Holt nélkül holtak vagyunk!

2469347 24693472469347 2469347
2012.12.22. 22:12
Csapatunk 11 veretlen bajnoki meccs után kikapott. Bizakodva vártuk a találkozót, hiszen a bajnokságban utoljára október 6-án kaptunk ki. A meccs...

Csapatunk 11 veretlen bajnoki meccs után kikapott.Csapatunk 11 veretlen bajnoki meccs után kikapott.

Bizakodva vártuk a találkozót, hiszen a bajnokságban utoljára október 6-án kaptunk ki.

A meccs rossz előjelekkel indult ugyanis a sérültek listájára Grant Holt is felkerült. A térd ínjével van probléma.

Rajta kívül Surman, Ruddy, Ryan Bennett erősíti a sérültek listáját.

Az első 20 percben a West Brom kezdeményezett, főleg Lukaku volt veszélyes de a 23. percben Snodgrass 18 méteres szabadrúgást a rövid felsőbe vágta, ezzel megszerezve a vezető gólt. 0:1

Ez után is a WBA játszott jobban és a 43. percben Gera Zoltán közelről kiegyenlített, egy szögletet követően. 1:1

A második félidőben kiegyenlített volt a játék, majd egy távoli beívelt követően Lukaku a 83. percben gólt fejelt. 2:1

Az utolsó percekben már nem változott az eredmény, így maradt a 2:1, a WBA javára.

Egyébként holt helyén Morison kezdett és hosszú sérülése után visszatérhetett Kane is, de ő csak a cserepadról nézte végig a találkozót.

Ez a vereség két dolgot jelent:

1: Mindenképpen kell vennünk egy góllövőt Holt mellé.

2: Ezzel a vereséggel lecsúsztunk a 10. helyre és 10 pontra vagyunk a kieső zónától.

Következő meccs december 26-án a Chelsea-t fogadjuk.