H. D. 2020.03.27 20:31 Frissítve: 2020.04.05 10:15

Videó: amikor Ibrahimovic 27 méterről ollózott gólt Angliának

A koronavírus megbénította a sportvilágot, és lassan már nem marad olyan ország, ahol még rendeznek labdarúgó-mérkőzéseket. Mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Ezúttal 2012-ben járunk, egy Svédország–Anglia (4–2) felkészülési mérkőzésen, amelyen Zlatan Ibrahimovic egymaga négy gólt szerzett – az utolsót nagyjából 27 méterről, ollózva…

A 2012. november 14-én, a Friends Arenában megrendezett felkészülési mérkőzésen Zlatan Ibrahimovic lényegében egyedül győzte le Angliát, hiszen a vendégek két találatával szemben a támadó négyszer is beköszönt.

A svéd csatár a klasszisteljesítményét egy nem akármilyen góllal koronázta meg: a 91. percben, Joe Hart hibája után 27 méterről ollózott az angolok kapujába – ezért 2013-ban Puskás-díjat kapott.

Ibrahimovic negyedik gólja

A mérkőzés összefoglalója

2020.06.06 00:05:35

Minden más foci SZ. M.

2020.06.05 20:54:22

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A szlovák államtól nagyobb szerepvállalást vár el.

2020.06.05 14:48:37

Minden más foci TŐKE JÁNOS (Újvidék)

A TSC szinte biztosan nem zár a negyedik helynél hátrébb, így jó eséllyel indulhat az El-selejtezőben.