nemzetisport.hu 2016.11.10 09:40 Frissítve: 2016.11.10 11:09

Videó: a Liverpool kapusa tarolt, a Tottenham-csatár eszméletét vesztette

Vincent Janssen számára hamar véget ért a Hollandia–Belgium felkészülési mérkőzés (1–1). A Tottenham csatára Simon Mignolet-val, a Liverpool belga kapusával ütközött úgy, hogy elvesztette az eszméletét, le kellett cserélni a 26. percben.

Danny Blind, a hollandok szövetségi kapitánya a lefújást követően elmondta, Janssen az ütközés következtében elvesztette eszméletét, az esetet követő húsz percre egyáltalán nem emlékszik, minden bizonnyal agyrázkódást szenvedett. A 22 éves csatár öt percet még a pályán töltött a Mignolet-val való találkozás után.

Mellesleg Janssen két héttel ezelőtt büntetőből gólt lőtt Mignolet-nak a Liverpool–Tottenham (2–1) Ligakupa-találkozón.

2020.02.27 22:02:00

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A szurkolói gyanút az táplálja, hogy a szentgyörgyi futballcsapatban négy olyan játékos is szerepel, aki korábban több-kevesebb időt töltött az egyik ellenlábasnál, az FC Botosani-nál.

2020.02.23 23:32:07

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Ahhoz, hogy valaki jó zsoké legyen, nem kell előtte lónak lennie.” „A fogorvosom a legjobb a szakmában, pedig sosem volt erősebb fogfájása.” „Nincs jó edző meg rossz edző, csak szerencsés meg szerencsétlen.”

2020.02.21 00:13:31

ALAPVONAL. Lassan eljutunk oda, hogy visszasírjuk a technológia­mentes játékvezetés korát. Azt, amikor egy bíró nem a tévedhetetlensége révén szerzett tekintélyt a futballisták körében, hanem az igazságosságra való törekvéssel, a csibészséggel.