Bayern: kölcsönbe érkezhet a Tottenham franciája

2020.07.12. 17:45
null
Ndombele a Bayern egyik nyári kiszemeltje (Fotó: AFP)
Francia sajtóértesülések szerint a Bayern München szeretné kölcsönvenni a Tottenham 23 éves, francia válogatott középpályását, Tanguy Ndombelét.

 

A Le10Sport beszámolója szerint Ndombele a Bayern első számú kiszemeltje a középső középpályás posztjának megerősítésére. A Tottenham franciájára azért lehet szükség Münchenben, mert nyáron három játékos is távozhat erről a posztról: Corentin Tolisso, Javi Martínez és Thiago. Utóbbi búcsúja esetén rögvest megüresedik egy hely a bajorok kezdőjében is.

A lap hozzáteszi, a Bayern egyelőre csak kölcsönvenné Ndombelét, akire szeretnének egyúttal opciós jogot is szerezni. A hatszoros felnőttválogatott labdarúgó múlt nyáron 62+10 millió eurós üzlet keretében került a Lyontól a Spurshöz, amelyben 21 bajnokin, összesen pedig 29 tétmérkőzésen jutott eddig szóhoz – igaz, ezeknek csak töredékét játszotta végig.

A francia lap az átigazolási díjat megsaccolni sem próbálja, ugyanakkor megjegyzi, ha Ndombeléhez ragaszkodna a Tottenham, úgy egy másik francia középpályás, a Chelsea-től legutóbb a Monacónak kölcsönadott Tiémoué Bakayoko kerülhet előtérbe a németeknél.

Legfrissebb hírek

Gól és gólpassz Luis Díaztól, a Bayern simán nyert a Gladbach ellen

Német labdarúgás
17 perce

Willi Orbán a 250. lipcsei Bundesliga-meccse után elárulta, mi hiányzik neki

Légiósok
6 órája

Harry Kane nélkül középszerű csapat a Bayern München?

Német labdarúgás
Tegnap, 17:20

Harry Kane megsérült, de Vincent Kompany nyugodt maradt

Német labdarúgás
Tegnap, 12:08

A Leverkusen egygólos győzelmet aratott Hamburgban

Német labdarúgás
2026.03.04. 22:31

A Leverkusen elnöke lehülyézte a játékvezetőt, vizsgálat indult ellene

Német labdarúgás
2026.03.02. 18:22

A Lipcse ellen ért véget a Hamburg veretlenségi sorozata a Bundesligában

Német labdarúgás
2026.03.01. 21:30

Bundesliga: elgázolta a Wolfsburgot a Stuttgart

Német labdarúgás
2026.03.01. 19:32
Ezek is érdekelhetik