I. M. 2020.03.23 18:49 Frissítve: 2020.03.23 19:05

UEFA: elhalasztották a Bajnokok Ligája-döntőt – hivatalos

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a hivatalos honlapján tudatta, hogy a koronavírus-járvány terjedése miatt elhalasztotta mindhárom májusi nemzetközi kupadöntőjét: a Bajnokok Ligája, az Európa-liga és a női Bajnokok Ligája fináléját.

Aleksander Ceferin UEFA-elnök idén nem májusban adhatja át a BL-győztesnek járó trófeát (Fotó: AFP)

A Bajnokok Ligája döntőjének eredeti időpontja május 30. volt, az Európa-liga fináléját május 27-én rendezték volna, míg a női Bajnokok Ligája döntőjét május 24-én. Az UEFA mindhárom nemzetközi klubsorozat fináléját elhalasztotta, az új időpontról később ad tájékoztatást – áll az európai szövetség hivatalos közleményében.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, az UEFA a nyári Európa-bajnokságot 2021-re halasztotta, a jelenlegi idénnyel kapcsolatban pedig sajtóhírek szerint három vészforgatókönyve van.

2020.07.11 14:33:28

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Rózsahegy, összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nyert ugyan Rózsahegyen a DAC, de maradt a harmadik helyen, mert győzött a rivális Zsolna is.

2020.07.10 21:41:25

Minden más foci BORBÉLY LÁSZLÓ

A Schalke két(!) pontot szerzett, a Real Sociedad öttel ég • Gyengélkedik a Lazio és a Leicester • Bődületes Benfica- és LASK-blama.

2020.07.10 20:29:20

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A Sepsi OSK első székelyföldi csapatként bejutott a labdarúgó Román Kupa döntőjébe, és bár ilyen magaslaton sohasem járt, az igazi csúcs még meghódításra vár.