RB Leipzig: Nagelsmann szerint csapata nem elég gólveszélyes

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.05.27. 11:27
null
Julian Nagelsmann szerint csapata nem elég gólveszélyes (Fotó: AFP)
Nem minden játékosával maradéktalanul elégedett Julian Nagelsmann, a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is foglalkoztató RB Leipzig labdarúgócsapatának vezetőedzője.    

 

„Nagyrészt elégedett vagyok, de nem minden poszttal. Nem vagyunk elég gólveszélyesek, a szélsőink inkább védekező, mint támadó felfogásúak. Mindkét oldalon lehetnénk ennél erősebbek”– mondta a 32 éves szakember a Sport Bildnek.

A tréner hangsúlyozta, hogy a Bajnokok Ligája-szereplés kiharcolása nem jelenti majd automatikusan új játékosok érkezését.

„Nagyon feszes a költségvetésünk. Ha nem adunk el senkit, akkor nem igazán tudunk új futballistákat igazolni. Ezt a nyilvánosság ritkán érti meg”– fogalmazott a szakember.

A szerda (ma) esti, Hertha BSC elleni hazai bajnoki előtt a Leipzig a harmadik helyen áll a tabellán. Ellenfele a tizenegyedik.

Legfrissebb hírek

Több mint 12 millió euróra büntette a klubokat a Német Labdarúgó-szövetség

Német labdarúgás
2025.12.26. 13:02

Bundesliga: Manuel Baum marad az Augsburg vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.12.23. 21:49

RB Leipzig: korábbi alapember távozik, egy fiatal visszatér, egyiptomi együttműködés

Német labdarúgás
2025.12.23. 13:46

Nem történt csoda Heidenheimben, négy gólt szerezve diadalmaskodott a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.21. 19:40

Bundesliga: vezetett a Leipzig, a Leverkusen mégis hazavitte mindhárom pontot

Német labdarúgás
2025.12.20. 20:35

Bundesliga: Schäfer András beállt a 84. percben, és remek lövéssel eldöntötte az Union Berlin meccsét

Német labdarúgás
2025.12.20. 17:34

A Dortmund nyerte meg a Borussia-rangadót

Német labdarúgás
2025.12.19. 22:38

Bundesliga: otthon vesztett pontot a sereghajtó ellen a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.14. 19:37
Ezek is érdekelhetik