HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.14 23:31 Frissítve: 2018.09.22 00:34

Szombati sportműsor: Honvéd–Fradi, Újpest–DVSC – folytatódik az NB I

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: Újpest–Debrecen, Honvéd–Ferencváros és Tottenham–Liverpool a nap rangadói. A Veszprém a Kielcét fogadja a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, a női EHF-kupában selejtezőt játszik a Vác. Folytatódik a vízilabda Világkupa és a tenisz Davis-kupa osztályozója. A Formula–1 mezőnye a Szingapúri Nagydíj legjobb rajthelyeiért versenyez. Íme, a szombati sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ

17.00: Újpest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Mol Vidi FC
17.00: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK
17.00: Paksi FC–MTK Budapest
17.00: Kisvárda–Haladás
19.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
4. FORDULÓ

15.00: Ferencváros–Szent Mihály
16.00: ETO FC Győr–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

13.30:
Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Leicester City
16.00: Chelsea–Cardiff City
16.00: Huddersfield Town–Crystal Palace
16.00: Manchester City–Fulham
16.00: Newcastle United–Arsenal (Tv: SuperTV2)
18.30: Watford–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00: Caen–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Lille
20.00: Dijon–Angers
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Hannover 96
15.30: Mainz 05–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
15.30: Fortuna Düsseldorf–Hoffenheim
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Internazionale–Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Frosinone–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Atlético Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–FC Barcelona (Tv: Spíler1, Spíler2)
18.30: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Real Madrid (Tv: Spíler1, Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
19.00:
Besiktas–Malatyaspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
8.10:
V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam (Tv: Spíler1)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FALMÁSZÁS
19.00:
világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

NŐI FUTSAL
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐTORNA
3. FORDULÓ
14.30: Fehéroroszország–Magyarország
17.00: Kazahsztán–Ukrajna

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Espana, 20. szakasz, Andorra–Coll de la Gallina, 97.3 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA
1. FORDULÓ. ELSŐ MÉRKŐZÉS

15.30:
GVM Europe-Vác–Maccabi Ramat Gan (izraeli) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.00:
Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Vecsési SE–Csurgói KK
18.00: Mezőkövesdi KC–CYEB Budakalász
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
NŐI NB I
17.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
18.00: Eszterházy SC–Mosonmagyaróvári KC SE
18.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Érd HC–MTK Budapest

MOTORSPORT
11.30:
Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00 és 21.00: FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)
16.00: Supersport-vb, Portugália, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.00: Superbike-vb, Portugália, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
13.00:
együttes kéziszercsapat, összetett verseny

SZNÚKER
8.00: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő, Ting Csün-huj (Ding Junhui)–Barry Hawkins  (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hirosima, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
OSZTÁLYOZÓ, BUDAPEST (Lurdy Ház parkolója)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
ELŐDÖNTŐ
14.00:
Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok

ÚSZÁS
Világkupa, 2. állomás, Doha

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN
AZ 5–8. HELYÉRT

14.00:
Egyesült Államok–Japán
15.30:
Horvátország–Dél-Afrika
ELŐDÖNTŐ
17.00:
MAGYARORSZÁG–Szerbia
18.30: Ausztrália–Németország

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.17 21:39:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódik a cselgáncs-vb, a motorosok az Aragóniai Nagydíjra edzenek.

2018.09.17 23:25:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az ellenfél tizenegyesénél kapusukat félreállították, hogy a vetélytárs rúgója akadálytalanul vethesse ki rájuk megérdemelt büntetésüket, a kapott gólt.

2018.09.14 08:44:37

Minden más foci BORBOLA BENCE

„Erwin imádta a munkáját, éjt nappallá téve csak a magyar válogatottról beszélt.”

2018.09.13 23:25:14

Minden más foci nemzetisport.hu

2018.09.13 08:51:05

Minden más foci BABJÁK BENCE

José Mourinho: Elsősorban a játékosügynökök és a kapzsi szülők miatt nehéz beépíteni a tehetségeket.

HIRDETÉS
HIRDETÉS