Hertha: Dárdai ajánlatot tett a Bayern két sztárjának

2018.02.27. 14:09
null
Mit mondasz, Franck, menjünk? (Fotó: NSO)
Arjen Robben és Franck Ribéry jövője teljesen nyitva áll. A Bayern München két sztárjának a szezon végén lejár a szerződése, egyelőre egyikük sem hosszabbított. Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője vasárnap a német Sport 1 műsorában meginvitálta a holland és a francia szélsőt Berlinbe.

„Ha már nincs kedvük Münchenben maradni, szívesen látjuk őket. Rendszeres játéklehetőséget biztosítanék nekik” – fogalmazott Dárdai.

Robben eddig ebben a szezonban 26 tétmeccsen (öt gól, tíz gólpassz) lépett pályára a Bayernben, Ribéry pedig 22 találkozón (három gól, két assziszt) kapott szerepet.

„A gólokkal és a helyzetekkel van némi problémánk” – utalt az okokra a magyar tréner, aki humorosan azt is hozzátette, reméli, Michael Preetz sportigazgató nem haragszik meg, hogy ajánlatot tett a két Bayern-játékosnak.

A Hertha Twitter-csatornája egyből meglovagolta Dárdai szavait. „Berlin sokkal szebb, mint München. Vagy: a kék szőnyeg már le van terítve” – olvasható a bejegyzésben.


Legfrissebb hírek

Továbbra is remekel hazai pályán a Freiburg; fontos mérkőzést nyert meg a St. Pauli; ikszelt a Stuttgart

Német labdarúgás
2026.02.22. 21:45

Két góllal vezetett a szünetben az RB Leipzig, de a ráadásban pontot mentett a BVB

Német labdarúgás
2026.02.21. 20:46

Meleg volt a végén a pite, de a Bayern München legyőzte a Frankfurtot

Német labdarúgás
2026.02.21. 17:41

Sorban dőlnek ki a Frankfurt játékosai

Német labdarúgás
2026.02.20. 18:59

Dárdai Pál: Olyan klubot akarunk, ahol mindenki egymás szemébe tud nézni

Labdarúgó NB I
2026.02.17. 18:02

Az első Bundesliga-idényében berobbant Said El Mala

Képes Sport
2026.02.17. 14:24

Az Arsenal maradt az élen, épphogy a tízben a címvédő – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 12:24

Gulácsi Péter megsérült, nehezen tartott otthon egy pontot a Leipzig

Német labdarúgás
2026.02.15. 19:39
Ezek is érdekelhetik