Bundesliga: Stiebert a 93. percben cserélték be, a HSV ikszelt

2015.11.07. 20:39
A német labdarúgó Bundesliga 12. fordulójának szombat esti mérkőzésén az újonc Darmstadt 1–1-es döntetlent játszott a Hamburggal. A HSV-ban Stieber Zoltán a 93. percben lépett pályára.

A HSV a 29. percben tizenegyesből szerezte meg a vezetést, Pierre-Michel Lasogga ötödször talált a kapuba a bajnoki szezonban. A rendkívül kellemetlen stílusú Darmstadt a 47. percben egyenlített egy fejesből, Marcel Heller talált be. A végén mindkét edzőnek nagyon is megfelelt az 1–1, ezt mutatja az is, hogy a 93. percben három cserét is végrehajtottak (Stieber Zoltán Nicolai Müllert váltotta) – a döntetlennel a Darmstadt a 13., a HSV a 11. helyen áll.