Szlovákia: a dunaszerdahelyiek pontot mentettek a Slovan otthonában

2017.08.13. 21:34
A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában a Slovan Bratislava 1–1-es döntetlent játszott a DAC-cal.

A dunaszerdahelyieknél a kezdőcsapatban kapott helyet Vida Kristopher, őt épp Kalmár Zsolt váltotta az 55. percben – utóbbi a 67. percben sárgát kapott. A DAC harmadik magyar légiósa, Mervó Bence nem került a keretbe.

A meccsen az 52. percben a hazaiak szereztek vezetést, Jakub Mares góljára a 61. percben Erik Pacinda felelt.

SZLOVÁKIA
4. FORDULÓ
Slovan Bratislava–FK DAC 1904 1–1
Az élmezőny állása: 1. Spartak Trnava 12 pont, 2. Nitra 10, 3. Slovan 8 (9–4), 4. DAC 8 (5–3)