Bundesliga: a 96. percben ritkán történik ilyesmi – videó

2015.10.02. 22:33
A Mainz elherdálta kétgólos előnyét, de végül 3–2-re győzött a Darmstadt vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójának pénteki játéknapján. A hazaiak a 96. percben büntetőt hibáztak.

A sérülések miatti hosszabbításban a hazaiak büntetőhöz jutottak – a mainziak hevesen reklamáltak –, ám nem tudtak élni az eséllyel: a 96. percben Sandro Wagner az égbe bombázta a labdát, maradt a 2–3…

A Mainz két vereség után szerzett három pontot, míg az újonc Darmstadtnak – amelyben Garics György végig a pályán volt – ez már a második veresége hazai pályán.

Yunus Malli továbbra is lendületben van, pénteken is a kapuba talált: a 2011 és 2014 között hat élvonalbeli gólt szerző mainzi középpályás 2015-ben már 12-nél tart.

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

Darmstadt–Mainz 2–3 (Heller 27., Sailer 57., ill. Bell 15., Malli 24., De Blasis 64.)

1. Bayern München 7 7 23–3 +20 21
2. Borussia Dortmund 7 5 2 21–6 +15 17
3. Schalke 7 5 1 1 10–5 +5 16
4. Wolfsburg 7 3 3 1 10–8 +2 12
5. Mainz 8 4 4 12–11 +1 12
6. Bayer Leverkusen 7 4 3 7–8 –1 12
7. Hertha 7 3 2 2 8–8 0 11
8. 1. FC Köln 7 3 2 2 10–12 –2 11