Bayern: „Nem kedvelem az ilyen játékosokat” – Ancelotti rápirított Ribéryre

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.31. 15:22
Magyar idő szerint szombat éjszaka a Bayern München felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte az Intert. Franck Ribéry gólt szerzett és gólpasszt is jegyzett, Carlo Ancelotti mégis elégedetlen volt vele.

Ribéry elég sunyi és nehezen magyarázható Felipe Melo-szabálytalanság áldozata volt a mérkőzés elején, a játékvezető nem adott sárga lapot az agresszív természetéről ismert brazilnak. Ezt követően izzott a levegő a két játékos között, több alkalommal is kakaskodtak, Ribéryn érezhető volt a bosszúvágy, a 26. percben figyelmeztették is.

„Nem kedvelem azokat a játékosokat, akik így viselkednek” – nyilatkozta a lefújást követően Ancelotti Ribéryről.

„Mondtam neki, hogy nem tűröm az ilyen viselkedést, és fejezze be. Ő volt a csapatkapitányunk a mérkőzésen, egyszerűen nem engedheti meg, hogy így járjon el” – pirított rá a franciára az olasz mester.

Legfrissebb hírek

„A Herceg folytatja” – Neymar hosszabbított a Santosnál

Minden más foci
7 órája

Nem fért kétség az Inter győzelméhez, a kék-feketék újra vezetik a Serie A-t

Olasz labdarúgás
2026.01.04. 22:53

Összeveszett Inzaghival, az olasz tréner előző klubjánál köthet ki Joao Cancelo – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.12.31. 11:52

Olasz hadvezérrel indul az ostrom a hatodikért – zajos év után újra világbajnok lenne Brazília az Egyesült Államokban

Minden más foci
2025.12.27. 09:58

Az éllovas Hapoel Tel-Aviv Münchenben tíz ponttal legyőzte a Bayernt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.23. 23:24

Nem történt csoda Heidenheimben, négy gólt szerezve diadalmaskodott a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.21. 19:40

Csaknem tízmillió euróért csatáznak az olasz Szuperkupában a Serie A élcsapatai

Olasz labdarúgás
2025.12.18. 12:10

Az Anadolu Efes meglepetésre 23 ponttal legyőzte a Zalgiris Kaunast a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.17. 23:30
Ezek is érdekelhetik