérése felé

Gyilkos szarkazmus: „Gratulálok Mike Dean játékvezetőnek, a teljesítménye bámulatra méltó volt.”

Cavani-dupla a kupadöntőben, bevetődős Roma-gól - szombati videók

Mandzukic lábbal is remekelt; Balotelli a megszokott faarccal „ünnepelte” a találatát.

A Roma a Fiorentina legyőzésével bebiztosította a BL-indulást

14 pontra nőtt a „farkasok” előnye a Napolival szemben.

A sereghajtó legyőzte a Chelsea-t, a BL miatt mehet el a bajnoki cím

Hazai PL-mérkőzésen még soha nem szenvedett vereséget José Mourinho a Chelsea-vel.

Pogba volt a Juventus megmentője a Bologna ellen

A francia góljával nyertek a torinóiak, akik zsinórban a 17. hazai bajnokijukat nyerték meg.

Balotelli győzelemre vezette a Milant, és nyert az Inter is

A Lazio és a Torino hatgólos meccsen ikszelt, a Napoli két pontot Udinében hagyott.

Rudolf Gergely a Győri ETO sorozatáról

Fókuszban a bajnoki címért zajló versenyfutás és a bronzéremért zajló csata.

Kitört a Nemzeti Sport Brazilmánia!

Keresse a Nemzeti Sportot! Kaparja le a címlapi matricát, és húzza be több száz világbajnok nyereményünket!

Ezúttal a lóálarcosok győztek, most legyél Te a hét szurkolója!

Küldj magadról képet, ahogy meccs közben őrjöngsz, izgulsz, tombolsz, ünnepelsz!

Rossz passzban van a zsinórban három tétmeccset elveszítő Barca, amely a hétvégi bajnokin a Bilbaót fogadja. Mit vár?

Eredmények
Zöld az ég is – csodálatos éjjeli fotók az épülő stadionról

A kivitelező cég felvételei éjszakai pompájában mutatják meg a zöld-fehérek új arénáját.

Vécsei: Két azonos erősségű csapat találkozik a Honvéd-Fradin

A kispesti játékos elmondta, a fővárosi csapatok ellen pozitív a mérlegük. Ma még Mezőkövesd–DVTK.

Újpesten támadt fel és győzött a Videoton

Zé Luís – aki ősszel is két gólt szerzett a lilák ellen – duplájára csak Kabát Péter válaszolt.

Pakson is csak ikszelt a DVSC, lőtávolban az üldöző ETO

Többet birtokolták a labdát a vendégek, de a paksiaknak voltak nagyobb helyzeteik.

Kecskeméti vereségével még mindig veszélyben az MTK

Hiába támadott többet az MTK, a Kecskemét precízen értékesítette a lehetőségeit.

NB II: döntetlen a rangadón, a hajrában vesztett pontokat a Szpari, kiütötték a Vasast

A Dunaújváros lehet elégedett a siófoki 0–0-val. Nyert a Cegléd, a Szolnok és az SZTK is.

A „rúgd előre és fuss” stílus dominált – Kondás

Az elégedetlen debreceni mester szerint a pálya talaja miatt nem alakult ki folyamatos játék.

Olyan volt, mint a kéthetes balatoni vakáció – Horváth F.

A győri edző szerint az ETO játékosai megijedtek a biztos előnytől, Tóth Bálint szerint nem volt szerencséjük.

Túraautó-vb: Loeb előre száguldott, Michelisz hetedik lett

A magyar versenyző a rajt után még második is volt, de a Citroënek túl erősek voltak.

Hamiltoné a sanghaji pole, mögötte a két Red Bull

Rosberg sokat hibázott az időmérő harmadik szakaszában, így csak 4. • Alonso 5., Räikkönen 11.

AutoGP: megvan Kiss Pál Tamás első futamgyőzelme!

A Zele-istálló magyar pilótája jól taktikázva nyerte a Francia Nagydíj első versenyét.

Babosék megnyerték a Kuala Lumpur-i tornát

A magyar versenyző negyedik páros döntőjét játszotta az idén, és másodszor győzött.

A WBA világbajnoki öve is a 49 éves Hopkinsé

Az amerikai 20. alkalommal védte meg vb-címét. Az egyik pontozó nagyon benézhette a meccset.

Vas Márton: Be fogjuk darálni őket!

Kialakultak a sorok. Hetényi kezd a kapuban Dél-Korea ellen. KEZDÉS 12.30-KOR.

Vas, értelmiségi szemüveg, playoffszakáll

Hetényi Zoltán mögött Peter Sevela lesz a cserekapus, Rajna Miklós pedig a tartalék.

Tenisz: Wawrinka–Federer döntő Monte-Carlóban

Federer Djokoviccsal, honfitársa Ferrerrel bánt el. A szerb megsérült. Bajban a Fed-kupa címvédője.

Férfi vízi ob I: a nagyszünetig bírta a Szeged Egerben

A harmadik negyedben egy 3–0-s periódussal elrendezte a nyitott kérdéseket a címvédő.

Hányadik helyen végez a Szolnoki Olaj KK férfi kosárlabdacsapata az EuroChallenge jövő hétvégi négyes döntőjében?