Felkészülés: Orbánék négy perc alatt hármat lőttek a Galatának

M. D.M. D.
2019.07.19. 21:22
A lipcsei játékosok négy perc alatt három gólt ünnepelhettek (Fotó: RB Leipzig)
Az RB Leipzig négy perc alatt szerzett három gólnak köszönhetően 3–2-re legyőzte a hozzá hasonlóan Bajnokok Ligája-főtáblás Galatasarayt nemzetközi felkészülési mérkőzésen Innsbruckban.

A lipcsei együttes magyar kapusa, Gulácsi Péter enyhe gyomor-bélrendszeri fertőzés miatt kihagyta a találkozót, Willi Orbán azonban végigjátszotta a meccset.

A német klubbal kapcsolatos hír, hogy minden bizonnyal kölcsönveszi a Chelsea walesi válogatott védőjét, Ethan Ampadut, aki a Sky Germany információi szerint már át is esett az orvosi vizsgálatokon az RB Leipzignél.

Sallai Roland (balra) hatvan percet töltött a pályán a Stuttgart ellen (Fotó: SC Freiburg)

Sallai Roland csapata, a Freiburg négyszer 30 perces mérkőzésen 4–2-re kikapott a Bundesligából kieső VfB Stuttgarttól. A magyar válogatott futballista az első 60 percet töltötte a pályán.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
RB Leipzig (német)–Galatasaray (török) 3–2
(Halstenberg 56., Poulsen 58., Augustin 59., ill. Babel 28., 89.)
Monaco (francia)–Everton (angol) 0–1 (Coleman 72.)
Napoli (olasz)–Feralpisalo (olasz) 5–0 (Manolasz 6., Verdi 52., 61., Tonelli 58., Tutino 83.)
Porto (portugál)–Real Betis (spanyol) 1–1 (Zé Luís 31., ill. Juanmi 13.)
Schalke (német)–Norwich City (angol) 1–2
Freiburg (német)–VfB Stuttgart (német) 2–4
Olympique Marseille (francia)–Girondins Bordeaux (francia) 2–1
FC Bruges (belga)–Sporting CP (portugál) 2–2