A ZTE legyőzésével a tabella második helyére ugrott a Budafok!

Hamar vezetést szerzett odahaza a Zalaegerszeg, a bátran futballozó vendégek azonban három góllal válaszoltak.

Mezőkövesd–Mol Fehérvár – ÉLŐ!

A Mezőkövesd legutóbbi 9 hazai bajnoki mérkőzéséből csak kettőt tudott megnyerni.

Hamilton nyert Portugáliában, és megdöntötte Schumacher rekordját

A kettős Mercedes-sikert Bottas tette teljessé, míg a dobogó alsó fokára Verstappen állhatott fel azt követően, hogy pár körig Sainz is vezetett.

A Csákváré a kiesési helyosztó, idegenben nyert a Siófok – ez történt az NB II-ben kora délután

Nyíregyházán lép fel az éllovas Loki, Ajkán a Vasas. Pécsen csap össze a mezőny két legjobb védelmű csapata.

Fortuna Liga: DAC–Slovan 1–1 – ÉLŐ!

A Slovan szinte B-csapattal érkezik a listavezető dunaszerdahelyiekhez, miután 13 futballistájuk is pozitív koronavírustesztet adott.

Az év meccsére készülnek a DVSC ellen

A Nyíregyháza szurkolói már szombaton feltüzelték a Dzsudzsák Balázsék ellen készülő kedvenceket.

A meccs mellett Coutinhót is elvesztette Barca a Real ellen

A brazil középpályás a Juventus elleni meccset biztosan kihagyja a Barcelona honlapjának tájékoztatása szerint.

Egy pozitív eset a magyar válogatott vesztét is okozhatja a női kézi Eb-n

Az érintett csapat legutóbbi ellenfelét is hazaküldhetik a tornáról a szigorú norvég szabályok következtében.

43 évesen elhunyt az olimpiai bronzérmes kajakozó, Veréb Krisztián

Legjobb eredményeit csapathajóban érte el az 500 és 1000 méteres távokon.

MotoGP: Morbidelli a Motorland Aragon mai királya, Nakagami bukott

A Yamaha versenyzője új pályarekordot döntött – övé a versenyben futott leggyorsabb kör.

Vasárnapi sportműsor: NB I, NB II, topligák, F1, Giro-finis

Képernyőn az Arsenal–Leicester, a Juve, a Napoli, a Vidi, a DAC–Slovan és a Szpari–Loki.

FFT: Nem én, a béna ikertestvérem védett a németek ellen – Júlio César

A kapus triplázott az Interrel, de a QPR-nál nem ment simán az élete. És hát az a vb-rémálom...

Zalaegerszeg, ZTE Aréna
17.00: Mezőkövesd–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
Mezőkövesd, Városi Stadion
19.30: DVTK–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
Miskolc, DVTK Stadion
Az NB I állása és a góllövőlista itt!

Ferencváros–Újpest: 16 ezer néző, remek hangulat, gólok, piros lap...

...kihagyott büntető, dulakodás a végén, no és kétgólos, megérdemelt zöld-fehér siker.

Rebrov és Rogan is a saját játékosait dicsérte a derbi után

Rebrov kiemelte, hogy milyen komolyan vették a derbit; Rogan csapata küzdőszellemére büszke.

Ezúttal nem kapott ki az MTK a Kisvárdától

Kovácsréti bombagólja kevés volt a győzelemhez a Várdának, szerencse is kellett a ponthoz a kék-fehéreknek.

Szöglet után kapásból, Somália gyönyörű gólt rúgott – VIDEÓ

Nem akármilyen gólt szerzett az Újpest elleni derbin a Ferencváros játékosa!

A Dinamo is legyőzve, sorozatban negyedszer nyert a Sepsi

Achachbar nagy gólt rúgott, Fülöp I. a másodikban szép löbböléssel tette fel az i-re a pontot.

Kiütéses siker Sallói nélkül; Németh bemutatkozott

A magyar támadó elől menteni igyekvő védő öngóljával egyenlített a Columbus Crew.

A negyedik győzelem már nem sikerült, döntetlent játszott a Paks a Honvéddal

Megszakadt a paksiak diadalsorozata, Eppel hagyta ki a meccs ziccerét.

Bajnokok reggelije: Erdei csülökpörkölttel, Karakas mandulás csirkével érkezett

Az NS és a Príma sorozatában a sztársportolók a konyhapult mögött bizonyítanak.

Megjelent a Kosárlabda 2020–2021!

Bemutatjuk a magyar élvonalban szereplő 14 férfi- és 12 női csapatot • Keresse az újságárusoknál!

Milyen eredményt ér el a Ferencváros szerdán a Dinamo Kijev ellen?

12. DVTK 1 1 4 8–13 4
A teljes tabellát ide kattintva találja!

Különleges klasszikus – Bodnár Zalán jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Ronald Koemannak máris küzdenie kell a bizalmatlansággal.

Lélegeztetőgépen – Ballai Attila publicisztikája

ALAPVONAL. Így kellene hosszú távú edzéstervet készíteni, versenynaptárt toldozgatni, elmaradt meccsek esetén új, provizórikus időpontokat rögtönözni, nem utolsósorban játékosoknak szerződéseket kínálni. Éltetni a reményt és a kézilabdát.

Ronald Koeman: A VAR mintha mindig ellenünk döntene

Zidane: Nem azért jöttünk, hogy elhallgattassuk a bírálókat • Ramos: A tizenegyes? Egyértelmű.

A szünet után dőlt el, a Real Madrid legyőzte a Barcelonát

Zidane még mindig veretlen a Camp Nouban • Nézők nélkül is remek meccset játszottak a felek.

Hátrányból nyert a Sheffield ellen a Liverpool

Három gólt is szerzett a címvédő, de ebből egyet VAR-vizsgálatot követően les miatt nem adtak meg.

Ketten is dupláztak, újabb kiütéses PSG-diadal

Legutóbb több mint tíz éve volt ilyen hosszú idegenbeli veretlenségi sorozata a Marseille-nek.

Az Inter és a Lazio is a második félidőben döntött

Az Atalanta három meccs után 9 ponttal és 13–5-tel állt, azóta 0 pont, 2–7 a mutatója.

Történelmi siker, az Ajax 13–0-ra győzött idegenben

A 19 éves Lassina Traoré öt gólt szerzett, emellett pedig volt még három gólpassza is.

Csak az eső esett, gólok nem: ikszelt egymással az MU és a Chelsea

Ole Gunnar Solskjaer csapata a harmadik bajnokiján is nyeretlen maradt az Old Traffordon.

Suárez is betalált, két góllal nyert az Atlético

Marcos Llorentének a félidő után kevesebb mint húsz másodpercre volt szüksége, hogy gólt lőjön.

Haaland és Sancho remekelt, BVB-siker a Schalke ellen

A norvég támadó nagyszerű átemelős gólt lőtt • Angol csapattársa két gólpasszt adott.

Női kézi NB I: újabb halasztás a koronavírus miatt

Ezúttal a Vác és a DVSC szerdára kiírt összecsapását kell átütemezni, ugyanis három játékos pozitív tesztet adott a házigazdáktól.

A második félidőben remekelt a Fradi, héttel nyert a Ljubljana ellen

Visszatértek a vírusból felépült játékosok, a továbbjutás szempontjából is fontos meccset nyert az FTC.

Erste Liga: a MAC és a Ferencváros is idegenben nyert

Az újbudaiak Nagy Krisztián harmadik harmadban szerzett góljával győztek Újvárosban.

Női kosár NB I: „Kicsit olyanok voltunk, mint az egri vár hős védői”

Az ELTE BEAC Újbuda 8–26-os negyeddel kezdett, innen pedig már nem volt visszaút.

Férfi kézi BL: bár újabb koronások a Veszprémnél, játszanának Kielben

Tizenöt játékos biztosan nem fertőzött, velük készülnek a jövő szerdai BL-meccsre.

Cselgáncs GS: Özbas Szofi bronzérmes, Tokió felé lépdel

A 19 esztendős dzsúdós ezzel a teljesítménnyel olimpiai kvalifikációs helyre lépett.

UFC: Habib a második menetben nyert, majd bejelentette, hogy visszavonul

A UFC 254-en két teljes menet sem kellett Habib Nurmagomedovnak, hogy fojtással győzzön.

Giro d'Italia: Valter a kilencedik, holtverseny az összetett élén

A magyar kerékpáros az eddigi legjobb teljesítményét nyújtotta a kerékpáros-körversenyen.

MotoGP: tizenhat év után az első japán pole pozíció

Nakagami Takaaki szárnyal ezen a hétvégén, élvezi a motorozást, mint egy gyerek.

Vuelta: Wellens nyert szökésből, az éllovas a negyedik lett

A belga versenyző előnye négy másodperc volt • Összesítettben továbbra is Roglic vezet.

Már 16 évesen megmutatta, ő a bombagólok mestere – Wayne Rooney

Félpályás gólok, ollózós találatok, bivalyerős kapáslövések – az MU legendája bármire képes volt.

A költő, aki meg akarta menteni az Újpestet és a megalázott Titit

Az öntörvényű Simonyi Imrét felbosszantotta Göröcs János mellőzése, rémregényt írt volna róla.

AJÁNLÓ

A nevem Grosics. James Grosics

Sorozatunkban hónapról hónapra leporolunk egyet a magyar futball számos abszurd ügy­irata közül. Ezúttal felidézzük, hogy miként hurcolta meg az ÁVH Grosics Gyulát kémkedés vádjával 1954-ben.

Aszfalton is pokolian gyors Kilian Jornet

Három perc alatti ezrekkel teljesítette élete első aszfalton futott versenyét Kilian Jornet, aki emellett kampányt indított, és mindenkit arra kér, hogy a jövőben legyen sokkal környezettudatosabb.