D. Á. 2020.07.17 23:58 Frissítve: 2020.07.20 15:31

Szombati sportműsor: Magyar Nagydíj, FA-kupa, Serie A

Szombaton újabb rangadó vár az Arsenalra, ám ezúttal nem a bajnokságban, hanem az angol FA-kupában: az ágyúsok a Manchester Cityvel találkoznak az elődöntőben. Az olasz Serie A-ban a Milan a Bolognát fogadja, idehaza NB I-es és NB II-es csapatok felkészülési mérkőzéseket játszanak. A Formula–1-ben 15 órakor kezdődik a Hungaroringen az időmérő edzés! Lesz még MotoGP, darts és kerékpár is a hétvége első napján.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB II)–Paksi FC
11.00: Budapest Honvéd II–Újpest FC
15.00: NK Brezice (szlovén, II.)–MTK Budapest
17.00: Kállósemjén (megyei II.)–Kisvárda
18.00: NK Radomlje (szlovén, II.)–MTK Budapest

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
10.00:
Pécsi MFC–Kozármisleny (NB III)
10.00: Tiszakécske (NB III)–Szolnoki MÁV
10.30: Mosonmagyaróvár (NB III)–Haladás
11.00: Kecskeméti TE (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre
11.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Budaörs
11.00: ETO FC Győr–Balatonfüred (NB III)
11.00: Gyirmót FC Győr–STK Samorín (Somorja, szlovák II.)
11.00: Kazincbarcika–Sényő (NB III)
11.00: Nyíregyháza Spartacus–Sajóbábony (NB III)
16.00: Nyíregyháza Spartacus–FC Kosice (Kassa, szlovák II.)
17.00: Szentlőrinc SE–FC Ajka
19.00: Vasas FC–Topolyai SC (szerbiai)
Hármas torna, Siófok (45 perces mérkőzések)
10.00:
BFC Siófok (NB II)–Csákvár (NB II)
11.00: Csákvár (NB II)–Lipót (NB III)
12.00: BFC Siófok (NB II)–Lipót (NB III)

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
18.30:
Norwich City–Burnley (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Arsenal–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
17.15:
Hellas Verona–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
19.30: Cagliari–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
21.45: Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
35. FORDULÓ
18.55:
Varazdin–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
17.00:
FC Hermannstadt–Sepsi OSK (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
20.00:
Galatasaray–Göztepe (Tv: Sport2)

STRANDLABDARÚGÁS
NB I
  9.55:
Bonyhád–Jászfényszaru (Tv: Digi Sport1)
11.10: Újhartyán–Lupa Beach (Tv: Digi Sport1)
13.40: Zebegény–Bodon Péter FC (Tv: Digi Sport1)
14.55: Jászfényszaru–BSC Aramis (Tv: Digi Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
11.00:
Hegyifutó országos bajnokság, Parádfürdő, Kékestető
14.45: TSC-Geotech távol- és hármasugróverseny, Tapolca

AUTÓSPORT
STEELVENT SALGÓ RALI, AZ OB 1. FUTAMA, SALGÓTARJÁN
18.00:
ünnepélyes rajt 
INDYCAR
22.00:
5. futam, Iowa Speedway 2, időmérő (Tv: Aréna4)
Vasárnap, 2.30: 6. futam, Iowa Speedway 2 (Tv: Aréna4)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, MILTON KEYNES

1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
19.00 (Tv: Sport1)
Simon Whitlock (ausztrál)–Ryan Joyce (angol)
Krzysztof Ratajski (lengyel)–Jermaine Wattimena (holland)
James Wade (angol)–Keegan Brown (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Brendan Dolan (északír)
Gary Anderson (skót)–Justin Pipe (angol)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40: Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
WORLD TOUR
15.00:
Francia körverseny (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+ Tuti 1145 (Tv: Sport2)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Aréna4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés(Tv: Aréna4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Aréna4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Aréna4)

TENISZ
Bemutatótorna, Berlin
12.00:
15. nap (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
13.30: rövid távú országos bajnokság, Tata

UFC
FIGHT NIGHT, ABU-DZABI
Vasárnap, 3.00:
Deiveson Figueiredo–Joseph Benavidez (Tv: Sport1)

2020.08.05 23:07:00

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Nem tudom értelmezni, amikor egy sikerekbe beleőszült világsztár futballista még egy bőrt lehúzandó gyakorlatilag begurul egy közép-kelet-európai bajnokságba.

2020.08.05 14:48:21

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A TSC a 22. perctől kezdve emberhátrányban játszott, de így is nyert Belgrádban.

2020.08.05 15:41:00

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

A Sepsi OSK megnyerte a fontos mérkőzést, hogy ez mire lesz elég, az pénteken derül ki.

2020.08.04 16:31:57

Minden más foci B. L.

Ha késve is, de véget ért minden topliga, ezzel pedig számos játékos egyezsége is a klubjával.