BL: így ünnepeltek az FTC szurkolói – képgaléria

A zöld-fehérek negyedszázados várakozás után jutottak be ismét a csoportkörbe.

BL: Fogtam a fejem, mert tudom, mennyi munka van mögöttünk – Rebrov

A Ferencváros trénerét egy kis pezsgővel lepték meg játékosai a sajtótájékoztatón.

Szerdai sportműsor: BL-csoportkörbe juthatnak Szoboszlaiék

Bayern–Dortmund, Lazio–Atalanta • Pályán a Real és a Veszprém • Elkezdődik az NBA-döntő.

BL: Elképesztő érzelmek szabadultak fel – Dibusz

Lovrencsics: Olyan csapatokat ejtettünk ki, hogy nem is lehetett volna nehezebb sorsolásunk.

La Liga: idegenben nyert a Valencia, élre állt a Getafe

A Turia-partiak az utolsó negyedórában szerzett góllal nyertek San Sebastiánban.

Manchester City: bejelentették a Benfica védőjének érkezését

Nicolás Otamendi az ellenkező utat bejárva a portugál együttes futballistája lesz.

BL: milliárdos bevétel, pontok, dátumok – amit az FTC-sikerről tudni kell

Menetrend, lehetséges ellenfelek, megszerzett koefficienspontok – mit eredményez a továbbjutás?

BL: Langék az El-főtáblán folytatják, büntetett a Dinamo Kijev

A magyar válogatott védő végigjátszotta a gól nélküli döntetlennel záruló mérkőzést.

NB III: eredménytelen szereplés, edzőt váltott a BKV Előre

Menczeles Ivánt ideiglenesen a másodedző, Gelei Károly váltja a kispadon.

Angol Ligakupa: a Spurs 11-esekkel kiejtette a Chelsea-t

Werner korai gólja után Lamela a 84. percben egyenlített, a 11-eseket jobban rúgta a Spurs.

BL: elég volt a nulla nulla, csoportkörbe jutott az FTC!

Az idegenbeli hatgólos döntetlen után a 0–0 is elég volt a magyar bajnoknak a Molde kiütéséhez.

Férfi kézi EKL: a Gyöngyös és a Balatonfüred is kiesett

A Balaton-parti együttes egy góllal kapott ki Szlovéniában • 12 gólos Füchse Berlin-siker.

Roland Garros: Djokovics simán nyert; megvan Balázs ellenfele

A világelső csupán öt játékot engedett svéd ellenfelének, de így sem ez volt a legsimább meccs.

Erste Liga: 1–3-ról győzött a Brassó Debrecenben

Ez volt az idényben az első olyan találkozó, amelyen erdélyi klub is pályára lépett.

Roland Garros: Fucsovics Márton párosban is továbbjutott

Cameron Norrie-val kedden három szettben győzték le amerikai riválisukat.

Videó: lebontották a Testnevelési Egyetem régi főépületét

A helyén atlétikai és tornacsarnokot, labdajáték-csarnoképületet és 50 méteres tanuszodát létesítenek.

Női NB I: ketten is dupláztak, fölényes DVTK-siker

A diósgyőriek igazolták a papírformát a 18.4 év átlagéletkorú kezdőcsapattal felálló ETO ellen.

BL: Még az Újpest-drukker Majka is elismerné az FTC csoportkörbe jutását

Eckü a Groupama előtt szurkol, Illés Fanni tippjei eddig hozták a Tippmixet. Horváth Tamás Columbót néz.

Liverpool: pozitív lett Thiago Alcantara koronavírustesztje

„A játékosok egyéni döntése, hogy a nyilvánosság előtt felfedjük-e a teszt eredményét.”

BL: Boli kimaradt, Lovrencsics bekerült – kezdőcsapatok

KEZDÉS: 21.00. Szerhij Rebrov együttese klasszikus csatár nélkül áll fel a visszavágón.