NFL: Cutler megsérült, az Eagles Chicagóban győzött

2016.09.20. 08:04
Ryan Mathews két TD-futással keserítette a hazai szurkolókat (Fotó: Action Images)
A Philadelphia Eagles 29–14-es chicagói győzelemmel őrizte meg veretlen mérlegét az NFL-ben – a Solder Fieldet vesztesen elhagyó Chicago Bearsnek a vereségen kívül az irányító Jay Cutler sérülése is fájhat.

Cutler kézsérüléssel vált ki egy interception után, a passzoló kezén fájlalta az ujját, a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón pedig már sínben is volt a sérült testrész.

„Elég aggasztó, mert irányítóként szükségem lenne a jobb hüvelykujjamra. Valószínűleg egy korábbi sérülés újult ki, nem tudtam rendesen megfogni a labdát” – kommentált Cutler.

A Bears Jeremy Langford touchdownja után még vezetett 7–3-ra, de nagyszünetre fordítani tudott az Eagles Caleb Sturgis két mezőnygóljával, majd a harmadik negyedben a Chicago teljesen megrogyott, a vendégek két touchdownt értek gyors egymásutánban. A Bears a 22–7-es hátrány után nem tudott talpra állni, így 0–2-vel áll, az Eagles mérlege 2–0.