U17-es vb: India és Új-Zéland is közel állt a bravúrhoz

2017.10.09. 18:37
Paraguay megőrizte hibátlan mérlegét az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokságon, miután 1–2-es hátrányból fordítva 4–2-re legyőzte Új-Zélandot.

Új-Zéland nagyszerűen helytállt Paraguay ellen, 2–1-re vezetett is 40 percen keresztül. Az utolsó negyedórát azonban jobban bírta Paraguay, három gólt is szerzett, így 4–2-re győzött.

A házigazda India hátrányba került Kolumbia ellen, és bár sikerült egyenlítenie a 82. percben, rögtön utána jött egy újabb kolumbiai találat, amely eldöntötte a meccset.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-csoport

Ghána–Egyesült Államok 0–1
India–Kolumbia 1–2
Az állás: 1. Egyesült Államok 6 pont (4–0), 2. Kolumbia 3 (2–2), 3. Ghána 3 (1–1), 4. India 0 (1–5)
B-csoport
Törökország–Mali 0–3
Paraguay–Új-Zéland 4–2
Az állás: 1. Paraguay 6 pont (7–4), 2. Mali 3 (5–3), 3. Új-Zéland 1 (3–5), 4. Törökország 1 (1–4)