nemzetisport.hu 2016.03.06 00:33

Vasárnapi sportműsor: Eibarban a Barca; Kielcében a Szeged

A labdarúgó NB II szombati mérkőzésén a két korábbi szövetségi kapitány, Csank János és Pintér Attila csapata egymással mérkőzik, azaz ZTE–Mezőkövesd találkozót rendeznek. A Premier League-ben a csütörtökön az Európa-ligában egymással játszó Liverpool és Manchester United egyaránt idegenben lép pályára, akárcsak Spanyolországban a Barcelona és az Atlético Madrid, előbbi az Eibar, utóbbi a Valencia ellenfele lesz. Olaszországban a Juventus Bergamóban próbálja meg visszavenni az első helyet a Napolitól, az Inter a Palermót fogadja, a Milan a Sassuolóhoz látogat. Németországban a Hertha a Hamburgnál vendégeskedik. A férfi kézilabda BL csoportkörét a Mol-Pick Szeged a Kielce otthonában zárja.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB II
18. FORDULÓ

18.00: ZTE–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Újpest II–Nyírbátor
14.30: Tiszaújváros–DVSC-DEAC
14.30: Tállya–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
14.30: Békéscsaba II–Gyulai Termál
14.30: FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA
14.30: Dunaharaszti MTK–Bölcske
14.30: ESMTK–Komlói Bányász
14.30: Hódmezővásárhely–Budafoki MTE-Újbuda
14.30: Paks II–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Dorog
14.30: Videoton II–Csepel
14.30: Ferencváros II–Tatabánya
14.30: BKV Előre–Csorna
16.00: ETO FC Győr–MTK II

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ

14.30: Crystal Palace–Liverpool (Tv: DIGI Sport1)
17.00: West Bromwich–Manchester United (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ

15.30: Mainz–Darmstadt (Tv: Eurosport2)
17.30: Hamburg–Hertha (Tv: Eurosport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

12.30: Torino–Lazio (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Bologna–Carpi
15.00: Genoa–Empoli
15.00: Atalanta–Juventus (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Sassuolo–Milan (Tv: DIGI Sport3)
15.00: Frosinone–Udinese
20.45: Internazionale–Palermo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

12.00: Betis–Granada (Tv: Sport1)
16.00: Eibar–Barcelona (Tv: Sport2)
18.15: Real Sociedad–Levante
18.15: Sporting Gijón–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
20.30: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

14.00: Marseille–Toulouse
17.00: Rennes–Nantes (Tv: DIGI Sport2)
21.00: Lyon–Guingamp (Tv: DIGI Sport3)

TOVÁBBI TELEVÍZIÓS FUTBALLPROGRAM
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II–Ajax
19.30: MLS, New York Red Bulls–Toronto FC
19.45: MLS, Chicago–New York City
21.00: argentin bajnokság, River Plate–Boca Juniors
22.45: MLS, Portland Timbers–Columbus Crew
23.15: argentin bajnokság, Rosario Central–Banfield

TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

KÉZILABDA
18.00: Bajnokok Ligája, férfiak, Kielce–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
17.30: Mol Liga, elődöntő, 6. mérkőzés, Fehérvár AV19–MAC Budapest
23.00: NHL, Chicago Blackhawks–Detroit Red Wings (Tv: Sport1)

TÉLI SPORTOK
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szlalom, 1. futam, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)
10.30: Alpesi sí, világkupa, nők, szlalom, 1. futam, Jasna (Tv: Eurosport1)
11.00: Hódeszka, FIS-világkupa, Veysonnaz (Tv: Eurosport2)
12.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: Alpesi sí, világkupa, nők, szlalom, 2. futam, Jasna (Tv: Eurosport2)
13.30: Sílövészet, világbajnokság, férfiak, üldözéses, Oslo (Tv: Eurosport1)
13.30: gyorskorcsolya-világbajnokság, Berlin, férfi 1500 és 10 000 m, női 1500 és 5000 m
14.45: Északi összetett, világkupa, 15 km, Schonach (Tv: Eurosport1)
16.00: Sílövészet, világbajnokság, nők, üldözéses (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00: WTA-torna, döntő, Kuala Lumpur (Tv: DIGI Sport2)
12.00: Davis-kupa, Magyarország–Izrael, egyesek (Tv: M4 Sport)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Kuala Lumpur

AUTÓSPORT
6.00: Motokrossz, világbajnokság, MX2, 1. futam, Suphan Buri (Tv: Eurosport2)
7.00: Motokrossz, vb, MSGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
9.00: Motokrossz, vb, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA

Férfi NB I
15.00: Pénzügyőr SE–Dunaferr SE
15.30: Sümegi RE–Vegyész RC Kazincbarcika
16.00: Dág KSE–PTE-PEAC C-DOKI
16.00: MAFC-BME–DEAC
Női NB I
16.00: Linamar Békéscsaba–TFSE
16.00: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Fatum-Nyíregyháza
18.00: Vasas Óbuda–Pincelakat RÖPKE SE

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.08.13 09:43:17

Minden más foci nemzetisport.hu

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2016. Na jó, ez tényleg bulváros cím, mert senki. „Kínai OL”, Bordeaux, Monaco, Marseille: azért futnak még.

2016.08.09 19:31:46

Minden más foci nemzetisport.hu

A Sevilla már kezében érezhette az európai Szuperkupát, amikor Ramos egyenlített, majd Carvajal a 119. percben eldöntötte a találkozót.