Németország: 15 drezdai fanatikust letartóztattak Dortmundban

2011.10.26. 13:49
Címkék
Nem múlt el zavargás nélkül a Borussia Dortmund–Dynamo Dresden összecsapás. A labdarúgó Német Kupa második fordulójában a BVB hazai pályán 2–0-ra legyőzte a másodosztályú együttest, amelynek szurkolói nehezen törődtek bele a vereségbe.

A Dresden szimpatizánsai a mérkőzés előtt, közben és az után is összecsaptak a rendőrséggel, s végül 15 fanatikust letartóztattak, többen pedig kisebb-nagyobb sérülést szenvedtek.

Legfrissebb hírek

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
1 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
1 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
20 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
20 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
22 perce

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

Foci vb 2026
27 perce

Kanada szépített, Bosznia-Hercegovina megint kettővel vezet

Foci vb 2026
39 perce

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
42 perce
Ezek is érdekelhetik