D. Á. 2020.03.01 00:02 Frissítve: 2020.03.02 12:26

Vasárnapi sportműsor: topligák, el Clásico, női kézi BL

Vasárnap este következik a mindig kiemelt érdeklődés övezte labdarúgó-rangadó, a spanyol bajnokság el Clásicója: a Real Madrid fogadja az FC Barcelonát a Santiago Bernabéu Stadionban! Nem lesz könnyű dolga a Manchester Unitednek, amely az Everton vendége lesz az angol bajnokságban. A Manchester City az Aston Villával találkozik az angol Ligakupa döntőjében. A női kézi BL-ben az FTC és a Győri Audi ETO KC, a női EHF-kupában a Siófok, a férfi EHF-kupában a Tatabánya lép pályára. Íme, a vasárnapi sportműsor!


FUTBALLPROGRAM

NB II
26. FORDULÓ
14.30:
Vác FC–FC Ajka, Balmazújváros
14.30: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre
14.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr, Tatabánya
14.30: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár
14.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Kazincbarcika
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Szolnoki MÁV FC
17.00: MTK Budapest–Duna Aszfalt Tiszakécske
17.00: Vasas FC–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
15.00:
Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham Hotspur–Wolverhampton Wanderers

ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ, LONDON, WEMBLEY
17.30:
Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
15.00:
Nantes–Lille (Tv: Digi Sport2)
17.00: Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.30:
Union Berlin–Wolfsburg
15.30: RB Leipzig–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
Werder Bremen–Eintracht Frankfurt – elhalasztva!

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ

15.00: Lecce–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Cagliari–AS Roma (Tv: Digi Sport2)
A többi vasárnapi mérkőzést – köztük a Juventus–Internazionale rangadót – májusra halasztották.

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
12.00:
Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Getafe (Tv: Spíler1)
21.00: Real Madrid–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.35 és 12.45:
világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)
11.10 és 14.15: női kombináció, La Thuile (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Kecskemét
15.00:
férfi és női páros elődöntő
15.30: férfi és női egyes elődöntő
16.15: női páros döntő
16.45: férfi páros döntő
17.15: női egyes döntő
18.00: férfi egyes döntő

ÉSZAKI ÖSSZETETT
8.50 és 13.20:
világkupa, Lahti (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
13.00: összetett és spint világbajnokság, Hamar (Tv: M4 Sport)

HÓDESZKA
18.50:
FIS világkupa, Blue Mountain (Tv: Eurosport2) 

JÉGKORONG
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
16.00:
HK Nitra (Nyitra, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.30: HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák)–MAC Újbuda

KERÉKPÁR
15.15:
Kuurne–Brüsszel–Kuurne (Tv: Eurosport2)
Pályakerékpáros világbajnokság, Berlin

Férfi sprint döntő, női keirin, női pontverseny, férfi Madison

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
5. FORDULÓ
1. CSOPORT
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
17.00:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EHF-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
14.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Siófok KC (Tv: Sport2)
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.00:
Pays d'Aix Université Club (francia)–Grundfos Tatabánya KC, Aix-en-Provence (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Aluinvent DVTK–Sopron Basket
18.30: PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kairó

Vegyes váltó

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE
18.30: HÉP Kecskeméti RC–Debreceni EAC

SÍLÖVÉSZET
10.25 és 12.25:
Európa-bajnokság, Minszk (Tv: Eurosport1)

SÍFUTÁS
10.00:
világkupa, Lahti női váltó (Tv: Eurosport2)
11.00: világkupa, Lahti, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
13.55 és 15.20: világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

14.30: női pisztoly csapat, döntő
16.00: férfi puska csapat, döntő
17.30: férfi pisztoly csapat, döntő
19.00: női puska csapat, döntő

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, döntő (Tv: Eurosport1)    

TENISZ
  4.00: ATP-torna, Acapulco (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Santiago
10.00: fedett pályás országos bajnokság, Nemzeti Edzés Központ, döntők

2020.04.04 20:34:35

Minden más foci K. D.

Most Magyarország legtehetségesebb FIFA-játékosai pótolják a rangadókat!

2020.04.03 08:49:35

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Ami a nagy Cruyffnek nem ment játékosként, összejött edzőként: felépítette a Barca-katedrálist.

2020.04.02 16:57:07

Minden más foci P. K.

Emlékezetes szögletek és egy kis „törióra” – tudja, ki rúgta az első gólt a sarokból, és miért „olimpiai” a neve?

2020.04.01 22:06:12

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Ferguson legjobb csapata a szerencsével sem állt hadilábon, a fordítások fordítását mutatta be.

2020.04.02 22:04:09

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

Világszerte alig, csupán Svájcban és Brazíliában okozott nagyobb fennakadást a száz évvel ezelőtti járvány.