D. Á. 2020.08.01 23:15 Frissítve: 2020.08.02 23:03

Vasárnapi sportműsor: pályán a DVSC és a Vasas az NB II-ben

A labdarúgó NB II 1. fordulójából két mérkőzést nézhetnek végig a televízió képernyőjén: 17.45-től DVSC–Budaörs, 20 órától Vasas–Kazincbarcika. A hét utolsó napján véget ér a Serie A 2019–2020-as idénye. A Formula–1 Brit Nagydíja 15.10-kor indul, ezt élőben követhetik az NSO-n! Az amerikai sportok kedvelőire hosszú este vár: 19 órától Atlanta Braves–New York Mets MLB-meccs, majd 21.30-tól Boston Celtics–Portland Trail Blazers és hajnali 2.30-tól Houston Rockets–Milwaukee Bucks az NBA-ből. Lesz még sznúker és vízilabda is a vasárnapi programban. 

AUGUSZTUS 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00: MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Mezőkövesd Zsóry

NB II
1. FORDULÓ
17.30:
Soroksár–Debreceni EAC
17.45: Debreceni VSC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
19.00: Ajka–ETO FC Győr
19.00: BFC Siófok–Haladás
19.00: Gyirmót–Csákvár
19.00:
Pécsi MFC–Dorog
19.00: Szeged–Békéscsaba
19.00: Szolnok–Szentlőrinc SE
20.00: Vasas–Kazincbarcika (Tv: M4 Sport)

NB III
KELETI CSOPORT
15.00:
DVSC II–DVTK II
17.30: Mezőkövesd II–Eger
17.30: Salgótarján–BVSC
17.30: Tiszafüred–Sényő
17.30: Balassagyarmat–Putnok
17.30: Cegléd–Hatvan
17.30: Kisvárda II–Füzesgyarmat
17.30: Sajóbábony–Gyöngyös
17.30: Tiszaújváros–Jászberény
19.00: Tiszakécske–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Kecskemét
11.00: Honvéd II–Iváncsa
17.30: Kozármisleny–Paks II
17.30: Taksony–Újpest II
17.30: Körösladány–Majos
17.30: Dabas-Gyón–Monor
17.30: ESMTK–FC Dabas
17.30: Szekszárd–Dunaújváros
17.30: Hódmezővásárhely–Szegedi VSE
17.30: Vác–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár
17.30: Érd–Gárdony
17.30: BKV Előre–Komárom
17.30: Balatonfüred–ZTE II
17.30: Veszprém–Fehérvár II
17.30: Nagyatád–Nagykanizsa
17.30: Tatabánya–Bicske
17.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
17.30: Sopron–Pápa
17.30: Lipót–THSE-Szabadkikötő

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
18.00:
SPAL–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Verona (Tv: Digi Sport1 – körkapcsolás)
20.45: Lecce–Parma (Tv: Digi Sport1 – körkapcsolás)
20.45: Sassuolo–Udinese (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
17.30:
Celtic–Hamilton (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.35:
Budapest-bajnokság, 2. nap 

AUTÓSPORT
12.15:
Porsche Szuperkupa, Silverstone (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

EVEZÉS
9.00: Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
  9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.35: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1-es futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Boston Celtics–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)
Hétfő, 2.30: Houston Rockets–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1160 (Tv: Sport2) 

STRANDRÖPLABDA
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
NŐK
9.00:
elődöntő
11.00:
döntő
FÉRFIAK
10.00:
elődöntő
12.00:
döntő
WORLD TOUR
22.00:
döntő, Ljubljana (Tv: Sport2)

SUPERBIKE
11.00:
1. futam, Jerez (Tv: Eurosport2) 
14.00:
2. futam, Jerez (Tv: Eurosport2) 

SZNÚKER
11.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
15.30 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TRIATLON
15.30:
sprinttávú országos bajnokság, Baja

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
2. FORDULÓ

PIROS CSOPORT
11.00:
FTC-Telekom–DVSE
12.30: Honvéd–UVSE
ZÖLD CSOPORT
10.00:
SZVE–A-Híd VasasPlaket
11.30: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc
16.00: A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK
17.30: PannErgy-Miskolc–SZVE
KÉK CSOPORT
12.00:
OSC Újbuda–TVSE
13.30: BVSC-Zugló–PVSK Mecsek-Füszért

2020.08.12 16:28:23

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A Pohronie nagyon megnehezítette a dunaszerdahelyiek dolgát, de végül nyert a Storck-csapat.

2020.08.09 18:40:05

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a TSC, és innen már nem engedte ki kezéből a győzelmet.