NFL: a Dallas centere a fővárosi védők hamis hívásai miatt kapkodott

Vágólapra másolva!
2011.09.28. 09:19
Címkék
Tony Romo, az NFL hétfő esti rangadóján a Washingtont 18–16-ra legyőző Dallas Cowboys irányítója elárulta, miért indította el Phil Costa, a csapat centere többször is idő előtt a hazaiak támadását a fővárosiak ellen: a Redskins védelmének tagjai hamis támadásindító utasításokat kiáltottak Costa felé.

„Sikerült megfejtenünk Phil érthetetlennek tűnő hibáit – mondta Romo egy helyi lapnak. – A washingtoni védelem falemberei hamis hívószavakat kiabáltak neki, ő pedig azt hitte, én szólok. Ilyet tilos tenni az NFL-ben, jelenteni is fogjuk a ligának."

Costa többször is úgy dobta hátra a labdát Romo felé, hogy az irányító még nem készült fel a fogadására, a védelem gyenge pontjait fürkészte a játékhívás előtt. Nem kapta el a labdát, amely elrepült mellette hátrafelé, és több dallasi támadás is idő előtt véget ért.

Legfrissebb hírek

Spanyol válogatott ütőjátékos érkezik a Békéscsaba röplabdacsapatához

Röplabda
26 perce

Peter Cernák marad az FC Kassa edzője – hivatalos

Minden más foci
34 perce

Vb 2026: ötven százalékkal emelkedik a pénzdíj

Foci vb 2026
42 perce

Szijjártó Péter: Az a célom, hogy a Honvéd visszajusson az NB I-be, a Magyar Futball Akadémia pedig Magyarország legjobb akadémiája legyen

Magyar válogatott
1 órája

Sportoló Nemzet Program: óriási az érdeklődés a sportesemény-belépők iránt

Egyéb egyéni
1 órája

A Ferencváros szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Háromgólos vereség a szlovénektől a poreci futsaltornán

Magyar válogatott
2 órája

Az újpestiek súlyos fejsérülést szenvedő védője hazamehetett a kórházból

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik