Tragédia: meccs közben kapott szívinfarktust, meghalt a bíró
Tragédia történt a hétvégén a bolíviai labdarúgó-bajnokság élvonalában: az Always Ready–Oriente Petrolero mérkőzés játékvezetője a második félidő elején szívinfarktust kapott, majd a kórházba szállítást követően elhunyt.
A hírügynökségi beszámolók szerint Víctor Hugo Hurtado – aki már az első félidő után nagyon fáradtnak érezte magát – a második játékrész elején, a 47. percben esett össze. Víctor Hugo Hurtado – aki már az első félidő után nagyon fáradtnak érezte magát – a második játékrész elején, a 47. percben esett össze.
Ekkor még sikerült újraéleszteni a 31 éves játékvezetőt, ám hiába szállították sürgősen kórházba, ott újabb infarktust kapott és elhunyt.
A 3900 méteres tengerszint feletti magasságon megrendezett mérkőzést a történtek ellenére – a kórházba vitt játékvezető halálhíréről vélhetően nem értesülve – folytatták; a 47. percben még 0–0-ra álló meccset az Always Ready 5–0-ra megnyerte.
Legfrissebb hírek

Gyász: 18 évesen elhunyt a KSI vízilabdázója
Vízilabda
2026.07.24. 16:46

Elhunyt Paddy McNally, az F1 mai arcának egyik megformálója
F1
2026.07.24. 11:35

Hétfőn vesznek végső búcsút Szántó Imrétől
Ökölvívás
2026.07.16. 17:49

Elhunyt Szántó Imre, Öcsi bácsi
Ökölvívás
2026.07.15. 11:31



