Bundesliga: 2 meccses eltiltás - Szalai Ádám az alapot kapta
A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) sportbírósága két mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Hoffenheimet erősítő Szalai Ádámot, akit szombaton kiállítottak a Bayern München elleni bajnoki találkozón.
A magyar válogatott támadó a 4-0-ra elvesztett meccs 71. percében csereként lépett pályára az Allianz Arénában. Három perccel később nagy helyzetben öt méterről Manuel Neuer lábát találta el a labdával, majd a ráadás pillanataiban csúnyán rátaposott Dante támaszkodó lábára, amiért piros lapot kapott.
A Hoffenheim elfogadta az ítéletet, melynek értelmében Szalai kihagyja szombaton a Hannover és jövő pénteken a Dortmund elleni mérkőzést, és nem tervezi külön megbünteti a játékost.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Bundesliga: új vezetőedző Schäfer Andráséknál
Német labdarúgás
2026.05.21. 15:02
Ezek is érdekelhetik






