Kanáriak versus Vörös ördögök!

2469347 24693472469347 2469347
2012.11.16. 20:11
Avagy Norwich City-Manchester United meccs előzetes. A Manchester United bajnoki meccset utoljára hazai környezetben, 2012 szeptember 29-én a Tottenham...

Avagy Norwich City-Manchester United meccs előzetes.Avagy Norwich City-Manchester United meccs előzetes.

A Manchester United bajnoki meccset utoljára hazai környezetben, 2012 szeptember 29-én a Tottenham ellen veszített el. A meccs 3:2 lett.

Azóta mindegyik bajnoki meccsét megnyerte.

A Norwich utoljára október 6-án a Chelsea ellen kapott ki. Akkor 4:1-re nyert a Chelsea.

A Manchester legutóbbi 5 bajnoki meccséből 4-et megnyerté s csak a Chelsea elleni Liga Kupa meccsen szenvedett vereséget. A meccs hosszabbítás után 5:4 lett.

A Norwich legutóbbi 5 meccséből 3-at megnyert és 2-t döntetlenre hozott le.

A Man. Utd jelenleg vezet a bajnokságot, 2 ponttal megelőzve a Man. City gárdáját.

A Norwich a 15. helyről várja a mérkőzést, 5 ponttal megelőzve a kiesőzónát.

Sérülések: Csak Russell Martin és Harry Kane hagyja ki a mérkőzést.

A Manchester-nél már nem ilyen rózsás a helyzet. A sérültek táborát Wayne Rooney, Jonny Evans, Nani, Kagawa, Vidic és Phil Jones alkotja. Rossz hír számunkra, hogy Van Persie újra bevethető lessz.

A Norwich utoljára 2005 április 9-én verte el a vörös ördögöket. Akkor 2:0-ra nyertek a kanáriak és a gólokat Dean Ashton (55. percben) és Leon McKenzie (66. percben) szerezte.

A két gárda tavaly is megmérkőzött egymással, akkor az Old Traffordon a United Anderson és Welbeck góljával megnyerte a mérkőzést. Míg a Carrow Road-on Scholes góljára Holt válaszolt, de a 91. percben Giggs belőtte a győztes gólt.

A 2 csapat egymás elleni mérlege: 15 Norwich győzelmet, 13 döntetlent és 32 Manchester United győzelmet takar.

A City házi gólkirálya Grant Holt 3 góllal, míg a Manchesternél Van Persie már 8 gólnál jár.

A mérkőzést Anthony Taylor fogja vezetni.