MTI 2020.01.20 11:53 Frissítve: 2020.01.23 02:05

PSG: távozási kérelmet nyújtott be Edinson Cavani

Távozni akar a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatától Edinson Cavani, az uruguayiak sztárcsatára, akiért már be is jelentkezett az Atlético Madrid.

A francia klub sportigazgatója, Leonardo vasárnap este, a Lorient elleni 1–0-s kupagyőzelem után elmondta: Cavani jelezte a klubnak távozási szándékát. Egyben megerősítette azt a hírt, hogy az Atlético érdeklődik a 32 éves játékos iránt.

Cavani 2013 nyarán, a Napolitól igazolt Párizsba, ahol a klub legeredményesebb játékosa lett 198 góllal. Az argentin Mauro Icardi érkezésével azonban elvesztette stabil helyét a kezdőcsapatban.

2020.09.28 20:35:31

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Most ugyan csöpög a bevétel, de például az Ajax csak a jegyértékesítés elmaradása miatt meccsenként 400-500 ezer euróval kevesebbet könyvelhet el. Ez azért hosszabb távon fenntarthatatlan.

2020.09.27 23:46:59

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Nem mellesleg szponzorom is volt, azaz inkább mecénásom, még ha nem is tudta. A nagyapámra mindenben számíthattam, visszatérően javasoltam neki, hogy kössünk üzletet, én adok neki öt forintot, ő ad helyette egy tízest.

2020.09.27 16:49:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A kupapofon után a Dunaszerdahely hazai pályán kétgólos sikert aratott a Trencín ellen.

2020.09.26 18:33:14

Minden más foci H. D.

Hiába egyenlített emberhátrányban a vendégcsapat, sorozatban harmadszor nyert az NK Osijek.

2020.09.26 15:19:06

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló, percről percre)

A házigazda TSC 3–0-ra nyert a fordulót a negyedik helyről váró Szpartak Szubotica ellen.