Turner az Aston Villa elleni góljáról!

2012.10.28. 20:10
Michael Turner a kanáriak védője megszerezte első bajnoki gólját a csapatban. Sajnos nem tudtunk hétvégén összefoglalóval jelentkezni. Elnézéseteket...

Michael Turner a kanáriak védője megszerezte első bajnoki gólját a csapatban.Michael Turner a kanáriak védője megszerezte első bajnoki gólját a csapatban.

Sajnos nem tudtunk hétvégén összefoglalóval jelentkezni. Elnézéseteket kérjük, de nem volt sok időnk hétvégén. Késve, de a szokásos meccs összefoglalót az egyenlítő találatot jegyző Michael Turner nyilatkozatávalegyütt kerül ki blog cikkei közé.

A Norwich hétvégén az Aston Villa otthonában lépett pályára. A csapat ezt megelőzően megszerezte első győzelmét az Arsenal ellen, így önbizalommal tele várhatták a mérkőzést.

Az Aston Villa legutóbb a Fulham otthonában kapott ki 1:0-ra.

A meccs krónikájához tartozik, hogy Paul Lambert, Ian Culverhouse és Gary Karsa ex-csapatuk ellen készülhettek.

Az első félidőben az Aston Villa kihasználta a védők hibáját és Benteke révén megszerezték a vezetést.1:0!

A kanáriak a gólt követően még jobban átvették a kezdeményezést. A második félidőben a labda többet volt az Aston Villa térfelén. Holt ziccereket hibázott, de a 79. percben egy szöglet után a beívelt labdát Turner befejelte a hosszú sarokba. 1:1!

A gól után sem állt le a csapat, de a győztes gól már nem jött össze, így maradt az 1:1.

"Nagyon örülök hogy én szerezhettem a gólt a klubnak."-nyilatkozta boldogat Turner.

A meccshez tartozik az, hogy az 53. percben a játék vezető kiállította az Aston Villa játékosát Joe Bennett-et.

"Úgy érzem nagyon jó gólt szerezni és átfutottam a végén a Norwich szurkolókhoz, akik nagyon jól érezték magukat."

Majd folytatta: "Az egész meccsen nyomást gyakoroltunk, különösen akkor amikor lement egy játékosuk."

"Esélyt teremtettünk magunknak és csak idő kérdése volt. Szerencsére nekem sikerült egyet be irányitani."

Turner nyáron érkezett a Sunderland gárdáját az átigazolási összeget nem hozták nyilvánosságra. Turner értéke most 3 000 000 € (2 600 000 angol font) és a szerződése 2014 augusztus 30-áigszól.

"Azt hiszem a meccsek futtatása következetes formában jelenik meg és akkor én vagyok a legjobb, ha rendszeresen játszom."

"Úgy érezzük, hogy nyernünk kelett volna, de egy pontot idegenben szerezni álltalában nagyon jó bárhová is mész."

"Volt 2-3 nagy gólhelyzetünk. Azt hittem képesek vagyunk gólokat szerezni. "

Turner-nak egyébként jót tett a Fulham elleni meccs (2 gólban is benne volt akkor), mert ez után szép fokozatosan kezdett javuló formát mutatni a csapattal együtt.

Következő meccsünk szerdán lesz, a Tottenham gárdáját fogadjuk a Ligakupában!