Német Kupa: érzelmes gólöröm a Fehérvár exjátékosától – videó

R. P.R. P.
2023.08.13. 20:18
Muszliu „gólöröme” (Fotó: AFP)
A labdarúgó Német Kupa 1. fordulójában Schäfer András együttese – a sérült magyar játékos nélkül – 4–0-ra győzött a negyedosztályú Walldorf ellen. Érzelmes gólt szerzett Viszar Muszliu, a Fehérvár korábbi labdarúgója a Paderbornban a Cottbus ellen.

Schäfer András továbbra is sérüléssel bajlódik, így nem játszhatott az Union Berlinben, amely simán, 4–0-ra győzött.

A 7–0-ra nyerő Paderbornban a második gólt a Fehérvár korábbi játékosa, Viszar Muszliu szerezte.

Az északmacedón játékos számára különleges gyógyír volt a gól. Ugyanis Muszliut már a nyolcadik percben kiállították a Greuther Fürth elleni bajnokin durvaságért még július végén, ezért három meccsre szóló eltiltást kapott. A kupameccsekre ez nem vonatkozik, így léphetett pályára vasárnap.

Rostocker FC (V.)–Heidenheim 0–8
Rot-Weiss Essen (III.)–Hamburger SV (II.) 3–4 – hosszabbítás után (Németh András döntő gólpasszt adott)

Oberachern (V.)–Freiburg 0–2
Illertissen (IV.)–Fortuna Düsseldorf (II.) 1–3
Lokomotive Leipzig (IV.)–Eintracht Frankfurt 0–7
RW Koblenz (V.)–Kaiserslautern (II.) 0–5
TuS Makkabi Berlin (V.)–Wolfsburg 0–6
Unterhaching (III.)–Augsburg 2–0